ROZŠÍRENÉ

OH Londýn 2012 - Kompletný program po dňoch

Kompletný program letnej olympiády 2012 v Londýne. Kedy súťažia Slováci?

Podľa dní | Podľa športov

Program na: Sobota 28.7. Streda 1.8. Nedeľa 5.8. Štvrtok 9.8.
Streda 25.7. Nedeľa 29.7. Štvrtok 2.8. Pondelok 6.8. Piatok 10.8.
Štvrtok 26.7. Pondelok 30.7. Piatok 3.8. Utorok 7.8. Sobota 11.8.
Piatok 27.7. Utorok 31.7. Sobota 4.8. Streda 8.8. Nedeľa 12.8.

Streda 25. júla

Futbal

E-skupina - Ž

  • 17.00 Veľká Británia - Nový Zéland
  • 20.45 Kamerun - Brazília

F-skupina - Ž

  • 18.00 Japonsko - Kanada
  • 20.45 Švédsko - JAR

G-skupina - Ž

  • 18.00 USA - Francúzsko
  • 20.45 Kolumbia - KĽDR

Štvrtok 26. júla

Futbal

A-skupina - M

  • 18.00 SAE - Uruguaj
  • 20.45 Veľká Británia - Senegal

B-skupina - M

  • 15.30 Mexiko - Kórejská republika
  • 18.15 Gabon - Švajčiarsko

C-skupina - M

  • 20.45 Bielorusko - Nový Zéland
  • 20.45 Brazília - Egypt

D-skupina - M

  • 13.00 Španielsko - Japonsko
  • 15.45 Honduras - Maroko

Piatok 27. júla

22.00 slávnostné otvorenie Hier XXX. olympiády

Lukostreľba

  • 10.00 jednotlivci - kvalifikácia M
  • 14.00 jednotlivci - kvalifikácia Ž

Sobota 28. júla

Cestná cyklistika

  • 11.00 M s hromadným štartom, 250 km /P. SAGAN/

Streľba

  • 09.15 Ž - VzPu 40 - kvalifikácia /PEŠKOVÁ/
  • 12.00 Ž - VzPu 40 - finále /PEŠKOVÁ?/
  • 13.00 M - VzPi 60 - kvalifikácia /KOPP, TUŽINSKÝ/
  • 16.30 M - VzPi 60 - finále /KOPP?,TUŽINSKÝ?/

Džudo

  • 10.30 M do 60 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 48 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 M do 60 kg - semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž do 48 kg - semifinále, o 3. miesto, finále
  • 17.10 M do 60 kg - finále

Vzpieranie

  • 16.30 Ž do 48 kg

Lukostreľba

  • 10.00 - družstvá M - osemfinále
  • 16.00 - družstvá M - štvrťfinále, semifinále
  • 18.33 - družstvá M - o 3. miesto
  • 19.01 - družstvá M - finále

Šerm

  • 11.30 - Ž - fleuret - jednotlivci - prvé, druhé kolo (64/32), osemfinále, štvrťfinále
  • 19.00 - Ž - fleuret - jednotlivci - semifinále
  • 20.10 - Ž - fleuret - jednotlivci - o 3. miesto
  • 20.40 - Ž - fleuret - jednotlivci - finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby M 400 m pol.pret., 400 m v.sp., 100 m prsia, Ž 100 m motýlik /SMOLENOVÁ/, 400 m pol.pret., 4x100 m v.sp.
  • 20.40 semifinále Ž - 100 m motýlik /SMOLENOVÁ?/
  • 21.28 semifinále M - 100 m prsia
  • 20.30 muži - 400 m pol.pret.
  • 20.51 muži - 400 m v.sp.
  • 21.09 ženy - 400 m pol.pret.
  • 21.48 ženy - 4x100 m v.sp.

Basketbal

A-skupina Ž

  • 10.00 Čína - ČR
  • 15.30 Turecko - Angola
  • 17.45 USA - Chorvátsko

B-skupina Ž

  • 12.15 Kanada - Rusko
  • 21.00 Brazília - Francúzsko
  • 23.15 Austrália - Veľká Británia

Bedminton

  • 09.30 - kvalifikácia Ž /FAŠUNGOVÁ/, muži, mix - dvojhra, štvorhra

Box

  • 14.30, 21.30 M do 56 kg - 1. kolo (32)
  • 16.00, 23.00 M do 75 kg - 1. kolo (32)

Futbal

E-skupina Ž

  • 15.30 Nový Zéland - Brazília
  • 18.15 Veľká Británia - Kamerun

F-skupina Ž

  • 13.00 Japonsko - Švédsko
  • 15.45 Kanada - JAR

G-skupina Ž

  • 18.00 USA - Kolumbia
  • 20.45 Francúzsko - KĽDR

Hádzaná

A-skupina Ž

  • 10.30 Rusko - Angola
  • 15.30 Chorvátsko - Brazília
  • 20.30 Čierna Hora - Veľká Británia

B-skupina Ž

  • 12.15 Španielsko - Kórejská republika
  • 17.15 Dánsko - Švédsko
  • 22.15 Nórsko - Francúzsko

Jazdectvo

  • 11.00 drezúra - jednotlivci, družstvá - 1. kolo

Plážový volejbal

  • 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 15.30 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 21.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách

Stolný tenis

  • 10.00 M - jednotlivci - kvalifikácia, 1. kolo (128), Ž - jednotlivci - kvalifikácia 1., 2. kolo (64)

Športová gymnastika

  • 12.00 M - kvalifikácia /PIASECKÝ, bradlá, hrazda/

Tenis

  • 12.30 M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - dvojhry 1. kolo (64), M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - štvorhry 1. kolo (32)

Veslovanie

  • 10.30 rozjazdy: M - skif, dvojka bez korm., párová dvojka, ľahká hmotnosť- štvorka bez korm., párová štvorka, osma, Ž- skif, dvojka bez korm., párová štvorka

Volejbal

A-skupina Ž

  • 10.30 Alžírsko - Japonsko
  • 15.45 Veľká Británia - Rusko
  • 17.45 Taliansko - Dominikánska republika

B-skupina Ž

  • 12.30 Čína - Srbsko
  • 21.00 USA - Kórejská republika
  • 23.00 Brazília - Turecko

