Arsenal vydrel víťazstvo 2:1 nad Sunderlandom

Robin van Persie sa teší z gólu so spoluhráčom Theom Walcottom.
Robin van Persie sa teší z gólu so spoluhráčom Theom Walcottom. (Autor: SITA/AP)
TASR|16. okt 2011 o 15:31

West Bromwich Albion vyhral na domácej pôde nad Wolverhamptonom 2:0.

LONDÝN. V prvom z trojice nedeľňajších stretnutí 8. kola anglickej Premier League vyhral West Bromwich Albion na domácej pôde nad Wolverhamptonom 2:0 a zaznamenal tak prvý triumf pred vlastnými divákmi v tejto ligovej sezóne.

Dva góly Robina van Persieho zabezpečili futbalistom Arsenalu Londýn tesné víťazstvo 2:1 v 8. kole Premier League nad Sunderlandom. Holanďan sa presadil hneď v úvode a napokon sedem minút pred koncom rozhodol o troch bodoch pre favorita.

Futbalisti Newcastle United si upevnili štvrtú priečku v tabuľke anglickej Premier League, keď v nedeľňajšom dueli 8. kola vybojovali gólom striedajúceho Ameobiho z 86. minúty aspoň bod za remízu 2:2 v domácom dueli s Tottenhamom.