Žreb play-off Európskej ligy UEFA (prvý tím v poradí odohrá úvodný zápas v domácom prostredí 18. augusta, odveta sa uskutoční na ihrisku súpera 25. augusta):
Maccabi Tel Aviv (Izr.) - Panathinaikos Atény (Gréc.)
Atlético Madrid (Šp.) - Vitória Guimaraes (Portug.)
Shamrock Rovers FC (Ír.) - Partizan Belehrad (Srb.)
Metalist Charkov (Ukr., Lukáš Štetina) - FC Sochaux (Fr.)
Besiktas Istanbul (Tur., v kádri Filip Hološko) - Alania Vladikavkaz (Rus.)
Rosenborg Trondheim (Nór.) - AEK Larnaka (Cyp.)
Vorskla Poltava (Ukr.) - Dinamo Bukurešť (Rum.)
Bursaspor (Tur.) - Anderlecht Brusel (Belg.)
ŠK SLOVAN BRATISLAVA (SR) - AS Rím (Tal.)
Olympiakos Volos (Gréc., Mário Breška, Peter Doležaj, Igor Obert) - Paríž St. Germain (Fr.)
Legia Varšava (Poľ.) - Spartak Moskva (Rus.)
FK Ekranas (Lit.) - Hapoel Tel Aviv (Izr., Mário Pečalka)
PAOK Solún (Gréc.) - Karpaty Ľvov (Ukr.)
Athletic Bilbao (Šp.) - Trabzonspor (Tur.)
Heart of Midlothian FC (Škót., Marián Kello) - Tottenham Hotspur (Angl.)
NK Maribor (Slovin.) - Glasgow Rangers (Škót.)
Steaua Bukurešť (Rum.) - CSKA Sofia (Bulh.)
FC Nordsjaelland (Dán.) - Sporting Lisabon (Portug.)
FC Fulham (Angl.) - FC Dnepro Dnepropetrovsk (Ukr.)
Lokomotiv Moskva (Rus., Ján Ďurica) - FC SPARTAK TRNAVA (SR)
Celtic Glasgow (Škót.) - FC Sion (Švaj.)
Slask Vroclav (Poľ., Marián Kelemen) - Rapid Bukurešť (Rum.)
Litex Loveč (Bulh.) - Dinamo Kyjev (Ukr.)
Lazio Rím (Tal.) - FK Rabotnički (Maced.)
CD Nacional da Madeira (Portug.) - Birmingham City (Angl.)
PSV Eindhoven (Hol.) - SV Ried (Rak.)
FC Thun (Švaj.) - Stoke City (Angl.)
Aalesund FK (Nór.) - AZ Alkmaar (Hol.)
FC Vaslui (Rum., Pavol Farkaš) - Sparta Praha (ČR, Ľuboš Kamenár, Miloš Lačný, Martin Juhar, Róbert Valenta, Peter Grajciar)
Omonia Nikózia (Cyp.) - Red Bull Salzburg (Rak., Dušan Švento)
FC Zestafoni (Gruz.) - FC Bruggy (Belg.)
Hannover 96 (Nem.) - FC Sevilla (Šp.)
HJK Helsinki (Fín.) - Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.)
AEK Atény (Gréc.) - Dinamo Tbilisi (Gruz.)
Crvena Zvezda Belehrad (Srb.) - Stade Rennes (Fr.)
Austria Viedeň (Rak., Peter Hlinka) - Gaz Metan Medias (Rum.)
Sporting Braga (Portug.) - Young Boys Bern (Švaj.)
Standard Liége (Belg.) - Helsingborg IF (Švéd.)