Nedeľa 29. júla

Vzpieranie

  • 11.00 M do 56 kg - B-skupina
  • 11.00 Ž do 53 kg - B-skupina
  • 16.30 Ž do 53 kg - A-skupina
  • 20.00 M do 56 kg - A-skupina

Streľba

  • 10.00 Ž - VzPi 40 - kvalifikácia, Ž - skeet - kvalifikácia /BARTEKOVÁ/
  • 12.45 Ž - VzPi 40 - finále
  • 15.00 Ž - skeet - finále /BARTEKOVÁ?/

Cestná cyklistika

  • 13.00 Ž, 140 km

Džudo

  • 10.30 M do 66 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 52 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž do 52 kg - semifinále, o 3. miesto, M do 66 kg - semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž do 52 kg - finále
  • 17.10 M do 66 kg - finále

Skoky do vody

  • 16.00 Ž synchro z 3 m dosky

Lukostreľba

  • 10.00 Ž - družstvá - osemfinále
  • 16.00 Ž - družstvá - štvrťfinále, semifinále
  • 18.33 Ž - družstvá - o 3. miesto
  • 19.01 Ž - družstvá - finále

Šerm

  • 11.30 M - šabľa - jednotlivci - prvé a druhé kolo (64/32), osemfinále, štvrťfinále
  • 19.00 M - šabľa - jednotlivci - semifinále
  • 19.50 M - šabľa - jednotlivci - o 3. miesto
  • 20.10 M - šabľa - jednotlivci - finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby: M - 200 m v.sp., 100 m znak, 4x100 m v.sp., Ž - 100 m znak, 100 m prsia, 400 m v.sp.
  • 20.30 Ž - 100 m motýlik /SMOLENOVÁ?/
  • 20.36 M - 200 m v.sp. - semifinále
  • 20.47 Ž - 100 m prsia - semifinále
  • 21.07 M - 100 m prsia
  • 21.13 Ž - 400 m v.sp.
  • 21.24 M - 100 m znak - semifinále
  • 21.45 Ž - 100 m znak - semifinále
  • 21.55 M - 4x100 m v.sp.

Basketbal

A-skupina M

  • 10.00 Nigéria - Tunisko
  • 15.30 USA - Francúzsko
  • 23.15 Argentína - Litva

B-skupina M

  • 12.15 Brazília - Austrália
  • 17.45 Španielsko - Čína
  • 21.00 Rusko - Veľká Británia

Bedminton

  • 09.30 Ž - kvalifikácia, /FAŠUNGOVÁ/, muži, mix - dvojhra, štvorhra

Box

  • 14.30, 21.30 - M do 60 kg - 1. kolo (32)
  • 16.00, 23.00 - M do 69 kg - 1. kolo (32)

Futbal

A-skupina M

  • 18.00 Senegal - Uruguaj
  • 20.45 Veľká Británia - SAE

B-skupina M

  • 15.30 Mexiko - Gabon
  • 18.15 Kórejská republika - Švajčiarsko

C-skupina M

  • 20.45 Brazília - Bielorusko
  • 20.45 Egypt - Nový Zéland

D-skupina M

  • 18.00 Španielsko - Honduras
  • 20.45 Japonsko - Maroko

Hádzaná

A-skupina M

  • 10.30 Island - Argentína
  • 15.30 Švédsko - Tunisko
  • 20.30 Francúzsko - Veľká Británia

B-skupina M

  • 12.15 Chorvátsko - Kórejská republika
  • 17.15 Španielsko - Srbsko
  • 22.15 Maďarsko - Dánsko

Jachting

  • 13.00 M - Finn-Dinghy, Starboot - 1./2. rozjazdy, Ž - Elliott 6m - kvalifikácia

Jazdectvo

  • 11.00 drezúra - jednotlivci, družstvá - 2. kolo

Vodný slalom

  • 14.30 M - rozjazdy K1, C1 /MARTIKÁN/

Plážový volejbal

  • 10.00 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
  • 15.30 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
  • 21.00 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách

Pozemný hokej

A-skupina Ž

  • 11.45 Holandsko - Belgicko
  • 14.45 Čína - Kórejská republika
  • 20.00 Veľká Británia - Japonsko

B-skupina Ž

  • 09.30 Nový Zéland - Austrália
  • 17.00 Argentína - JAR
  • 22.15 Nemecko - USA

Stolný tenis

  • 10.00 M - dvojhra - 2. kolo (64), Ž - dvojhra - 2./3. kolo (64/32)

Športová gymnastika

  • 10.30 Ž - kvalifikácia viacboja /HOMOLOVÁ/

Tenis

12.30 M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - dvojhra 1. kolo (64), M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - štvorhra 1. kolo (32)

Veslovanie

  • 10.30 rozjazdy: M - ľahká hmotnosť - párová dvojka, Ž - ľahká hmotnosť - párová dvojka, osma, opravné jazdy: M, Ž - skif, párová dvojka, ľahká hmotnosť - štvorka bez korm.

Vodné pólo

A-skupina M

  • 11.00 Grécko - Chorvátsko
  • 12.20 Kazachstan - Španielsko
  • 15.10 Taliansko - Austrália

B-skupina M

  • 16.30 Maďarsko - Srbsko
  • 19.20 Rumunsko - Veľká Británia
  • 20.40 Čierna Hora - USA

Volejbal

A-skupina M

  • 10.30 Veľká Británia - Bulharsko
  • 15.45 Austrália - Argentína
  • 21.00 Taliansko - Poľsko

B-skupina M

  • 12.30 Rusko - Nemecko
  • 17.45 USA - Srbsko
  • 23.00 Brazília - Tunisko

Pondelok 30. júla

Vzpieranie

  • 11.00 M do 62 kg B-skupina, Ž do 58 kg B-skupina
  • 16.30 Ž do 58 kg A-skupina
  • 20.00 M do 62 kg A-skupina

Streľba

  • 10.00 M - VzPu 60 - kvalifikácia /GÖNCI/, M - skeet - kvalifikácia
  • 13.15 M - VzPu 60 - finále /GÖNCI?/

Skoky do vody

  • 16.00 M - synchro z 10 m veže

Džudo

  • 10.30 M do 73 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 57 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž do 57 kg - semifinále, o 3. miesto, M do 73 kg - semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž do 57 kg - finále
  • 17.10 M do 73 kg - finále

