Góly: 37. Coulibaly, 43. Malcev
/prvý zápas: 0:1, do 2. predkola postúpil Pavlodar/
Olimpi Rustavi - Bananz Jerevan 1:1 (1:0)
Góly: 18. Mikaberidze - 72. Du Bala (z 11 m)
/prvý zápas: 1:0, do 2. predkola postúpil Rustavi/
Ulisses Jerevan - Ferencváros Budapešť 0:2 (0:1)
Gól: 35. Abdi (z 11 m), 90.+7 Oláh
/prvý zápas: 0:3, do 2. predkola postúpil Ferencváros/
Flamurtari Vlora - Budučnosť Podgorica 1:2 (1:0)
Góly: 20. Shehaj - 72. a 77. Boškovič (druhý z 11 m)
/prvý zápas: 3:1, do 2. predkola postúpila Vlora/
FC Milsami Orhei - Dinamo Tbilisi 1:3 (0:0)
Góly: 90.+2 Golban - 73. Koškadze, 90. a 90.+3 Robertinho (druhý z 11 m), ČK: 68. Furdui (Milsami)
/prvý zápas: 0:2, do 2. predkola postúpilo Tbilisi/
CS Fola Esch - IF Elfsborg 1:1 (0:1)
Góly: 74. Allomerovič - 37. Johansson
/prvý zápas: 0:4, do 2. predkola postúpil Elfsborg/
FK Karabach Agdam - FK Banga Gargždai 3:0 (2:0)
Góly: 29. Teli, 35. Sadygov, 77. Agoli
/prvý zápas: 4:0, do 2. predkola postúpil Agdam/
NK Nomme Kalju - FC Honka Espoo 0:2 (0:0)
Góly: 48. Savage, 77. Dudu
/prvý zápas: 0:0, do 2. predkola postúpilo Espoo/
BK Häcken - UN Käerjéng 97 5:1 (2:0)
Góly: 7. z 11m a 82. z 11m Makondele, 42. Waris, 65. Williams, 84. Ranegie - 48. Da Cruz.
/prvý zápas: 1:1, do 2. predkola postúpil Häcken/
FC Lusitans - NK Varaždín 0:1 (0:0)
Gól: 62. Brlečič. ČK: 90. Safarič (Varaždín)
/prvý zápas: 1:5, do 2. predkola postúpil Varaždín/
FK Minsk - Olimpik Baku 2:1 (2:0)
Góly: 5. Lošankov, 11. Saščenko - 66. Sačivko vlastný. ČK: 46. Nduka (Baku)
Tromsö IL - Daugava Daugavpils 2:1 (1:1)
Góly: 12. Moller, 53. Nyström - 33. Gongadze
/prvý zápas: 5:0, do 2. predkola postúpilo Tromsö/
Vllaznia Škodra - FC Birkurkara 1:1 (1:1)
Góly: 4. Vajushi - 17. Silva
/prvý zápas: 1:0, do 2. predkola postúpila Vllaznia/
NSI Runavík - FC Fulham 0:0
/prvý zápas: 0:3, do 2. predkola postúpil Fulham/
Neath Athletic - FK Aalesund 0:2 (0:0)
Góly: 53. Barrantes, 79. Sylling Olsen
/prvý zápas: 1:4, do 2. predkola postúpil Aalesund/
Olimpija Ľubľana - Široki Brijeg 3:0 (2:0)
Góly: 15. a 18. Radujko, 49. Vršič. ČK: 47. Šilič (Brijeg)
/prvý zápas: 0:0, do 2. predkola postúpil Olimpija/
Paksi SE - UE Santa Coloma 4:0 (1:0)
Góly: 11. a 49. Magasföldi, 77. Böde, 81. Heffler.
/prvý zápas: 1:0, do 2. predkola postúpilo Paksi/
Rabotnički Skopje - JK Trans Narva 3:0 (1:0)
Góly: 45. Petrovič, 81. Manevski, 90. Petkovski.
