Online prenos: Kanada - Slovensko 3:2

Sportnet|4. máj 2012 o 15:10

Slovenskí hokejisti sa 5. mája o 15.15 h postavili na svoj úvodný zápas majstrovstiev sveta v hokeji vo Fínsku a Švédsku. Súperom im bola favorizovaná Kanada, aktuálne štvrtý tím svetového rebríčka.

ONLINE PRENOS

KANADA - SLOVENSKO 3:2, priebežne (1:0, 2:1, 0:1)

góly: 14. Benn (Getzlaf), 33. Eberle (Kane), 36. Ladd (O´Reilly, Purcell) - Tatar (Mikúš), 43. Bartovič (Bližňák, Haščák)

Kanada: Ward - Phaneuf, Vlasic, Murray, Keith, Schenn, Bouwmeester - Sharp, Tavares, Skinner - Eberle, Nugent-Hopkins, Burrows - Perry, Getzlaf, Benn - O´Reilly, Ladd, Kane - Purcell

Slovensko: Hamerlík - Sekera, Baranka, Graňák, Chára, Starosta, Vydarený, Kudroč, Sersen - Radivojevič, Kopecký, Hossa - Šatan, Surový, Hudáček - Miklík, Mikúš, Tatar - Haščák, Bližňák, Bartovič

60. min - 8 sekúnd pred koncom. Vhadzuje sa pred Wardom

60. min - Slováci sú bez brankára

59. min - Oddychový čas Slovenska, 77 sekúnd do konca III. tretiny

59. min - Sekerov pokus od modrej, Ward opäť vyrazil, aktivita Slovákov

58. min - Barankova strela od modrej, Ward vyrazil

58. min - Bouwmeester cez všetky čiary, vhadzuje sa pred Wardom

57. min - Laddov pokus pred Hamerlíkom, slovenský gólman pozorný

55. min - Radivojevič spoza brány hľadal Hossu, puk prešiel až na modrú, resp. von z tretiny Kanady

54. min - Vlasicova strela od modrej, teč a puk tesne minul odkrytú časť Hamerlíkovej brány

53. min - Mikúšova strieľaná prihrávka pred Warda, je po presilovke.

52. min - Krížna prihrávka Hudáčka na modrú čiaru na Cháru, strela z prvej, Ward vyrazil na zadnú sieť

52. min - Graňákova strela, Surový v bránkovisku, Ward chytá

51. min - Perry fauloval Marcela Hossu, prvá presilovka Vůjtkovho tímu

51. min - Strela Macela Hossu, Ward pozorný

50. min - Aktivita Slovákov, s ktorou Kanada nemala problém, hra sa presunula pred Hamerlíka

47. min - Pekná kombinácia Kanady, napokon si obrana poradila

XXX - Slovenskí priaznivci skandujú Nech žije Pavol Demitra

46. min - Kopecký vyhral buly, Ward pozorný

45. min - Kanada je v tretine Slovákov, po Purcellovej akcii ešte Skinnerova strela. Hamerlík kryl a menšia potýčka pred bránou

43. min - Bartovič dostal od Bližňáka prihrávku medzi kruhy a prekonal Warda - 3:2

43. min - Veľká šanca Bližňáka po Bartovičovej akcii za bránou, skvelý Ward

43. min - Na opačnej strane pokus Starostu

42. min - Kanada je v pásme SVK, Perryho šanca, v závere presilovky ešte pekná kombinácia, Perry našiel Skinner ra a potom aj Getzlafa, našťastie sme neinkasovali.

XXXX - Peter Hamerlík má zatiaľ úspešnosť zákrokov cez 84%

41. min - Začala sa III. tretina duelu Kanada - Slovensko. Pokračuje presilovka súpera

XXX - Favorizovaná Kanada vyhráva po II. tretine nad Slovenskom o dva góly

40. min - Perry sa 5 sekúnd pred koncom tretiny dostal do dobrej pozície, napokon bol zblokovaný

40. min - Aktívni Kanaďania robia Slovákom pred Hamerlíkovou bránou veľké problémy, O´Reilly vybojoval na Vydarenom presilovku

40. min - Purcellova šanca, prestrelil

39. min - Graňák zlomil hokejku, brejk Kanady

38. min - Aktivita Kanady, Tavares strieľal z otočky, Hamerlík pozorný.