Športová gymnastika

  • 17.30 M - družstvá

Šerm

  • 11.30 Ž - kord - jednotlivci - prvé a druhé kolo (64/32), osemfinále, štvrťfinále
  • 19.00 Ž - kord - jednotlivci - semifinále
  • 20.10 Ž - kord - jednotlivci - so 3. miesto
  • 20.40 Ž - kord - jednotlivci - s finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby: M - 200 m motýlikm, Ž - 200 m v.sp. /FILOVÁ/, 200 m pol.pret. /LISTOPADOVÁ/
  • 20.30 Ž - 200 m v.sp. /FILOVÁ?/ - semifinále
  • 20.43 M - 200 m v.sp.
  • 20.50 Ž - 100 m znak
  • 20.58 M - 100 m znak
  • 21.15 Ž - 100 m prsia
  • 21.31 M - 200 m motýlik - semifinále
  • 21.53 Ž - 200 m pol.pret. /LISTOPADOVÁ?/ - semifinále

Bedminton

  • 09.30 Ž - kvalifikácia /FAŠUNGOVÁ/, muži, mix - dvojhra, štvorhra

Box

  • 14.30, 21.30 M do 52 kg, 1. kolo (32)
  • 15.45, 22.45 M do 81 kg, 1. kolo (32)

Jachting

  • 13.00 M - Laser, 49er, Ž - Laser Radial, 1.,2. jazda Finn-Dinghy, Starboot, 3.,4. jazda, Ž - Elliott 6m - kvalifikácia

Jazdectvo

  • 13.30 jednotlivci, družstvá - prekážky

Lukostreľba

  • 10.00 M, Ž - jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
  • 16.00 M, Ž - jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)

Stolný tenis

  • 11.00 muži - dvojhra - 3. kolo (32), osemfinále, ženy - dvojhra - osemfinále

Veslovanie

  • 10.30 rozjazdy: M - štvorka bez korm. ,Ž - párová dvojka, opravné jazdy: M - dvojka bez korm., párová štvorka, osma, Ž - dvojka bez kormidelníka, párová štvorka

Vodný slalom

  • 14.12 Ž - K1 /DUKÁTOVÁ/ - rozjazdy
  • 14.30 M - C2 /HOCHSCHORNEROVCI/ - rozjazdy

Basketbal

A-skupina Ž

  • 10.00 Chorvátsko - Čína
  • 12.15 ČR - Turecko
  • 23.15 Angola - USA

B-skupina Ž

  • 15.30 Francúzsko - Austrália
  • 17.45 Rusko - Brazília
  • 21.00 Veľká Británia - Kanada

Hádzaná

A-skupina Ž

  • 10.30 Angola - Chorvátsko
  • 15.30 Veľká Británia - Rusko
  • 20.30 Brazília - Čierna Hora

B-skupina Ž

  • 12.15 Kórejská republika - Dánsko
  • 17.15 Francúzsko - Španielsko
  • 22.15 Švédsko - Nórsko

Plážový volejbal

  • 10.00 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
  • 15.30 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách
  • 21.00 M, Ž - 4/4 zápasy v skupinách

Pozemný hokej

A-skupina M

  • 11.45 Austrália - JAR
  • 14.45 Španielsko - Pakistan
  • 20.00 Veľká Británia - Argentína

B-skupina M

  • 09.30 Kórejská republika - Nový Zéland
  • 17.00 Holandsko - India
  • 22.15 Nemecko - Belgicko

Tenis

  • 12.30 M - /KLIŽAN/, Ž - /HANTUCHOVÁ/ - dvojhra 2. kolo (32), M - /KLIŽAN, LACKO/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ/ - štvorhra osemfinále

Vodné pólo

A-skupina Ž

  • 16.30 Španielsko - Čína
  • 20.40 Maďarsko - USA

B-skupina Ž

  • 15.10 Veľká Británia - Rusko
  • 19.20 Taliansko - Austrália

Volejbal

A-skupina Ž

  • 15.45 Dominikánska republika - Rusko
  • 21.00 Taliansko - Japonsko
  • 23.00 Veľká Británia - Alžírsko

B-skupina Ž

  • 09.30 Čína - Turecko
  • 12.30 Srbskon - Kórejská republika
  • 17.45 USA - Brazília

Utorok 31. júla

Vzpieranie

  • 11.00 M do 69 kg B-skupina, Ž do 63 kg B-skupina
  • 16.30 Ž do 63 kg A-skupina
  • 20.00 M do 69 kg A-skupina

Jazdectvo

  • 11.30 družstvá - skoky
  • 15.30 jednotlivci - skoky

Džudo

  • 10.30 M do 81 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 63 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž do 63 kg - semifinále, o 3. miesto
  • 15.00 M do 81 kg - semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž do 63 kg - finále
  • 17.10 M do 81 kg - finále

Streľba

  • 10.00 M - skeet - kvalifikácia
  • 15.00 M - skeet - finále

Skoky do vody

16.00 Ž - synchro z 10 m veže

Vodný slalom

  • 14.30 M - C1 - /MARTIKÁN?/ - semifinále
  • 16.06 M - C1 /MARTIKÁN?/ - finále

Športová gymnastika

  • 17.30 Ž - družstvá

Šerm

  • 11.30 M - fleuret - jednotlivci - prvé a druhé kolo (64/32), osemfinále, štvrťfinále
  • 19.00 M - fleuret - jednotlivci - semifinále
  • 20.10 M - fleuret - jednotlivci - o 3. miesto
  • 20.40 M - fleuret - jednotlivci - finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby: M - 100 m v.sp., 4x200 m v.sp., 200 m prsia /KLOBUČNÍK/, Ž - 200 m motýlik /SMOLENOVÁ/
  • 20.30 M - 100 m v.sp. - semifinále
  • 20.41 Ž - 200 m v.sp. /FILOVÁ?/
  • 20.48 M - 200 m motýlik
  • 20.55 Ž - 200 m motýlik /SMOLENOVÁ?/ - semifinále
  • 21.17 M- 200 m prsia /KLOBUČNÍK?/ - semifinále
  • 21.39 Ž - 200 m pol.pret. /LISTOPADOVÁ?/
  • 21.46 M - 4x200 m v.sp.

