Gól Dušana Šventa pomohol Salzburgu k víťazstvu

SITA|10. máj 2011 o 22:29

VIEDEŇ 10. mája (SITA) - Slovenský stredopoliar rakúskeho futbalového klubu Red Bull Salzburg Dušan Švento prispel k utorňajšiemu víťazstvu svojho tímu, keď v zápase 33. kola najvyššej súťaže proti Kapfenbergu ...

VIEDEŇ. Slovenský stredopoliar rakúskeho futbalového klubu Red Bull Salzburg Dušan Švento prispel k utorňajšiemu víťazstvu svojho tímu, keď v zápase 33. kola najvyššej súťaže proti Kapfenbergu (4:2) strelil gól.

Bývalý hráč MFK Ružomberok či Slavie Praha sa zapísal do listiny strelcov v nadstavenom čase prvého polčasu, upravil na 3:0. Dvadsaťpäťročný 20-násobný slovenský reprezentant napokon odohral celý duel.

Výsledok utorňajšieho stretnutia 33. kola najvyššej rakúskej futbalovej súťaže:

Red Bull Salzburg - Kapfenberg 4:2

Dušan Švento odohral za domácich celý zápas a v nadstavenom čase prvého polčasu skóroval