Slovan postúpil do štvrťfinále Slovenského pohára

Brankár ŠK Slovan Bratislava Matúš Putnocký, hráč AS Trenčín David Depetris a hráč ŠK Slovan Bratislava Radek Dosoudil počas 3. kola Slovnaft Cupu. (Autor: TASR)
TASR|26. okt 2011 o 19:34

Slovan sa vo štvrťfinále, ktoré sa už hrá dvojkolovo, stretne s FK Senica.

TRENČÍN. Posledným štvrťfinalistom slovenského futbalového Slovnaft Cupu 2011/2012 sa v stredu stali hráči Slovana Bratislava. Tí zdolali domáci AS Trenčín až v rozstrele zo značky pokutového kopu 4:2, keď po 90 minútach súboj skončil nerozhodne 1:1.

AS Trenčín na domácej tráve dostala do vedenia gólová hlavička paraguajského stredopoliara Jorgeho Salinasa zo 62. minúty. Zverenci trénera Vladimíra Weissa ale vyrovnali v 77. minúte, keď sa presadil Juraj Halenár tvrdou strelou z 20 metrov. O postupujúcom museli rozhodnuť až penalty, v nich bol úspešnejší Slovan a obhajca titulu v SP.

Slovan sa vo štvrťfinále, ktoré sa už hrá dvojkolovo, stretne s FK Senica. O termínoch zápasov rozhodne Športovo-technická komisia SFZ neskôr.

Slovnaft Cup (Slovenský pohár) 2011/2012 - osemfinálové 3. kolo (hralo sa na jeden zápas):

AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:0), 2:4 na strely zo značky pok. kopu, do štvrťfinále Slovnaft Cupu postúpil Slovan, ktorý sa v ňom stretne so Senicou

Góly: 61. Jorge Salinas - 76. Halenár, rozhodovali: Samotný - Chládek, Poláček, 1605 divákov