Saláta prekonal Akinfejeva, Rostov však prehral

Kornel Saláta.
Kornel Saláta. (Autor: TASR)
SITA|15. máj 2011 o 20:43

Kornel Saláta si otvoril gólový účet v ruskej futbalovej lige. Stopér Rostova na Done v 47. minúte hlavičkou prekonal brankára Akinfejeva a znížil na 1:2.

MOSKVA. Slovenský reprezentačný obranca Kornel Saláta si otvoril gólový účet v ruskej futbalovej lige. Stopér Rostova na Done v 47. minúte hlavičkou prekonal brankára Akinfejeva a znížil na 1:2, CSKA Moskva si však výhru postrážilo.

V šlágri nedeľňajšieho 9. kola remizoval Zenit Petrohrad s Rubinom Kazaň 2:2, za majstrovský "Piter" hral na ľavom kraji obrany Tomáš Hubočan.

Výsledky nedeľňajších stretnutí 9. kola najvyššej ruskej futbalovej súťaže:

Amkar Perm - Dinamo Moskva 0:0

Zenit Petrohrad - Rubin Kazaň 2:2 - Tomáš Hubočan (Petrohrad) odohral celé stretnutie

Krídla Sovietov Samara - Spartak Moskva 0:1

CSKA Moskva - FK Rostov 2:1 - Kornel Saláta (Rostov) odohral celý zápas a v 47. min znížil na napokon konečných 1:2