ManCity zdolal Chelsea, Liverpool prehral v poslednej minúte

Samir Nasri.
Samir Nasri. (Autor: SITA/AP)
SITA|21. mar 2012 o 23:00

Queens Park Rangers vyhral doma nad FC Liverpool 3:2, aj keď v súboji prehrával už 0:2.

LONDÝN. Argentínsky futbalový útočník Carlos Tevez sa úspešne vrátil do zostavy Manchestru City v stredajšom zápase 29. kola anglickej ligy. City vyhralo v dôležitom zápase nad Chelsea Londýn 2:0 a Tevez prišiel na ihrisko z pozície náhradníka v 66. minúte.

Bolo to dobré rozhodnutie trénera Roberta Manciniho, lebo v tom čase domáci prehrávali 0:1. Po príchode Teveza domáci zápas otočili, pričom argentínsky reprezentant prihral na rozhodujúci gól Samira Nasriho v 85. minúte.

Argentínčan nastúpil na prvý duel v drese "Citizens" za uplynulých šesť mesiacov, keď hral za klub naposledy v septembri minulého roka, no potom odmietol nastúpiť ako náhradník na duel Ligy majstrov proti Bayernu Mníchov a dostal sa do sporu s trénerom Robertom Mancinim.

Za svoje správanie sa nakoniec ospravedlnil pred piatimi týždňami a následne sa zapojil dol tréningového procesu.

Queens Park Rangers vyhral doma nad FC Liverpool 3:2, aj keď v súboji prehrával už 0:2. V drese "The Reds" odohral celý zápas aj slovenský reprezentačný stopér Martin Škrtel.

Futbalisti Arsenalu dobyli liverpoolsky Goodison Park a zvíťazili nad Evertonom 1:0. Domáci brankár Ján Mucha sedel iba na lavičke náhradníkov.

Výsledky stredajších stretnutí 29. kola Premier League:

Manchester City - Chelsea 2:1 (0:0)

Góly: 78. S. Agüero (z pok. kopu), 85. Nasri - 60. G. Cahill

Tottenham Hotspur - Stoke City 1:1 (0:0)

Góly: 90.+ Van der Vaart - 75. C. Jerome

FC Everton - Arsenal Londýn 0:1 (0:1)

Gól: 8. Vermaelen

Queens Park Rangers - FC Liverpool 3:2 (0:0)

20. Wolverhampton 29 5 7 17 30:63 22

Domov»Futbal»Anglicko»ManCity zdolal Chelsea, Liverpool prehral v poslednej minúte