Tatranskí vlci zdolali na Pohári Eurázie Mamutov Jugry 4:2

SITA|26. aug 2011 o 08:57

Hokejisti mládežníckeho tímu účastníka KHL HC Lev Poprad zaznamenali vo štvrtok svoje historicky prvé zápasové víťazstvo.

ORENBURG. Hokejisti mládežníckeho tímu účastníka KHL HC Lev Poprad, ktorí budú v novej sezóne účinkovať v MHL pod názvom Tatranskí vlci, zaznamenali vo štvrtok svoje historicky prvé zápasové víťazstvo.

Vo svojom treťom vystúpení na turnaji o Pohár Eurázie v ruskom Orenburgu zdolali Mamutov Jugry z Chanty-Mansijska 4:2. Zverenci Aleša Tottera položili základ úspechu už v 1. tretine, keď strelili tri góly. "Mamuty" sa v druhom dejstve do zápasu vrátili dvoma zásahmi, no v tretej tretine ich definitívne položil na lopatky gól Petra Slováka. V bránke "vlkov" odchytal celý zápas Petr Hruška.

Výsledok:

Tatranskí vlci - Mamuty Jugry 4:2 (3:0, 0:2, 1:0)

Góly: 8. Glemba, 13. Kuřítko, 20. Kinkor, 48. Slovák - 28. Poltorak, 35. Appolonov

Domov»Hokej»KHL»Tatranskí vlci zdolali na Pohári Eurázie Mamutov Jugry 4:2