Zostavy:
Trnava: Raška - P. Čarnota, Koubský, Čvirik, Ľ. Hanzel - M. Kaščák - M. Vyskočil (61. Malchárek), Karhan, Bicák (72. Koro Kone) - T. Oravec (78. Slovenčiak), Tomaček
Lokomotiv Moskva: Guilherme - Šiškin, Manuel da Costa, J. Ďurica, Janbajev - Tarasov (86. Ibričič) - Obinna (89. Ignatiev), Glušakov, Loskov (61. Ozdojev), Maicon - Syčov
AS Rím (Tal.) - ŠK Slovan Bratislava (SR) 1:1 (1:0) - prvý zápas 0:1, do skupinovej fázy postúpil Slovan
Góly: 11. Perrotta - 82. Štepanovský, ŽK: 81. José Angel, 87 Viviani - 86. Šebo, rozhodoval: Özkahya (Tur.)
Zostavy:
AS Rím: Stekelenburg - Cicinho (9. Rosi), Cassetti, N. Burdisso, José Angel - Perrotta, Viviani, Simplicio - Caprari (69. Verre), Totti (74. Okaka), Bojan Krkič
ŠK Slovan Bratislava: Putnocký - Čikoš, Dobrotka, Had, Pauschek - Kladrubský - Bagayoko, Guédé, Grendel (66. Štepanovský), Žofčák (90.+ Dosoudil) - Šebo (89. Lačný)
Spartak Moskva (Rus.) - Legia Varšava (Poľ.) 2:3 (2:2) - prvý zápas: 2:2, do skupinovej fázy postupuje Legia Varšava
Góly: 10. K. Kombarov, 27. D. Kombarov (z 11 m) - 29. Kucharczyk, 43. Rybus, 90.+ Gol, rozhodoval: Yefet (Izr.)
Dinamo Bukurešť (Rum.) - Vorskla Poltava (Ukr.) 2:3 (1:1) - prvý zápas: 1:2, do skupinovej fázy postupuje Poltava
Góly: 45. Torje, 90. Tucudean - 37. Januzi, 72. a 78. Barannik, rozhodoval: Zimmermann (Švaj.)
AEK Larnaka (Cyp.) - Rosenborg Trondheim (Nór.) 2:1 (1:0) - prvý zápas: 0:0, do skupinovej fázy postupuje AEK Larnaka (Cyp.)
Góly: 21. a 54. Van Dijk (oba z 11 m) - 68. Henriksen, rozhodoval: Norris (Škót.)
Dinamo Kyjev (Ukr.) - Litex Loveč (Bul.) 1:0 (0:0) - prvý zápas: 2:1, do skupinovej fázy postupuje Dinamo Kyjev
Gól: 74. Milevskij, ČK: 78. Josse (Litex), rozhodoval: Attwell (Angl.)
Gaz Metan Medias (Rum.) - Austria Viedeň (Rak.) 1:0 (1:0) - prvý zápas: 1:3, do skupinovej fázy postupuje Austria
Gól: 40. Hoban, rozhodoval: Göcek (Tur.)
Peter Hlinka (Austria) odohral celý zápas
Stade Rennes (Fr.) - Crvena Zvezda Belehrad (Srb.) 4:0 (2:0) - prvý zápas: 2:1, do skupinovej fázy postupuje Stade Rennes
Góly: 10. Montano, 19. M'Vila (z 11 m), 84. Pajot, 90. Kembo-Ekoko, rozhodoval: Aytekin (Nem.)
PSV Eindhoven (Hol.) - SV Ried (Rak.) 5:0 (0:0) - prvý zápas: 0:0, do skupinovej fázy postupuje PSV Eindhoven
Góly: 53. Toivonen, 67. Lens, 74. Wijnaldum, 79. Labyad, 90. Strootman, rozhodoval: Lajuškin (Rus.)
Hapoel Tel Aviv (Izr.) - FK Ekranas (Lit.) 4:0 (1:0), prvý zápas: 0:1, do skupinovej fázy postupuje Hapoel
Góly: 37. E. Cohen, 53. Damari, 81. Tamuz, 90.+ Lala, rozhodoval: Kučin (Kaz.)
Mário Pečalka (Hapoel) sedel iba na lavičke pre náhradníkov
CSKA Sofia (Bul.) - Steaua Bukurešť (Rum.) 1:1 (0:0), prvý zápas: 0:2, do skupinovej fázy postupuje Steaua Bukurešť
Góly: 83. Michel - 73. Tanase, rozhodoval: Boekel (Hol.)
