Dinamo Záhreb získalo národný pohár, Sylvestr má double

SITA|25. máj 2011 o 22:21

Futbalisti Dinama Záhreb zvíťazili v stredajšom odvetnom zápase finále Chorvátskeho pohára na ihrisku Varteksu Varaždín 3:1.

ZÁHREB. Futbalisti Dinama Záhreb zvíťazili v stredajšom odvetnom zápase finále Chorvátskeho pohára na ihrisku Varteksu Varaždín 3:1 a v súčte s prvým duelom (5:1) sa stali víťazmi tejto trofeje.

Z triumfu sa môže tešiť aj slovenský útočník Jakub Sylvestr, ktorý s tímom získal aj majstrovský titul a dosiahol cenné double. Dinamo sa teší z víťazstva v národnom pohári celkovo už 11-krát, naposledy sa mu podarilo triumfovať v roku 2009.

Výsledok stredajšieho odvetného stretnutia finále Chorvátskeho pohára vo futbale:

Varteks Varaždín - Dinamo Záhreb 1:3 - prvý zápas 1:5, Dinamo sa stalo víťazom

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Dinamo Záhreb získalo národný pohár, Sylvestr má double