Volejbalisti Humenného porazili Starú Ľubovňu 3:0

SITA|9. mar 2011 o 21:10

Myjava, Humenné aj VKP Bratislava vedú v sériách štvrťfinále volejbalovej extraligy mužov 2:0.

Súhrn výsledkov stredajších druhých stretnutí štvrťfinále play-off volejbalovej extraligy mužov:

VK Ekonóm SPU Nitra - VKP Bratislava 1:3 (-17, -12, 23, -14) - stav série: 0:2

93 min, rozhodovali: M. Kováčik a Tomčáni, 200 divákov

Bratislavskí policajti potvrdili úlohu favorita a bez väčších problémov zvíťazili aj v druhom stretnutí. Hráči VKP domácich volejbalistov SPU Nitra prevýšili lepším podaním a dôraznejším útokom. Nitrania zvíťazili v treťom dejstve, na úspešný výsledok to však nestačilo.

STU Bratislava - VK Slávia Svidník 3:1 (22, 20, -18, 18) - stav série: 1:1

107 min, rozhodovali: Juráček a Timko, 200 divákov

Domáci po prvých dvoch vyhratých setoch v treťom poľavili a skomplikovali si život, ale zásluhou víťazstva vo štvrtom dejstve naklonili misky váh na svoju stranu a vyrovnali stav série na 1:1.

VO TJ Spartak Myjava - ATC COP Trenčín 3:1 (-29, 18, 20, 18) - stav série: 2:0

101 min, rozhodovali: Hodoň a Daruľa, 350 divákov

Domáci volejbalisti boli okrem prvého setu lepším tímom vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene zvíťazili. Trenčania potrápili súpera z Myjavy iba v prvom dejstve, v ktorom hostia napokon triumfovali. Potom však Spartak prebral opraty duelu do svojich rúk a vyrovnanými výkonmi si pripísal druhé víťazstvo v sérii hranej na tri triumfy.

VKM Stará Ľubovňa - VK Chemes Humenné 0:3 (-21, -16, -17) - stav série: 0:2

75 min, rozhodovali: Vaško a Andrejčák, 500 divákov

Domáci volejbalisti držali v prvom sete krok s favorizovaným súperom. Humenčania sa však postupne rozohrali, boli dominantnejší v útoku a napokon zaslúžene hladko zvíťazili.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Volejbalisti Humenného porazili Starú Ľubovňu 3:0