37. min - Surový sa dostal po buly k zakončeniu, netrafil bránu

36. min - Kudročova veľká chyba v obrannom pásme, O´Reilly na Ladda a ten zvyšuje na 3:1

Foto - SITA/AP

35. min - Slováci v ofenzívnej akcii, Surový zdvihol puk, Ward reflexívne vyrazil nad bránu

35. min - Tlak Kanady, Chára pred Skinnerom

34. min - Sharp sa dostal k zakončeniu, minul bránu

34. min - Protiútok SVK zastavil ofsajd

33. min - Kanada stále v tretine Slovenska, Eberleho strela z uhla končí v bráne - 2:1

33. min - Kudročov tvrdý zákrok na Eberleho

31. min - Bouwmeester napokon nastrelil tyčku, stále 1:1

31. min - Hamerlík opäť podržal svoj tím, Bouwmeesterov pokus vyzeral ako gól, telefonuje sa

30. min - Phaneufova tvrdá strela od modrej, Hamerlík vyrazil, ešte dorážka a slovenský gólman si poradil

30. min - Pekná kombinácia súpera, Nugent-Hopkins v dobrej príležitosti minul

29. min - Šatan pridržal protihráča. Presilovka Kanady

28. min - Šatanova aktivita v tretine Kanady, Ward jeho strelu kryl

27. min - Individuálna akcia Getzlafa, pekne zadovkou hľadal Perryho, puk na hokejkách našich

25. min - Veľká šanca Kanady, Tavares ani Sharp puk za Hamerlíka nedostali

25. min - Skinner na Tavaresa, netrafil bránu

Slovenskí volejbalisti sa pripravujú v Bulharsku na boj o olympiádu. Na recepcii hotela držia palce našim hokejistom pri jedinom notebooku s pripojením

24. min - O´Reillyho pokus od ľavého kruhu, Hamrlík vyrazil, ešte pokus Ladda, ktorý zastavila konštrukcia, Slováci si napokon poradili

XXX - Slovenskí priaznivci kričia známe My sme tu doma!

24. min - Bližňák potiahol puk na útočnú modrú

22. min - Mikuš podržal v tretine súpera puk a Tatar parádne trafil - 1:1

22. min - Akcia Kanady pred slovenskou bránou. Skinner sa dostal po tom, ako sa puk odrazil od konštrukcie do dobrej pozície, Hamerlík výborne zasiahol

21. min - Slováci sa dostali do prečíslenia, Šatan potiahol do pásma, puk sa dostal na modrú čiaru ku Graňákovi, jeho pokus Warda neprekvapil

21. min - Začala sa II. tretina

XXX - Slovenskí hokejisti prehrávajú po I. tretine s favorizovanou Kanadou tesne 0:1

20. min - Mikuš vybojoval buly v pásme Kanady

20. min - Na opačnej strane aktivita Kanaďanov, O´Reilly sa k lepšiemu zakončeniu nedostal

19. min - Hudáček dostal prihrávku doľava, jeho strela bola zblokovaná

18. min - Haščák s Bližňákom udržali pásmo, puk na modrú na Sersena, jeho strelu Ward kryl

17. min - Hudáček sa snažil prekonať Warda, keď pekne prešiel až pred bránu súpera

15. min - Parádna akcia Kanady. Getzlaf vysunul Benna a ten blafákom prekonal Hamerlíka - 1:0

14. min - Tavaresov pokus od kruhov prepadol za chrbát Hamerlíka, Chára pohotovo nepustil puk do brány

12. min - Tatar vošiel po ľavej strane do tretiny súpera, prihrávka na Miklíka prešla, ale slovenský útočník nespracoval

10. min - Aktivita Slovákov pred Wardom, Tatar aj Sersen zamestnali Warda

9. min - Tatar hľadal pred bránou Miklíka, opäť zasiahla obra Kanady

8. min - Kopecký sa dostal do pásma súpera, obrana ho zastavila

6. min - Purcellov pokus, Hamerlík prikryl. Vhadzuje sa pred slovenskou bránou

4. min - Baranka zachytil puk, jeho strela zrazená, na opačnej strane snaha Tavaresa. Radivojevič zasiahol

3. min - Tatar a Miklík pred Wardom, druhý menovaný ohrozil bránu

2. min - Hudáček dobre zapracoval vo vlastnej tretine

1. min - Začal sa boj Slovenska o olympiádu 2014 v Soči

Foto - TASR

XXX - Po hymnách je tu úvodné buly

XXX - Slováci sa vrátili na miesto, kde pred desiatimi rokmi získali titul majstra sveta

Domov»Hokej»Reprezentácie»Online prenos: Kanada - Slovensko 3:2