Basketbal

A-skupina M

  • 15.30 Litva - Nigéria
  • 21.00 Francúzsko - Argentína
  • 23.15 Tunisko - USA

B-skupina M

  • 10.00 Čína - Rusko
  • 12.15 Austrália - Španielsko
  • 17.45 Veľká Británia - Brazília

Bedminton

  • 09.30 M, Ž - /FAŠUNGOVÁ/ - dvojhra, štvorhra, mix - kvalifikácia

Box

  • 14.30, 21.30 M do 49 kg - prvé kolo (32)
  • 15.45, 22.45 M do 64 kg - prvé kolo (32)

Futbal

E-skupina Ž

  • 20.45 Nový Zéland - Kamerun
  • 20.45 Veľká Británia - Brazília

F-skupina Ž

  • 15.30 Japonsko - JAR
  • 15.30 Kanada - Švédsko

G-skupina Ž

  • 18.15 USA - KĽDR
  • 18.15 Francúzsko - Kolumbia

Hádzaná

A-skupina M

  • 10.30 Tunisko - Island
  • 15.30 Veľká Británia - Švédsko
  • 22.15 Argentína - Francúzsko

B-skupina M

  • 12.15 Kórejská republika - Maďarsko
  • 17.15 Srbsko - Chorvátsko
  • 20.30 Dánsko - Španielsko

Jachting

  • 13.00 M - Laser, 49er, Ž - Laser Radial, 3.,4 jazda, M- Finn-Dinghy, Starboot, 5.,6. jazda Elliott 6m - kvalifikácia, M, Ž - RS:X, 1.,2. jazda

Lukostreľba

  • 10.00 M, Ž - jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
  • 16.00 M, Ž - jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)

Plážový volejbal

  • 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 15.30 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 21.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách

Pozemný hokej

A-skupina Ž

  • 11.45 Holandsko - Japonsko
  • 14.45 Belgickon - Čína
  • 17.00 Veľká Británia - Kórejská republika

B-skupina Ž

  • 09.30 JAR - Nový Zéland
  • 20.00 Argentína - USA
  • 22.15 Nemecko - Austrália

Stolný tenis

  • 11.00 Ž - dvojhra - štvrťfinále
  • 17.00 Ž - dvojhra - semifinále
  • 21.00 M(2) - dvojhra - štvrťfinále

Tenis

  • 12.30 M - /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - dvojhra 2. kolo (32), M /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - štvorhra štvrťfinále

Veslovanie

  • 10.30 opravné jazdy: M - ľahká hmotnosť - párová dvojka, štvorka bez korm., Ž - ľahká hmotnosť - párová dvojka, párová dvojka, osma, štvrťfinále M, Ž - skif, semifinále M - párová dvojka, ľahká hmotnosť - štvorka bez korm.

Vodné pólo

A-skupina M

  • 16.30 Chorvátsko - Španielsko
  • 19.20 Austrália - Kazachstan
  • 20.40 Grécko - Taliansko

B-skupina M

  • 11.00 Srbsko - Veľká Británia
  • 12.20 USA - Rumunsko
  • 15.10 Maďarsko - Čierna Hora

Volejbal

A-skupina M

  • 12.30 Poľsko - Bulharsko
  • 15.45 Taliansko - Argentína
  • 21.00 Veľká Británia - Austrália

B-skupina M

  • 10.30 Srbsko - Tunisko
  • 17.45 USA - Nemecko
  • 23.00 Brazília - Rusko

Streda 1. augusta

Vzpieranie

  • 11.00 M do 77 kg B-skupina, Ž do 69 kg B-skupina
  • 16.30 Ž do 69 kg A-skupina
  • 20.00 M do 77 kg A-skupina

Veslovanie

  • 10.30 M - skif, dvojka bez korm., párová štvorka - semifinále
  • 12.50 Ž - dvojka bez korm.
  • 13.10 Ž - párová štvorka
  • 13.30 M - osma

Cestná cyklistika

  • 13.30 Ž - časovka jednotlivcov na 29 km
  • 15.15 M - časovka jednotlivcov na 44 km

Džudo

  • 10.30 M do 90 kg - kvalifikácia, štvrťfinále /RANDL/, Ž do 70 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž do 70 kg semifinále, o 3. miesto, M do 90 kg /RANDL?/ semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž do 70 kg finále
  • 17.10 M do 90 kg /RANDL?/ finále

Stolný tenis

  • 11.00 M - dvojhra - štvrťfinále (2)
  • 15.30 Ž - dvojhra o 3. miesto
  • 16.30 Ž - dvojhra finále

Skoky do vody

  • 16.00 M z 3 m dosky

Vodný slalom

  • 14.30 M - K1 - semifinále
  • 16.15 M - K1 finále

Streľba

  • 10.00 Ž - ŠPi 30+30 - kvalifikácia
  • 16.30 Ž - ŠPi 30+30 - finále

Športová gymnastika

  • 17.30 M - viacboj

Šerm

  • 10.00 M jednotlivci - kord - prvé kolo (32), osemfinále, štvrťfinále, šabľa, Ž jednotlivci - prvé kolo (32), osemfinále, štvrťfinále
  • 18.30 M jednotlivci - kord - semifinále
  • 19.30 Ž jednotlivci - šabľa - semifinále
  • 20.10 M jednotlivci - kord - o 3. miesto
  • 20.40 Ž jednotlivci - šabľa - 3. miesto
  • 21.00 M jednotlivci - kord - finále
  • 21.30 Ž jednotlivci - šabľa - finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby: M - 200 m znak, 200 m pol.pret., Ž - 100 m v.sp. /FILOVÁ/, 4x200 m v.sp., 200 m prsia
  • 20.30 M - 200 m prsia /KLOBUČNÍK?/
  • 20.37 Ž- 100 m v.sp. /FILOVÁ?/ - semifinále
  • 20.48 M - 200 m znak - semifinále
  • 21.09 Ž- 200 m motýlik /SMOLENOVÁ?/
  • 21.16 M - 100 m v.sp.
  • 21.23 Ž - 200 m prsia - semifinále
  • 21.37 M - 200 m pol.pret. - semifinále
  • 21.59 Ž - 4x200 m v.sp.

