Weiss pomohol Espanyolu gólom k remíze

(Autor: berd.es)
SITA|7. apr 2012 o 20:18

Lionel Messi strelil pri výhre Barcelony v Zaragoze dva góly.

MADRID. Slovenský futbalista Vladimír Weiss vyrovnávajúcim gólom zachránil Espaňolu Barcelona aspoň bod po remíze 2:2 s Realom Sociedad v 32. kole španielskej ligy. Weiss, ktorý sa na trávnik dostal za stavu 0:2 v 38. minúte, úspešne prestrelil cez viacero tiel v malom vápne po rohovom kope domácich v 47. minúte.

FC Barcelona triumfovala na trávniku Realu Zaragoza 4:1, dvoma gólmi a jednou gólovou prihrávkou sa prezentoval kanonier Lionel Messi.

Výsledky 32. kola

Real Zaragoza - FC Barcelona 1:4 (1:2)

Góly: 30. Aranda - 36. Puyol, 39. Messi, 86. z 11 m Messi, 90.+2 Pedro. ČK: 45. Minero (Zaragoza).

Rayo Vallecano - Osasuna 6:0 (4:0)

Góly: 17. a 28. Michu, 5. Movilla, 36. D. Costa, 57. Armenteros, 79. Tito

Betis Sevilla - Villarreal 3:1 (2:0)

Góly: 35. Santa Cruz, 38. Castro, 59. Benat - 90.+ Ruben (z pok. kopu), ČK: 66. Ángel López (Villarreal)

Getafe - Gijón 2:0 (1:0)

Góly: 22. Miku, 47. D. Castro

Espanyol Barcelona - San Sebastián 2:2 (1:2)

Góly: 45. Demidov (vlastný), 47. V. Weiss ml. - 12. a 15. Vela

Vladimír Weiss ml. nastúpil v 38. min, strelil gól a v nadstavenom čase dostal žltú kartu.