Michalovce remizovali so Sencom 2:2

SITA|10. sep 2011 o 18:10

V sobotňajších stretnutiach 8. kola druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže - II. ligy sa zrodilo víťazstvo Podbrezovej nad B-tímom Ružomberka 3:1.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 8. kola druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže - II. ligy:

TJ Spartak Myjava - FK LAFC Lučenec 1:1 (1:0)

Góly: 24. Kosík - 80. J. Beňo, ŽK: 41. T. Bruško, 77. Kvasnica, 89. M. Dian - 33. T. Opiela, 72. Mykola, 89. M. Lukáč, rozhodovali: Sedlák - Vorel, Mikulaj, 850 divákov

Myjava neodohrala dobrý zápas. Diváci videli nervózny duel v podaní oboch mužstiev. Skóre otvoril domáci Kosík v 24. min. Myjavčania nedokázali pridať ďalší gól a v 80. min prišiel trest v podobe vyrovnávajúceho zásahu hostí, o ktorý sa postaral J. Beňo.

MFK Dubnica - MFK Dolný Kubín 0:0

ŽK: 28. Grabež, 90.+ Mudrý - 34. Siman, 37. Drengubiak, 90.+ Lejko, rozhodovali: P. Hrčka - Jenčura, Borsányi, 580 divákov

Dubnica nevyužila v I. polčase veľký tlak a množstvo gólových šancí. Po zmene strán mali blížšie ku gólu hostia. Bezgólová remíza priniesla viac spokojnosti hosťom, ktorí v závere zápasu neuspeli proti domácemu gólmanovi Bajzovi.

MŠK Rimavská Sobota - FK Bodva Moldava nad Bodvou 0:0

ŽK: 17. Migaľa, 52. Morháč, 70. Pisár, 84. Siheľský, 85. Mravec - 37. Frizoni, 79. Pavlovič, 84. R. Novák, 88. T. Labun, rozhodovali: Ježík - Bobko, Jankovič, 416 divákov

Diváci videli zápas s množstvom nepresností a len s náznakmi šancí. V prvom polčase mal dobru príležitosť domáci Mravec, ale po rohu Pisára hlavičkoval vedľa. Tesne pred koncom zápasu chcel domáci Rubint odvrátiť loptu do bezpečia a hlavičkou trafil žrď vlastnej brány.

MFK Zemplín Michalovce - ŠK SFM Senec 2:2 (1:1)

Góly: 8. A. Ceesay, 84. R. Kovaľ - 32. Polgár, 74. Szarka, ŽK: 36. M. Plichta (Senec), rozhodovali: Perašín - Benko, Olšavský, 2377 divákov

Domáci otvorili skóre už v 8. min, keď center Ruskovského poslal do bránky súpera A. Ceesay, pre ktorého to bol premiérový presný zásah v michalovských farbách. Po polhodine hry vyrovnal hlavou hosťujúci kapitán Polgár a v 74. min poslal Senec do vedenia Szarka. Zemplín si následne vytvoril niekoľko veľmi dobrých šancí, ale dokázal už len vyrovnať Kovaľom.

FO ŽP Šport Podbrezová - MFK Ružomberok "B" 3:1 (1:0)

Góly: 36. Čekovský, 72. V. Greško (z pok. kopu), 90.+ Snitka - 76. Š. Pekár, ŽK: 36. Minčič, 75. Nosko - 45. Gejdoš, 71. M. Jurkemik, rozhodovali: Trutz - Tomčík, Bednár, 540 divákov

V prvom polčase mali domáci viac z hry a vytvorili si viacero šancí. Prvý gól padol po malej domov, ktorú vystihol domáci Cmarko, našiel voľného Čekovského a ten otvoril skóre stretnutia. V druhom polčase si hostia vytvorili tlak, no domáci ho zažehnali. V 72. min po faule na Pančíka zvýšil Greško z pokutového kopu na 2:0. Hostia znížili v 76. min po priamom kope Pekára. V nastavenom čase poistil víťazstvo domácich Snitka.

Domov»Futbalnet»Michalovce remizovali so Sencom 2:2