/prvý zápas: 4:1, do 2. predkola postúpili Rabotnički/
SP Tre Penne - Rad Belehrad 1:3 (1:2)
Góly: 23. Cardini - 27. a 38. Kojič, 75. Stanojevič
/prvý zápas: 0:6, do 2. predkola postúpil Rad Belehrad/
Cliftonville FC - The New Saints 0:1 (0:1)
Gól: 4. Baker
/prvý zápas: 1:1, do 2. predkola postúpili Saints/
St. Patrick's Athletic - IB Vestmannaeya 2:0 (2:0)
Góly: 24. Daly, 36. Doyle
/prvý zápas: 0:1, do 2. predkola postúpil St. Patrick's/
KR Reykjavík - ÍF Fuglafjördur 5:1 (2:0)
Góly: 18. a 56. Baldvinsson, 23. Jonsson, 47. Finnbogason, 90. Hauksson - 88. Šarič
/prvý zápas: 3:1, do 2. predkola postúpil Reykjavík/
Glentoran Belfast - FK Renova 3:1 po predĺžení a 11 m rozstrele (2:1, 1:0), na 11 m 3:2
Góly: 31. Clarke, 74. Murray - 59. Ismaili. ČK: 115. Jančevski
/prvý zápas: 1:2, do 2. predkola postúpil Glentoran/
Dvojice 2. predkola futbalovej Európskej ligy UEFA (prvý tím v poradí odohrá úvodný zápas v domácom prostredí 14. júla, odveta sa uskutoční na ihrisku súpera 21. júla):
Olimpi Rustavi (Gruz.) - FC Irtyš Pavlodar (Kaz.)
FK Süduva Marijampole (Lit.) - IF Elfsborg (Švéd.)
FK Metalurg Skopje (Mac.) - Lokomotiv Sofia (Bul.)
UE Sant Juliá (And.) - Bnei Yehuda (Izr.)
FK Željezničar Sarajevo (Bosna a Herceg.) - FC Šeriff Tiraspoľ (Mold.)
KuPS Kuopio (Fín.) - Gaz Metan Medias (Rum.)
FC Minsk (Biel.) - Gaziantepspor (Tur.)
FC Iskra-Stal (Mold.) - NK Varaždín (Chor.)
FK Tauras Tauragé (Lit.) - ADO Den Haag (Hol.)
FC Glentoran (Sev. Ír.) - FC Vorskla Poltava (Ukr.)
AC Juvenes/Dogana (San Maríno) - FK Rabotnički (Mac.)
SK Örebro (Švéd.) - FK Sarajevo (Bosna a Herceg.)
FC Crusaders (Sev. Ír.) - FC Fulham (Angl.)
AFC Llanelli (Wales) - Dinamo Tbilisi (Gruz.)
FC Floriana (Malta) - AEK Larnaka (Cyp.)
FC Šachťor Soligorsk (Biel.) - FK Ventspils (Lot.)
Flamurtari Vlora (Alb.) - FK Baumit Jablonec (ČR, Matej Krajčík)
KR Reykjavík (Isl.) - MŠK ŽILINA (SR)
Valerenga Fotball (Nór.) - FC Mika (Arm.)
NK Olimpija Ľubľana (Slovin.) - FC Bohemians (Ír.)
NK Domžale (Slovin.) - RNK Split (Chor.)
FC Differdange 03 (Lux.) - FC Levadia Tallinn (Est.)
KF Tirana (Alb.) - FC SPARTAK TRNAVA (SR)
Ferencváros Budapešť (Maď.) - FK Aalesund (Nór.)
FK Liepajas Metalurgs (Lot.) - Red Bull Salzburg (Rak., Dušan Švento)
FK Rad (Srb.) - Olympiakos Volos (Gréc., Mário Breška, Igor Obert a Peter Doležaj)
The New Saints (Wales) - FC Midtjylland (Dán.)
Kecskeméti TE (Maď., Ladislav Rybánsky) - FC Aktobe (Kaz.)
BK Häcken (Švéd.) - FC Honka (Fín.)
Anorthosis Famagusta (Cyp., Matúš Kozáčik) - FC Gagra (Gruz.)
FC Vaduz (Licht.) - FK Vojvodina Nový Sad (Srb.)
FK Rudar Pljevlja (Č. Hora) - Austria Viedeň (Rak., Peter Hlinka)
Slask Vroclav (Poľ., Marián Kelemen) - Dundee United (Škót., Dušan Perniš a Filip Mentel)
FC Šachťor Karaganda (Kaz.) - FC St. Patrick´s Athletic (Ír.)
EB/Streymur (Faer. ost.) - FK Karabach (Azerb.)
FH Hafnarfjördur (Isl.) - CD Nacional (Portug.)
Paksi SE (Maď.) - Tromsö IL (Nór.)
TPS Turku (Fín.) - KVC Westerlo (Bel.)
Maccabi Tel Aviv (Izr.) - FK Chazar Lankaran (Kaz.)
KF Vllaznia Škodra (Alb.) - FC Thun (Švaj.)