Basketbal

A-skupina Ž

  • 12.15 Čína - Angola
  • 21.00 Chorvátsko - ČR
  • 23.15 USA - Turecko

B-skupina Ž

  • 10.00 Kanada - Francúzsko
  • 15.30 Austrália - Brazília
  • 17.45 Veľká Británia - Rusko

Bedminton

  • 10.00 M, Ž /FAŠUNGOVÁ?/ - dvojhra - osemfinále
  • 10.00 mix - štvrťfinále
  • 18.00 Ž štvorhra - štvrťfinále

Box

  • 14.30, 21.30 M do 56 kg - osemfinále
  • 15.30, 22.30 M do 91 kg - osemfinále

Futbal

A-skupina M

  • 20.45 Veľká Británia - Uruguaj
  • 20.45 Senegal - SAE

B-skupina M

  • 18.00 Mexiko - Švajčiarsko
  • 18.00 Kórejská republika - Gabon

C-skupina M

  • 15.30 Brazília - Nový Zéland
  • 15.30 Egypt - Bielorusko

D-skupina M

  • 18.00 Japonsko - Honduras
  • 18.00 Španielsko - Maroko

Hádzaná

A-skupina Ž

  • 12.15 Čierna Hora - Angola
  • 17.15 Veľká Británia - Brazília
  • 22.15 Rusko - Chorvátsko

B-skupina Ž

  • 10.30 Nórsko - Kórejská republika
  • 15.30 Francúzsko - Švédsko
  • 20.30 Španielsko - Dánsko

Jachting

  • 13.00 M - Laser, 49er, Ž - Laser Radial, 5.,6. jazda, Ž - Elliott 6m - kvalifikácia, M, Ž - RS:X, 3.,4. jazda

Lukostreľba

  • 10.00 M, Ž jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)
  • 16.00 M, Ž jednotlivci - 1.,2. kolo (64/32)

Plážový volejbal

  • 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 15.30 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 21.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách

Pozemný hokej

A-skupina M

  • 09.30 Španielsko - Austrália
  • 17.00 JAR - Veľká Británia
  • 20.00 Pakistan - Argentína

B-skupina M

  • 11.45 Belgicko - Holandsko
  • 14.45 Nový Zéland - India
  • 22.15 Kórejská republika - Nemecko

Tenis

  • 12.30 M - /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - dvojhra, mix - osemfinále

Vodné pólo

A-skupina Ž

  • 15.10 Maďarsko - Čína
  • 19.20 Španielsko - USA

B-skupina Ž

  • 16.30 Veľká Británia - Austrália
  • 20.40 Taliansko - Rusko

Volejbal

A-skupina Ž

  • 10.30 Dominikánska republika - Japonsko
  • 12.30 Alžírsko - Rusko
  • 17.45 Veľká Británia - Taliansko

B-skupina Ž

  • 15.45 Srbsko - Turecko
  • 21.00 USA - Čína
  • 23.00 Brazília - Kórejská republika

Štvrtok 2. augusta

Veslovanie

  • 10.30 semifinále: muži - ľahká hmotnosť - párová dvojka, štvorka bez korm., skif, Ž - ľahká hmotnosť - párová dvojka
  • 12.50 M - párová štvorka
  • 13.10 M - ľahká hmotnosť - štvorka bez korm.
  • 13.30 Ž - osma

Džudo

  • 10.30 M do 100 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 78 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž do 78 kg semifinále, o 3. miesto, M do 100 kg semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž do 78 kg finále
  • 17.10 M do 100 kg finále

Stolný tenis

  • 11.00 M - dvojhra - semifinále
  • 15.30 M - dvojhra - o 3. miesto
  • 16.30 M - dvojhra - finále

Streľba

  • 10.00 M - dvojitý trap - kvalifikácia
  • 11.30 M - rýchlopaľná pištoľ 2x30 - kvalifikácia
  • 16.00 M - dvojitý trap - finále

Vodný slalom

  • 14.30 M - C2 /HOCHSCHORNEROVCI?/ - semifinále
  • 15.12 Ž - K1 /DUKÁTOVÁ?/ - semifinále
  • 16.18 M - C2 /HOCHSCHORNEROVCI?/ - finále
  • 16.57 Ž - K1 /DUKÁTOVÁ?/ - finále

Lukostreľba

  • 10.00 Ž jednotlivci - osemfinále
  • 15.00 Ž jednotlivci - štvrťfinále, semifinále
  • 16.21 Ž jednotlivci - o 3. miesto
  • 16.37 Ž jednotlivci - finále

Športová gymnastika

  • 17.30 Ž - finále viacboj

Dráhová cyklistika

  • 17.00 Ž - tímový šprint - kvalifikácia - 1. kolo
  • 17.15 M - tímový šprint - kvalifikácia - 1. kolo
  • 17.50 M - stíhacie preteky družstiev na 4000 m - kvalifikácia
  • 18.50 Ž - tímový šprint - finále
  • 19.10 M - tímový šprint - finále

Šerm

  • 10.00 Ž družstvá - fleuret - osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 16.00 Ž družstvá - fleuret - o 5., 7. miesto
  • 19.00 Ž družstvá - fleuret - o 3. miesto
  • 20.15 Ž družstvá - fleuret - finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby: M - 50 m v.sp., 100 m motýlik, Ž - 800 m v.sp., 200 m znak
  • 20.30 M - 50 m v.sp. - semifinále
  • 20.39 Ž - 200 m prsia
  • 20.46 M - 200 m znak
  • 20.53 Ž - 200 m znak - semifinále
  • 21.15 M - 200 m pol.pret.
  • 21.31 Ž - 100 m v.sp. /FILOVÁ?/
  • 21.46 M - 100 m motýlik - semifinále

Basketbal

A-skupina M

  • 10.00 Francúzsko - Litva
  • 15.30 Argentína - Tunisko
  • 23.15 USA - Nigéria

B-skupina M

  • 12.15 Austrália - Čína
  • 17.45 Brazília - Rusko
  • 21.00 Španielsko - Veľká Británia

Bedminton

  • 10.00 M - štvorhra - štvrťfinále
  • 13.30 Ž - dvojhra - štvrťfinále /FAŠUNGOVÁ?/, mix - semifinále
  • 18.00 M - dvojhra - štvrťfinále, ženy - štvorhra - semifinále

