Chelsea vyhrala až v nadstavení, Liverpool remizoval

Mata oslavuje svoj víťazný gól v nadstavenom čase.
Mata oslavuje svoj víťazný gól v nadstavenom čase. (Autor: SITA/AP)
SITA|7. apr 2012 o 15:41

Futbalisti Chelsea FC vyhrali nad Wiganom 2:1, Liverpool remizoval doma s Aston Villou 1:1.

LONDÝN. O najväčší zvrat 32. kola sa v sobotňajšom zápase anglickej futbalovej ligy postarala Chelsea, keď víťazným gólom Mata v 3. minúte nadstaveného času predsa len získala všetky body za prakticky už rozhodnutý zápas s Wigan Athletic.

Chelsea pritom pred domácim publikom od 62. minúty viedla po góle Ivanoviča, avšak v 82. minúte Diame vyrovnal a 40.651 divákov už bolo zmierených s remízou. V tabuľke Chelsea poskočila na 5. priečku a začína byť vážnou hrozbou pre tretí Tottenham Hotspur, ktorý v popoludňajšom zápase získal iba bod za bezgólovú remízu v Sunderlande.

Góly: 82. Luis Suárez - 10. Herd

Marin Škrel odohral v drese Liverpoolu celý duel.

Norwich City - Everton 2:2 (1:1)

Góly: 39. Howson, 76. Holt - 22. a 61 Jelavič

Ján Mucha ml. sedel na lavičke Evertonu počas celého zápasu.

West Bromwich Albion - Blackburn 3:0 (1:0)

Góly: 7. Olsson (vlastný gól), 69. Fortune, 85. Ridgewell, ČK: 90. Modeste (Blackburn)