Lakers zdolali Boston 97:84 a v hale Staples Center ďalej valcujú

TASR|12. mar 2012 o 11:43

V zámorskej NBA si basketbalisti Los Angeles Lakers zapísali ôsme víťazstvo v rade, keď zdolali na domácej palubovke tím Boston Celtics 97:94.

LOS ANGELES. Hráč LA majú v tejto sezóne v hale Staples Center aktívnu bilanciu s 18 víťazstvami a dvomi prehrami.

V drese Lakers patril k najproduktívnejším hráčom Kobe Bryant s 26 bodmi, ktorý v poslednej minúte dostal svoj tím do vedenia. Výborne mu sekundoval Andrew Bynum 20 bodmi a 14 doskokmi, ktorý dal necelých 16 sekúnd pred koncom kľúčový kôš. Španiel Paul Gasol prispel k výhre 13 bodmi a rovnakým počtom doskočených lôpt.

V stretnutí Philadelphia 76ers - New York Knicks 106:94 dal domáci Lou Williams 12 zo svojich 28 bodov v rozhodujúcej tretej časti hry. Sixers doviedol k tretej výhre v sérii aj Evan Turner, ktorý sa prezentoval 24 bodmi a 15 doskokmi. V tíme Knicks najviac vzdorovali Carmelo Anthony (22 bodov) a Jeremy Lin (14), ale napriek tomu hostia prehrali tretiu štvrtinu pomerom 24:38.

LA Clippers - Golden State 93:97.

Domov»Halové športy»Basketbal»Lakers zdolali Boston 97:84 a v hale Staples Center ďalej valcujú