Houston i Miami otáčali v závere, Oklahoma City je v minikríze

TASR|21. mar 2012 o 08:35

Basketbalisti Miami Heat dokázali otočiť v noci na stredu nepriaznivý stav z poslednej štvrtiny zápasu s Phoenixom, keď zmazali 10-bodové manko a získali duel vo svoj prospech po výsledku 99:95.

NEW YORK. Floridský tím si tak zaknihoval už 14. domácu výhru v rade.

Odkedy prebral kormidelnícku taktovku nad Knicks Mike Woodson, je bezchybný. Jeho tím slávil úspechy v štyroch zápasoch, v utorok si poradil s Torontom 106:87.

Houston prehrával 5 minút pred koncom stretnutia s LA Lakers ešte o 9 bodov, no jeho divácky atraktívny finiš so šnúrou 12:0 nakoniec slávil úspech. Rockets zdolali Kalifornčanov 107:104.

V minikríze sa nachádza Oklahoma City, v Salt Lake City prehrala s Utahom už štvrtý zápas z posledných siedmich.

Indiana - LA Clippers 102:89

Miami - Phoenix 99:95

New York - Toronto 106:87

Houston - LA Lakers 107:104

Utah - Oklahoma City 97:90

Portland - Milwaukee 87:116

Sacramento - Memphis 119:110

Domov»Halové športy»Basketbal»Houston i Miami otáčali v závere, Oklahoma City je v minikríze