Slováci v zahraničí - góly Hamšíka, Sylvestra a Hološka

SITA|10. apr 2011 o 22:33

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (8. - 10. apríla 2011).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (8. - 10. apríla 2011):

ANGLICKO

I. liga - 32. kolo:

Wolverhamton - Everton 0:3 - Ján Mucha ml. za hostí nechytal

Sunderland - West Bromwich Albion 2:3 - Marek Čech za hostí nehral.

TALIANSKO

Cagliari - Brescia 1:1 - Richard Lásik (Brescia) nefiguroval na zápasovej súpiske.

Bologna - Neapol 0:2 - Marek Hamšík za hostí hral do 76. minúty a skóroval z penalty.

Bari - Catania 1:1 - Kamil Kopúnek (Bari) do stretnutia nezasiahol. Tomáš Košický (Catania) nechytal.

Juventus - FC Janov 3:2 - Juraj Kucka za hostí nehral.

II. liga - 35. kolo:

Varese - Grosseto 3:1 - Martin Petráš odohral za hostí celý zápas a dostal žltú kartu.

NEMECKO

I. liga - 29. kolo:

Stuttgart - Kaiserslautern 2:4 - Adam Nemec za hostí nenastúpil.

Hannover - Mainz 2:0 - Miroslav Karhan a Radoslav Zabavník (obaja Mainz) nefigurovali na zápasovej súpiske.

Freiburg - Hoffenheim 3:2 - Erik Jendrišek (Freiburg) hral od 87. minúty.

Schalke - Wolfsburg 1:0 - Peter Pekarík za hostí absolvoval druhý polčas.

Norimberg - Bayern 1:1 - Marek Mintál nastúpil v 83. min, Róbert Mak (obaja Norimberg) bol vystriedaný v 66. minúte.

II. liga - 29. kolo:

Osnabrück - Bielefeld 0:0 - Henrich Benčík nefiguroval na zápasovej súpiske domácich.

HOLANDSKO

I. liga - 30. kolo:

Tilburg - Heracles 2:6 - Andrej Rendla za hostí nehral.

Den Haag - Arnheim 1:0 - František Kubík (Den Haag) bol vystriedaný v 90. minúte.

ČESKO

I. liga - 23. kolo:

Plzeň - Jablonec 1:1 - Marek Bakoš hral hral do 88. minúty, Michal Ďuriš bol vystriedaný v 39. minúte, Miloš Brezinský a Tomáš Hájovský (všetci Plzeň) sa na ihrisko nedostali. Matej Krajčík (Jablonec) nenastúpil.

Liberec - Olomouc 3:0 - Michal Breznaník absolvoval celé stretnutie, Ján Vlasko (obaja Liberec) nehral. Brezinský dostal žltú kartu. Tomáš Lovásik nestal v bránke hostí.

Slovácko - Příbram 2:0 - Miroslav Filipko nechytal, Tomáš Košút (obaja Slovácko) nastúpil v 90. minúte a skóroval. Jakub Rondzik a Milan Jurdík (obaja Příbram) nehrali.

Bohemians 1905 - Brno 2:1 - Martin Cseh hral od 84. minúty, Igor Držík (obaja Bohemians) sedel iba na lavičke. Martin Husár odohral celý zápas, Róbert Valenta absolvoval druhý polčas, Andrej Hodek a Martin Maroši (všetci Brno) nenastúpili.

České Budějovice - Ústi nad Labem 2:0 - Peter Černák za domácich hral od 85. minúty. Miloš Gibala a Ladislav Benčík (obaja Ústí) sa na ihrisko nedostali.

Hradec Králové - Ostrava 2:1 - Ján Greguš hral do 69. minúty, Róbert Zeher (obaja Ostrava) do duelu nezasiahol.

Teplice - Mladá Boleslav 1:2 - Matej Siva za domácich nehral. Lukáš Opiela za hostí hral do 73. minúty.

ŠKÓTSKO

Hamilton - Rangers 0:1 - Vladimír Weiss ml. (Rangers) nefiguroval na zápasovej súpiske.

Dundee United - St. Johnstone 2:0 - Dušan Perniš odchytal celý duel, Filip Mentel (Dundee) nehral.

Hearts - Motherwell 0:0 - Marián Kello za domácich nehral.

RAKÚSKO

I. liga - 28. kolo:

Mattersburg - Ried 2:2 - Peter Chrappan odohral za domácich celý duel

Kapfenberg - Austria Viedeň 3:3 - Peter Hlinka (Austria) do zápasu nezasiahol

Salzburg - LASK 0:1 - Dušan Švento za domácich odohral celý duel.

