Rosický a Čech sa zranili

TASR|13. jún 2012 o 12:31

Kapitán českej futbalovej reprezentácie Tomáš Rosický a brankár Petr Čech zamierili v stredu namiesto tréningu do nemocnice na vyšetrenie.

VROCLAV. Dôvodom sú zranenia, ktoré utrpeli pri víťazstve 2:1 nad Gréckom na prebiehajúcich ME v Poľsku a na Ukrajine.

Rosický si v utorňajšom zápase A-skupiny poranil achilovku a do druhého polčasu už nevybehol. Tridsaťjedenročný stredopoliar mal výrazný podiel na dvoch góloch svojho tímu hneď v úvodných šiestich minútach duelu.

Česká výprava informovala, že brankár londýnskej Chelsea má zasa problémy s ramenom, rozsah zranenia však odmietla bližšie špecifikovať. Práve Čechovo zaváhanie umožnilo Grékom znížiť na 1:2, zverenci Michala Bíleka si však už víťazstvo nenechali ujsť.