Čiernik dal Norimbergu dva góly a pridal aj asistenciu

SITA|27. feb 2011 o 17:52

Ivan Čiernik prispel k víťazstvu Kolína v nedeľňajšom stretnutí 55. kola na ľade Norimbergu (7:2) dvoma gólmi a jednou asistenciou.

BERLÍN. Slovenský hokejový útočník nemeckého klubu Kolínu nad Rýnom Ivan Čiernik prispel k víťazstvu svojho tímu v nedeľňajšom stretnutí 55. kola na ľade Norimbergu (7:2) dvoma gólmi a jednou asistenciou.

Tridsaťtriročný ľavý krídelník najprv v 6. min vyrovnával na 1:1, potom v druhej tretine upravoval v 35. min na 5:2 a o necelé dve minúty prihrával na šiesty gól Kolínčanov.

Do štatistík sa zapísal aj center Martin Hlinka, ktorý pomohol k triumfu Hannoveru nad Iserlohnom 4:3 po predĺžení jednou asistenciou.

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 55. kola najvyššej nemeckej hokejovej súťaže DEL 2010/2011:

Norimberg - Kolín nad Rýnom 2:7 (1:2, 1:4, 0:1) - Ivan Čiernik (Kolín) 2+1

Iserlohn - Hannover 3:4 po predĺžení (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1) - Martin Hlinka (Hannover) 0+1

Mannheim - Düsseldorf 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)

Hamburg - Augsburg 6:1 (0:0, 4:1, 2:0)

Eisbären Berlín - Ingolstadt 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Dohrávka 27. kola:

Straubing - Wolfsburg 3:2 po predĺžení (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Čiernik dal Norimbergu dva góly a pridal aj asistenciu