Mytyšči odvrátilo prvý mečbal

SITA|14. apr 2011 o 20:27

Hokejisti tímu Atlantu Mytišči dokázali odvrátiť prvý mečbal Ufy.

MYTIŠČI. Hokejisti tímu Atlantu Mytišči dokázali odvrátiť prvý mečbal Ufy, keď zvíťazili vo štvrtkovom štvrtom zápase finále play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na domácom ľade 4:0. Po bezgólovej prvej tretine sa diváci dočkali presného zásahu v 6. min druhého dejstva, keď Mytišči poslal do vedenia Musatov. Domáci strelili v druhom dejstve ešte jeden gól a v tretej tretine potvrdili svoje víťazstvo ďalšími dvoma presnými zásahmi. Salavat Julajev vedie v sérii hranej na štyri víťazstvá 3:1 na zápasy. Nasledujúce stretnutie sa uskutoční na ľade Ufy 16. apríla a domáci tím v ňom môže získať premiérový titul v KHL.

KHL, finále play off, 4. zápas - sumár:

Atlant Mytišči - Salavat Julajev Ufa 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) - stav série 1:3

Góly: 26. Musatov (Marek), 36. Marek (Gorochov), 42. Upper, 53. Gorochov (Nurislamov, Mozjakin), 7300 divákov.