Box

  • 14.30, 21.30 M do 60 kg - osemfinále
  • 15.30, 22.30 M do 75 kg - osemfinále

Hádzaná

A-skupina M

  • 12.15 Francúzsko - Tunisko
  • 17.15 Veľká Británia - Argentína
  • 22.15 Švédsko - Island

B-skupina M

  • 10.30 Španielsko - Kórejská republika
  • 15.30 Chorvátsko - Maďarsko
  • 20.30 Srbsko - Dánsko

Jachting

  • 13.00 M - Finn-Dinghy, 49er, Starboot, Männer - 7.,8. jazda, M - 470er - 1.,2. jazda, Ž - Elliott 6m - kvalifikácia, M, Ž - RS:X - 5.,6. jazda

Jazdectvo

  • 12.00 drezúra - jednotlivci, družstvá, Grand Prix

Plážový volejbal

  • 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 15.30 M, Ž 6/6 zápasy v skupinách
  • 21.00 M, Ž 2/2 zápasy v skupinách

Pozemný hokej

A-skupina Ž

  • 09.30 Kórejská republika - Japonsko
  • 14.45 Čína - Holandsko
  • 20.00 Belgicko - Veľká Británia

B-skupina Ž

  • 11.45 Austrália - USA
  • 17.00 JAR - Nemecko
  • 22.15 Nový Zéland - Argentína

Tenis

  • 12.30 M - /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - dvojhra štvrťfinále, M - /KLIŽABN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - štvorhra semifinále, mix - štvrťfinále

Vodné pólo

A-skupina M

  • 11.00 Španielsko - Austrália
  • 12.20 Taliansko - Chorvátsko
  • 15.10 Kazachstan - Grécko

B-skupina M

  • 16.30 Veľká Británia - USA
  • 19.20 Čierna Hora - Srbsko
  • 20.40 Rumunsko - Maďarsko

Volejbal

A-skupina M

  • 12.30 Austrália - Bulharsko
  • 17.45 Poľsko - Argentína
  • 23.00 Veľká Británia - Taliansko

B-skupina M

  • 10.30 Srbsko - Nemecko
  • 15.45 Rusko - Tunisko
  • 21.00 Brazília - USA

Piatok 3. augusta

Bedminton

  • 10.00 Ž /FAŠUNGOVÁ?/ - dvojhra - semifinále, mix o 3. miesto
  • 14.30 M - dvojhra - semifinále, mix - finále

Vzpieranie

  • 11.00 M do 85 kg B-skupina, Ž do 75 kg B-skupina
  • 16.30 Ž do 75 kg A-skupina
  • 20.00 M do 85 kg A-skupina

Veslovanie

  • 12.30 M - párová štvorka
  • 12.50 M - dvojka bez korm.
  • 13.10 Ž - párová dvojka
  • 13.30 M - skif

Streľba

  • 10.00 M - ĽM 60 /GÖNCI/ - kvalifikácia
  • 11.30 M - rýchlopaľná pištoľ 2x30 - kvalifikácia
  • 13.00 M - ĽM 60 /GÖNCI?/ - finále
  • 15.30 M - rýchlopaľná pištoľ 2x30 - finále

Džudo

  • 10.30 M nad 100 kg - kvalifikácia, štvrťfinále, Ž nad 78 kg - kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž nad 78 kg - semifinále, o 3. miesto, M nad 100 kg - semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž nad 78 kg - finále
  • 17.10 M nad 100 kg - finále

Lukostreľba

  • 10.00 M - jednotlivci - osemfinále
  • 15.00 M - jednotlivci - štvrťfinále, semifinále
  • 16.21 M - jednotlivci - o 3. miesto
  • 16.37 M - jednotlivci - finále

Skoky na trampolíne

  • 15.00 M - jednotlivci kvalifikácia
  • 16.35 M - jednotlivci finále

Dráhová cyklistika

  • 17.00 Ž - keirin - kvalifikácia
  • 17.15 M - stíhacie preteky družstiev na 4000 m - kvalifikácia
  • 18.00 Ž - stíhacie preteky družstiev na 3000 m - kvalifikácia
  • 18.55 Ž - keirin - finále
  • 18.55 M - stíhacie preteky družstiev na 4000 m - finále

Šerm

  • 11.00 M družstvá - šabľa - osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 15.30 M družstvá - šabľa - o 7., 5. miesto
  • 19.00 M družstvá - šabľa - o 3. miesto
  • 19.45 M družstvá - šabľa - finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby: M - 1500 m v.sp., 4x100 m pol.pret., Ž - 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ/, 4x100 m pol.pret.
  • 20.30 Ž - 200 m znak
  • 20.37 M - 100 m motýlik
  • 20.43 Ž - 800 m v.sp.
  • 21.06 M - 50 m v.sp.
  • 21.21 Ž - 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ?/ - semifinále

Atletika

  • 11.00 M - guľa - kvalifikácia
  • 11.05 Ž - sedemboj - 100 m prek.
  • 11.25 Ž - trojskok - kvalifikácia /D. VELĎÁKOVÁ/
  • 11.40 Ž - 100 m - rozbehy
  • 12.15 M - 400 m prek. - rozbehy
  • 12.15 Ž - sedemboj - výška
  • 12.20 M - kladivo - kvalifikácia A/B /LOMNICKÝ/
  • 13.00 Ž - 400 m - rozbehy
  • 14.00 M - 3000 m prek. - rozbehy
  • 20.00 Ž - sedemboj - guľa
  • 20.05 Ž - 100 m - rozbehy
  • 20.10 Ž - disk - kvalifikácia A/B
  • 20.50 M - diaľka - kvalifikácia
  • 21.05 M - 1500 m - rozbehy
  • 21.30 M - guľa
  • 21.45 Ž - sedemboj - 200 m
  • 22.25 Ž - 10.000 m

Basketbal

A-skupina Ž

  • 10.00 Angola - Chorvátsko
  • 17.45 Turecko - Čína
  • 23.15 ČR - USA

B-skupina Ž

  • 12.15 Rusko - Austrália
  • 15.30 Brazília - Kanada
  • 21.00 Francúzsko - Veľká Británia