Young Boys Bern (Švaj.) - Sporting Braga (Portug.) 2:2 (0:1), prvý zápas: 0:0, do skupinovej fázy postupuje Braga
Góly: 63. Mayuka, 81. Farnerud - 24. Hélder Barbosa, 78. Lima, ČK: 62. Khalifa (Bern), rozhodoval: Bebek (Chor.)
Rapid Bukurešť (Rum.) - Slask Vroclav (Poľ.) 1:1 (1:0) - prvý zápas: 3:1, do skupinovej fázy postupuje Rapid Bukurešť
Góly: 12. Pancu - 90.+ Sobota, rozhodoval: Hansson (Švéd.)
Marián Kelemen (Vroclav) odchytal celé stretnutie
Sparta Praha (ČR) - FC Vaslui (Rum.) 1:0 (0:0) - prvý zápas: 0:2, do skupinovej fázy postupuje FC Vaslui
Góly: 59. Pamič, ČK: 85. Podaný, 88. Brabec (obaja Sparta), rozhodoval: Einwaller (Rak.)
Martin Juhar hral do 52. min, Ľuboš Kamenár sedel iba na lavičke pre náhradníkov, Peter Grajciar (všetci Sparta) nefiguroval ani v zápise o stretnutí, Pavol Farkaš (Vaslui) odohral celé stretnutie
Dinamo Tbilisi (Gruz.) - AEK Atény (Gréc.) 1:1 po predĺžení (1:0, 1:0) - prvý zápas: 0:1, do skupinovej fázy postupujú AEK Atény
Gól: 1. Koškadze - 111. Leonardo (z 11 m), ČK: 110. Kakubava (Dinamo), rozhodoval: Čeferin (Slovin.)
Helsingborg IF (Švéd.) - Standard Liége (Belg.) 1:3 (0:2) - prvý zápas: 0:1, do skupinovej fázy postupuje Liége
Góly: 61. Jönsson (z 11 m) - 14. Mbaye, 34. Berrier, 68. Kanu, rozhodoval: Ennjimi (Fr.)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) - HJK Helsinki (Fín.) 6:1 (2:1) - prvý zápas: 0:2, do skupinovej fázy postupuje Schalke 04
Góly: 15., 25., 49. a 63. Huntelaar (prvý a tretí z 11 m), 56. Papadopoulos, 82. Draxler - 20. Pukki, rozhodoval: Trattou (Cyp.)
Vitória Guimaraes (Portug.) - Atlético Madrid (Šp.) 0:4 (0:2) - prvý zápas: 0:2, do skupinovej fázy postupuje Atlético Madrid
Góly: 2. Gabi (z 11 m), 18. a 60. Adrián López, 81. Salvio, rozhodoval: Marriner (Angl.)
Anderlecht Brusel (Belg.) - Bursaspor (Tur.) 2:2 (1:1) - prvý zápas: 2:1, do skupinovej fázy postupuje Anderlecht
Góly: 38. Juhász, 57. Jovanovič - 5. Turgay Bahadir, 68. Stepanov, rozhodoval: De Sousa (Portug.)
Glasgow Rangers (Škót.) - NK Maribor (Slovin.) 1:1 (0:0) - prvý zápas: 1:2, do skupinovej fázy postupuje NK Maribor
Góly: 75. Bocanegra - 55. Volaš, rozhodoval: Stavrev (Mac.)
FC Dnepro Dnepropetrovsk (Ukr.) - FC Fulham (Angl.) 1:0 (1:0) - prvý zápas: 0:3, do skupinovej fázy postupuje FC Fulham
Gól: 22. Šachov, rozhodoval: Hagen (Nór.)
FC Sion (Švaj.) - Celtic Glasgow (Škót.) 3:1 (1:0) - prvý zápas: 0:0, do skupinovej fázy postupuje FC Sion
Góly: 3. a 63. Feindouno (prvý z 11 m), 82. Sio - 78. Mulgrew, ČK: 2. Majstorovič (Celtic), rozhodoval: Borbalán (Šp.)
FC Bruggy (Belg.) - FC Zestafoni (Gruz.) 2:0 (2:0) - prvý zápas: 3:3, do skupinovej fázy postupuje FC Bruggy
Góly: 7. a 26. Akpala, rozhodoval: Asumaa (Fín.)
Alania Vladikavkaz (Rus.) - Besiktas Istanbul 2:0 (0:0) (Tur.) - prvý zápas: 0:3, do skupinovej fázy postupuje Besiktas Istanbul
Góly: 81. Gabulov, 88. Danilo Neco, ČK: 87. Toraman (Besiktas), rozhodoval: Tudor (Rum.)
