Barcelona zdolala Zaragozu 1:0, na čele má 10-bodový náskok

SITA|5. mar 2011 o 19:56

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 27. kola najvyššej španielskej súťaže Primera División nad Realom Zaragoza najtesnejším rozdielom 1:0.

MADRID. Tri body pre "blaugranas" zabezpečil tesne pred polčasovou prestávkou v 43. min Seydou Keita.

Barcelona má aktuálne na čele tabuľky 10-bodový náskok pred druhým Realom Madrid, ten má však nedeľňajší zápas k dobru.

Valencia zvíťazila na pôde Realu Mallorca 2:1. Oba góly hostí zaznamenal mladý španielsky stredopoliar Pablo Hernández.

Vo večernom dueli si Atlético Madrid poradilo na domácom ihrisku so štvrtým Villarrealom (3:1) a posunulo sa na 6. priečku. Madridčanov gólovo potiahli tri ofenzívne hviezdy mužstva José Antonio Reyes, Sergio Agüero a Diego Forlán, v hosťujúcom drese sa presadil Giuseppe Rossi.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 27. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División 2010/2011:

FC Barcelona - Zaragoza 1:0 (1:0)

Gól: 43. S. Keita

Mallorca - Valencia 1:2 (1:1)

Góly: 31. Ramis (z pok. kopu) - 33. a 56. Pablo Hernández

Atlético Madrid - FC Villarreal 3:1 (1:1)

20. Almería 26 4 10 12 26:44 22

Domov»Futbal»Španielsko»Barcelona zdolala Zaragozu 1:0, na čele má 10-bodový náskok