Box

  • 14.30, 21.30 M do 52 kg - osemfinále
  • 15.30, 22.30 M do 69 kg - osemfinále

Futbal

Štvrťfinále Ž

  • 13.00 1F - 2G
  • 15.30 1G - 3E/F
  • 18.00 2E - 2F
  • 20.30 1E - 3F/G

Hádzaná

A-skupina Ž

  • 10.30 Angola - Veľká Británia
  • 15.30 Chorvátsko - Čierna Hora
  • 17.15 Rusko - Brazília

B-skupina Ž

  • 12.15 Kórejská republika - Francúzsko
  • 20.30 Španielsko - Švédsko
  • 22.15 Dánsko - Nórsko

Jachting

  • 13.00 M - Finn-Dinghy, Starboot - 9.,10. jazda, M - 49er, Männer - 9.,10.,11. jazda, M - Laser, ženy - Laser Radial - 7.,8. jazda, M - 470er - 3.,4. jazda, Ž - 470er - 1.,2. jazda

Jazdectvo

  • 12.00 drezúra - jednotlivci, družstvá - Grand Prix

Plážový volejbal

  • 10.00/14.00/18.00/22.00 M, Ž - osemfinále

Pozemný hokej

A-skupina M

  • 09.30 Austrália - Argentína
  • 17.00 Veľká Británia - Pakistan
  • 20.00 JAR - Španielsko

B-skupina M

  • 11.45 Holandsko - Nový Zéland
  • 14.45 Nemecko - India
  • 22.15 Belgicko - Kórejská republika

Skoky do vody

  • 15.30 Ž - 3 m doska - kvalifikácia

Stolný tenis

  • 11.00 Ž družstvá - osemfinále
  • 20.00 M družstvá - osemfinále (4)

Tenis

  • 13.00 M - /KLIŽAN, LACKO?/, Ž - /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - dvojhra - semifinále, mix - semifinále

Vodné pólo

A-skupina Ž

  • 16.30 Španielsko - Maďarsko
  • 20.40 Čína - USA

B-skupina Ž

  • 15.10 Veľká Británia - Taliansko
  • 19.20 Rusko - Austrália

Volejbal

A-skupina Ž

  • 12.30 Japonsko - Rusko
  • 17.45 Veská Británia - Dominikánska republika
  • 23.00 Alžírsko - Taliansko

B-skupina Ž

  • 09.30 Brazília - Čína
  • 15.45 Turecko - Kórejská republika
  • 21.00 USA - Srbsko

Sobota 4. augusta

Triatlon

  • 10.00 Ž

Bedminton

  • 10.00 Ž - štvorhra - o 3. miesto, M - štvorhra - semifinále
  • 14.30 Ž - štvorhra - finále, Ž - dvojhra /FAŠUNGOVÁ?/ - o 3. miesto, finále

Veslovanie

  • 12.30 M - štvorka bez korm.
  • 12.50 Ž - ľahká hmotnosť - párová dvojka
  • 13.10 M - ľahká hmotnosť - párová dvojka
  • 13.30 Ž - skif

Tenis

  • 13.00 M - štvorhra /KLIŽAN, LACKO?/ - o 3. miesto
  • 15.00 M - štvorhra /KLIŽAN, LACKO?/ - finále
  • 13.00 Ž - dvojhra /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - o 3. miesto
  • 15.00 Ž - dvojhra /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/ - finále
  • 13.00 mix - o 3. miesto

Streľba

  • 10.00 Ž - ŠPu 3x20 - kvalifikácia /PEŠKOVÁ/, ženy - trap - kvalifikácia /ŠTEFEČEKOVÁ/
  • 13.45 Ž - ŠPu 3x20 - finále /PEŠKOVÁ?/
  • 16.00 Ž - trap - finále /ŠTEFEČEKOVÁ?/

Vzpieranie

  • 16.30 M do 94 kg B-skupina
  • 20.00 M do 94 kg A-skupina

Skoky na trampolíne

  • 15.00 Ž jednotlivci - kvalifikácia
  • 16.35 Ž jednotlivci - finále

Dráhová cyklistika

  • 11.00 M - Omnium - letmé kolo, muži - šprint - kvalifikácia, 1/16-finále
  • 17.00 M - šprint - osemfinále, o 9-12. miesto
  • 17.10 Ž - stíhacie preteky družstiev na 3000 - kvalifikácia
  • 18.00 M - Omnium - bodovacie preteky
  • 18.45 Ž - stíhacie preteky družstiev na 3000 metrov - finále

Šerm

  • 10.00 Ž družstvá - kord - osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 16.00 Ž družstvá - kord - o 7.,5. miesto
  • 19.00 Ž družstvá - kord - o 3. miesto
  • 20.15 Ž družstvá - kord - finále

Plávanie

  • 20.30 Ž - 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ?/
  • 20.36 M - 1500 m v.sp.
  • 21.07 Ž - 4x100 m pol.pret.
  • 21.25 M - 4x100 m pol.pret.

Atletika

  • 11.00 M - 100 m rozbehy
  • 11.05 Ž - sedemboj - diaľka
  • 11.20 Ž - žrď - kvalifikácia
  • 11.35 M - 400 m - rozbehy
  • 12.35 Ž - 3000 m prek. - rozbehy
  • 12.40 Ž - sedemboj - oštep A/B
  • 13.30 M - 100 m - rozbehy
  • 18.00 M - chôdza na 20 km /KUČMÍN/
  • 20.00 M - 400 m prek. - semifinále
  • 20.30 Ž - disk
  • 20.35 Ž - 100 m - semifinále
  • 20.55 M - diaľka
  • 21.05 Ž - 400 m - semifinále
  • 21.35 Ž - sedemboj - 800 m
  • 22.15 M - 10.000 m
  • 22.55 Ž - 100 m

Basketbal

A-skupina M

  • 10.00 Tunisko - Francúzsko
  • 15.30 Litva - USA
  • 23.15 Nigéria - Argentína

B-skupina M

  • 12.15 Rusko - Španielsko
  • 17.45 Čína - Brazília
  • 21.00 Veľká Británia - Austrália

