Třinec odvrátil ďalší mečbal

SITA|30. mar 2011 o 21:14

Hokejisti HC Oceláři Třinec v stredu opäť odvrátili mečbal HC Slavia Praha, keď v šiestom zápase semifinále českej extraligy zvíťazili na ľade Slavie 5:3.

PRAHA. Hokejisti HC Oceláři Třinec v stredu opäť odvrátili mečbal HC Slavia Praha, keď v šiestom zápase semifinále českej extraligy zvíťazili na ľade Slavie 5:3 a vyrovnali stav série hranej na štyri víťazstvá na 3:3.

Třinec rozhodol o svojom víťazstve v druhej tretine, v ktorej dominoval v pomere 3:1.

V dueli, ktorý bol veľmi vyrovnaný sa ku záverečnému náporu Slavia dostala až v záverečnej minúte, ale nádej "zošívaných" ukončil 20 sekúnd pred koncom Adamský, keď skóroval do prázdnej bránky.

Slovenský gólman hostí Peter Hamerlík kapituloval síce už v 2. min, ale viackrát podržal hosťujúce mužstvo kvalitnými zákrokmi.

Výsledok stredajšieho stretnutia semifinále českej hokejovej extraligy - šiesty zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):

HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec 3:5 (2:1, 1:3, 0:1) - stav série 3:3

Góly: 10. a 28. Svoboda, 2. Kolařík - 5. Hrňa 29. Krajíček, 38. Hrabal, 39. Růžička, 60. Adamský, 10 542 divákov