FC Sochaux (Fr.) - Metalist Charkov (Ukr.) 0:4 (0:3) - prvý zápas: 0:0, do skupinovej fázy postupuje Metalist
Góly: 6. Sosa, 11. a 41. Cristaldo, 51. Taison, ČK: 81. Nogueira (Sochaux), rozhodoval: González (Šp.)
Lukáš Štetina (Charkov) nebol na zápasovej súpiske.
FK Rabotnički Skopje (Mac.) - Lazio Rím (Tal.) 1:3 (1:1) - prvý zápas: 0:6, do skupinovej fázy postupuje Lazio Rím
Góly: 39. Lazarevski - 23. a 77. Rocchi, 74. Hernanes, rozhodoval: Masiah (Izr.)
Birmingham City (Angl.) - CD Nacional da Madeira (Portug.) 3:0 (2:0) - prvý zápas: 0:0, do skupinovej fázy postupuje Birmingham City
Góly: 15. Redmond, 24. Murphy, 86. Wood, rozhodoval: Bezborodov (Rus.)
Stoke City (Angl.) - FC Thun (Švaj.) 4:1 (3:0) - prvý zápas: 1:0, do skupinovej fázy postupuje Stoke City
Góly: 25. Upson, 31. a 72. Jones, 38. Whelan - 77. Wittwer, rozhodoval: Borski (Poľ.)
AZ Alkmaar (Hol.) - Aalesund FK (Nór.) 6:0 (2:0) - prvý zápas: 1:2, do skupinovej fázy postupuje AZ Alkmaar
Góly: 7. Wernbloom, 25. a 59. Altidore, 54. Martens, 68. Holman, 90. Moisander (z 11 m), ČK: 62. D. Phillips (Aalesund), rozhodoval: Kelly (Ír.)
Paríž St. Germain (Fr.) - FC Differdange 03 (Lux.) 2:0 (0:0) - prvý zápas: 4:0, do skupinovej fázy postupuje Paríž St. Germain
Góly: 65. Nene, 79. Afoun (vl.), rozhodoval: Jakobsson (Isl.)
Karpaty Ľvov (Ukr.) - PAOK Solún (Gréc.) 1:1 (1:0) - prvý zápas: 0:2, do skupinovej fázy postupuje PAOK Solún
Góly: 45. Lucas (z 11 m) - 55. Balafas, ČK: 69. Fedeckij (Karpaty), rozhodoval: Fautrel (Fr.)
Tottenham Hotspur (Angl.) - Heart of Midlothian FC (Škót.) 0:0 - prvý zápas: 5:0, do skupinovej fázy postupuje Tottenham
Rozhodoval: Kakos (Gréc.)
Marián Kello (Heart of Midlothian FC) sedel iba na lavičke pre náhradníkov
Panathinaikos Atény (Gréc.) - Maccabi Tel Aviv (Izr.) 2:1 (0:0 ) - prvý zápas: 0:3, do skupinovej fázy postupuje Maccabi Tel Aviv
Góly: 70. Boumsong, 79. Toché - 61. Medunjanin, ČK: 72. Konaté (Tel Aviv), rozhodoval: Damato (Tal.)
Red Bull Salzburg (Rak.) - Omonia Nikózia (Cyp.) 1:0 (0:0) - prvý zápas: 1:2, do skupinovej fázy postupuje Salzburg
Gól: 51. Hinteregger, ČK: 71. Pasanen - 72. Avraam, rozhodoval: Mažeika (Lit.)
Dušan Švento (Salzburg) hral do 87. min.
FC Sevilla (Šp.) - Hannover 96 (Nem.) 1:1 (1:1) - prvý zápas: 1:2, do skupinovej fázy postupuje Hannover
Góly: 37. Pogatetz (vl.) - 23. Abdellaoue, ČK: 90. Medel (Sevilla), rozhodoval: Gumienny (Belg.)
Partizan Belehrad (Srb.) - Shamrock Rovers FC (Ír.) 1:2 po predĺžení (1:1, 1:0) - prvý zápas: 1:1, do skupinovej fázy postupuje Shamrock Rovers FC
Góly: 35. Volkov - 58. Sullivan, 113. Rice, ČK: 118. Medo (Partizan), rozhodoval: Valášek (SR)
Sporting Lisabon (Portug.) - FC Nordsjaelland (Dán.) 2:1 (0:0) - prvý zápas: 0:0, do skupinovej fázy postupuje Sporting
Góly: 77. Santos, 82. Evaldo - 90. A. Laudrup, rozhodoval: Hategan (Rum.)
Trabzonspor (Tur.) - Athletic Bilbao (Šp.) nehralo sa - prvý zápas: 0:0, Trabzonspor sa namiesto potrestaného Fenerbahce predstaví v Lige majstrov, Bilbao bude hrať skupinovú fázu Európskej ligy