Prešov remizoval so srbským Šabacom

SITA|16. nov 2011 o 09:48

Hádzanári Tatrana Prešov si v utorkovom zápase 8. kola nadnárodnej "SEHA /South East Handball Association/ League" vybojovali bod za remízu.

ŠABAC. Prešovčania uhrali nerozhodný výsledok 27:27 (14:14) na palubovke srbského tímu RK Metaloplastika Šabac. V priebehu I. polčasu si vypracovali aj trogólový náskok (9:6), o ktorý však vzápätí prišli po šesťgólovej šnúre domácich. Hráči Tatrana vyhrávali v závere druhého polčasu 26:24, Šabac otočil na 27:26, no posledné slovo patrilo zeleno-bielym.

Zverenci trénerskej dvojice Djordje Rašič - Ivan Pompoš si na konto pripísali prvú remízu, po ôsmich odohratých dueloch majú v bilancii aj päť víťazstiev a dve prehry, v neúplnej tabuľke sa držia medzi kvartetom najlepších. Úradujúci slovenský šampión zakončí svoj tohtotýždňový balkánsky výjazd v piatok 18. 11., keď sa v rámci 10. kola predstaví od 18.00 h na pôde macedónskeho družstva RK Vardar Skopje.

Výsledok - utorok - SEHA League - 8. kolo:

RK Metaloplastika Šabac (Srb.) - Tatran Prešov (SR) 27:27 (14:14)

Najviac gólov: Marjanovič 9/4, Dragaš 5 - Antl 10/2, Číp 5, Guzy 4, 2000 divákov