Rapid Viedeň - Sturm Graz 0:2 - Boris Prokopič (Rapid) absolvoval celý duel.

POĽSKO

I. liga - 21. kolo:

Belchatow - Zabrze 1:1 - Michal Gašparík nehral, Róbert Jež (obaja Zabrze) nastúpil v 55. minúte.

Chorzow - Bytom 0:2 - Gábor Straka a ani Michal Peškovič (obaja Chorzow) nenastúpili. Michal Hanek absolvoval celý duel, Miroslav Barčík bol vystriedaný v 56. minúte, Blažej Vaščák hral od 88. minúty, Peter Hricko a Marek Bažík (všetci Bytom) nenastúpili. Hanek dostal žltú kartu.

Cracovia Krakow - Gdaňsk 3:0 - Marián Jarabica nehral, Pavol Masaryk (Cracovia) hral od 66. minúty.

Legia Varšava - Lubin 2:2 - Csaba Horváth odohral za hostí celé stretnutie.

Vroclav - Widzew Lodž 2:2 - Marián Kelemen odchytal za domácich celý duel.

Bialystok - Gdynia 1:0 - Miroslav Božok (Gdynia) hral do 92. minúty, keď bol vylúčený.

Kielce - Wisla Krakov 2:2 - Pavol Staňo absolvoval za domácich celý zápas. Erik Čikoš odohral za hostí celé stretnutie.

MAĎARSKO

I. liga - 22. kolo:

Videoton - Zalaegerszeg 3:0 - Tomáš Tujvel (Videoton) nenastúpil

Vasas - MTK 1:1 - Jozef Gáspár odohral za domácich celý duel.

Siófok - Ferencváros 1:1 - Peter Molnár (Siófok) odchytal celé stretnutie

Győr - Szolnok 4:2 - Otto Szabó za domácich nehral.

Honvéd - Haladás 3:1 - Peter Fieber za domácich nenastúpil. Branislav Fodrek (Haladás) odohral celé stretnutie

Kecskemét - Pápa 0:1 - Ladislav Rybánsky odchytal za domácich celý duel.

CHORVÁTSKO

I. liga - 24. kolo:

Dinamo Záhreb - Lokomotiv Záhreb 1:0 - Jakub Sylvestr (Dinamo) odohral druhý polčas a skóroval.

RUMUNSKO

I. liga - 25. kolo:

Sportul Bukurešť - FC Temešvár 2:3 - Marián Čiškovský za hostí nehral.

Universitad Kluž - Gaz Metan Medias 2:2 - Michal Kubala za hostí absolvoval prvý polčas a dostal žltú kartu.

Vaslui - Dinamo Bukurešť 2:0 - Dušan Kuciak odchytal celý duel, Pavol Farkaš (obaja Vaslui) absolvoval druhý polčas.

Brašov - Gloria Bistrita 0:1 - Peter Majerník za domácich nehral.

GRÉCKO

Aris Solún - Olympiakos Volos 2:1 - Mário Breška hral do 62. minúty, Peter Doležaj (obaja Volos) nenastúpil.

FC Larissa - AEK Atény 2:3 - Kamil Čontofalský nechytal, Ján Kozák ml. (obaja Larissa) absolvoval prvý polčas.

RUSKO

I. liga - 4. kolo:

Samara - Lokomotiv Moskva 1:0 - Ján Ďurica (Lokomotiv) odohral celý zápas a dostal žltú kartu.

Rostov - Nižnyj Novgorod 1:3 - Kornel Saláta (Rostov) odohrali celý zápas a dostal žltú kartu.

Zenit Petrohrad - CSKA Moskva 1:1 - Tomáš Hubočan za domácich nehral.

TURECKO

Eskisehirspor - Fenerbahce 1:3 - Miroslav Stoch (Fenerbahce) sedel iba na lavičke pre náhradníkov.

Konyaspor - Manisaspor 0:0 - Peter Grajciar odohrfal za domácich celý duel.

Buyuksehirspor - Sivasspor 1:2 - Filip Hološko za domácich hral od 59. minúty a skóroval. Ľuboš Kamenár za hostí nechytal.

Gaziantepspor - Ankaragücü 3:2 - Róbert Vittek odohral celý duel, Štefan Senecký, Stanislav Šesták a Marek Sapara (všetci Ankaragücü) nehrali.

UKRAJINA

Lugaňsk - Metalist Charkov 0:2 - Lukáš Tesák odohral za domácich celý duel. Lukáš Štetina (Charkov) nehral.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slováci v zahraničí - góly Hamšíka, Sylvestra a Hološka