AC Miláno remizovalo v Bologni 2:2

TASR|11. dec 2011 o 17:08

V nedeľňajšom zápase 15. kola talianskej Serie A futbalisti AC Miláno len remizovali so zachraňujúcou sa Bolognou na jej ihrisku 2:2.

RÍM. Gólový účet zápasu otvoril domáci útočník Marco Di Vaio, no už o päť minút kontroval Clarence Seedorf.

Zdalo sa, že misky váh sa priklonia na stranu favorita, ale na premenenú penaltu Zlatana Ibrahimoviča v 72. minúte okamžite odpovedal Alessandro Diamanti.

Udinese Calcio ani v siedmom domácom ligovom stretnutí v tejto sezóne nestratilo body, keď zdolalo Chievo Verona 2:1 a v neúplnej tabuľke sa dostalo na vedúcu pozíciu o bod pred Juventus Turín. "Zebry" však majú k dispozícii pondelkový duel s AS Rím.

Futbalisti SSC Neapol remizovali na ihrisku nováčika z Novary 1:1. Bod pre hostí zariadil v 84. minúte po prihrávke slovenského reprezentanta Marka Hamšíka švajčiarsky stredopoliar Blerim Džemaili. Hamšík odohral celý zápas.