Kehl po zápase s Marseille vyzerá ako po bitke s Kličkovcami

Sebastiana Kehla zasiahol kopačkou Stephane Mbia.
Sebastiana Kehla zasiahol kopačkou Stephane Mbia. (Autor: SITA/AP)
TASR|7. dec 2011 o 10:42

Kehla v 29. minúte trafil do hlavy Stephane Mbia v snahe zasiahnuť loptu "karatekopom" a stredopoliara museli okamžite vystriedať.

DORTMUND. Kapitánovi nemeckého futbalového tímu Borussia Dortmund Sebastianovi Kehlovi nechýba nadhľad ani po hrôzostrašne vyzerajúcom zranení v utorkovom zápase Ligy majstrov 2011/2012 proti Olympique Marseille.

Kehla v 29. minúte trafil do hlavy Stephane Mbia v snahe zasiahnuť loptu "karatekopom" a stredopoliara museli okamžite vystriedať a putoval so zakrvavenou tvárou na vyšetrenia do nemocnice. Tie priniesli vzhľadom na okolnosti celkom uspokojivé výsledky.

"Najprv dobrá správa: nič nie je zlomené a oko je nateraz tiež v poriadku. A teraz tá zlá: Vyzerám, ako keby ma v rovnakom čase zmlátili obaja Kličkovci," komentoval svoj stav na sociálnej sieti Kehl.

Dortmund v zápase prehral 2:3 gólmi v závere stretnutia a ukončil tak nevydarené účinkovanie v tejto sezóne LM. Skončil len na poslednom 4. mieste F-skupiny a už po jesennej časti končí na európskej scéne. Kehla čakajú ďalšie vyšetrenia v stredu i v druhej časti týždňa.

Domov»Futbal»Liga majstrov»Kehl po zápase s Marseille vyzerá ako po bitke s Kličkovcami