Box

  • 14.30, 21.30 M do 49 kg - osemfinále
  • 15.30, 22.30 M do 81 kg - osemfinále

Futbal

Štvrťfinále M

  • 13.00 1D - 2C
  • 15.30 1B - 2A
  • 18.00 1C - 2D
  • 20.30 1A - 2B

Hádzaná

A-skupina M

  • 10.30 Tunisko - Veľká Británia
  • 15.30 Švédsko - Argentína
  • 20.30 Island - Francúzsko

B-skupina M

  • 12.15 Kórejská republika - Srbsko
  • 17.15 Chorvátsko - Dánsko
  • 22.15 Španielsko - Chorvátsko

Jachting

13.00 M - Laser, Ž - Laser Radial - 9.,10. jazda, M - 470er - 5.,6. jazda, Ž - 470er - 3.,4. jazda, Elliott 6m - kvalifikácia, M,Ž - RS:X - 7.,8. jazda

Jazdectvo

  • 11.30 skoky - jednotlivci, družstvá - 1. kvalifikácia

Plážový volejbal

  • 10.00/14.00/18.00/22.00 M, Ž - osemfinále

Pozemný hokej

A-skupina Ž

  • 11.45 Holandsko - Kórejská republika
  • 14.45 Japonsko - Belgicko
  • 17.00 Čína - Veľká Británia

B-skupina Ž

  • 09.30 Austrália - JAR
  • 20.00 USA - Nový Zéland
  • 22.15 Nemecko - Argentína

Skoky do vody

  • 15.30 Ž - 3 m doska - semifinále

Stolný tenis

  • 11.00 M družstvá - osemfinále (4)
  • 15.30 Ž družstvá - štvrťfinále

Vodné pólo

A-skupina M

  • 16.30 Chorvátsko - Austrália
  • 19.20 Grécko - Španielsko
  • 20.40 Taliansko - Kazachstan

B-skupina M

  • 11.00 Srbsko - USA
  • 12.20 Maďarsko - Veľká Británia
  • 15.10 Čierna Hora - Rumunsko

Volejbal

A-skupina M

  • 12.30 Veľká Británia - Poľsko
  • 15.45 Austrália - Taliansko
  • 21.00 Argentína - Bulharsko

B-skupina M

  • 10.30 Nemecko - Tunisko
  • 17.45 Rusko - USA
  • 23.00 Brazília - Srbsko

Nedeľa 5. augusta

Bedminton

  • 10.00 M - dvojhra o 3. miesto, M - štvorhra o 3. miesto
  • 14.00 M - dvojhra finále, M - štvorhra finále

Tenis

  • 13.00 M - dvojhra o 3. miesto
  • 15.00 M - dvojhra finále
  • 13.00 Ž - štvorhra o 3. miesto
  • 15.00 Ž - štvorhra finále
  • 13.00 mix - finále

Streľba

  • 10.00 M - ĽPi 60 - kvalifikácia /KOPP, TUŽINSKÝ/, M - trap - kvalifikácia /VARGA/
  • 13.30 M - ĽPi 60 - finále /KOPP?, TUŽINSKÝ?/

Jachting

  • 13.00 M - 49er - 12.,13. jazda, ženy - 470er - 5.,6. jazda, M, Ž - RS:X - 9.,10. jazda
  • 14.00 M - Starboot
  • 15.00 M - Finn-Dinghy

Športová gymnastika

  • 15.00 M - prostné
  • 15.50 Ž - preskok
  • 16.41 M - kôň na šírku

Vzpieranie

  • 16.30 Ž nad 75 kg

Dráhová cyklistika

  • 11.00 M - Omnium - stíhacie preteky jednotlivcov na 4000 m, Ž - šprint - kvalifikácia
  • 17.00 M - šprint - štvrťfinále, o 5.-8. miesto, Ž- šprint - 1/16-finále, osemfinále, o 9.-12. miesto
  • 18.00 M - Omnium - 15 km scratch
  • 19.10 M - Omnium - časovka na 1000 m

Zápasenie - gréckorímsky štýl

  • 14.00 M do 55 kg, do 74 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 18.45 M do 55 kg, do 74 kg - o 3. miesto, finále

Šerm

  • 10.00 M družstvá - fleuret - osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 16.00 M družstvá - fleuret - o 7., 5. miesto
  • 19.00 M družstvá - fleuret - 3. miesto
  • 20.15 M družstvá - fleuret - finále

Skoky do vody

  • 20.00 ženy - 3 m doska

Atletika

  • 12.00 Ž - maratón /BEREŠOVÁ/
  • 20.00 Ž - 400 m prek. - rozbehy
  • 20.05 M - výška - kvalifikácia /KABELKA/
  • 20.35 Ž - trojskok /D. VELĎÁKOVÁ?/
  • 20.45 M - 100 m - semifinále
  • 21.15 M - 1500 m - semifinále
  • 21.20 M - kladivo /LOMNICKÝ?/
  • 21.40 M - 400 m - semifinále
  • 22.10 Ž - 400 m
  • 22.25 M - 3000 m prek.
  • 22.50 M - 100 m

Basketbal

A-skupina Ž

  • 12.15 Angola - ČR
  • 17.45 Čína - USA
  • 21.00 Chorvátsko - Turecko

B-skupina Ž

  • 10.00 Francúzsko - Rusko
  • 15.30 Kanada - Austrália
  • 23.15 Veľká Británia - Brazília

Box

  • 14.30 Ž - osemfinále do 51 kg, do 60 kg, do 75 kg
  • 21.30 M - štvrťfinále do 56 kg, do 91 kg

Hádzaná

A-skupina Ž

  • 12.15 Brazília - Angola
  • 15.30 Čierna Hora - Rusko
  • 17.15 Chorvátsko - Veľká Británia

B-skupina Ž

  • 10.30 Švédsko - Kórejská republika
  • 20.30 Nórsko - Španielsko
  • 22.15 Dánsko - Francúzsko

Jazdectvo

  • 12.00 skoky družstvá - 1. kolo, jednotlivci - 2. kvalifikácia

Plážový volejbal

  • 19.00/23.00 Ž - štvrťfinále

Pozemný hokej

A-skupina M

  • 11.45 Pakistan - JAR
  • 20.00 Veľká Británia - Austrália
  • 22.15 Argentína - Španielsko

B-skupina M

  • 09.30 Nový Zéland - Belgicko
  • 14.45 India - Kórejská republika
  • 17.00 Holandsko - Nemecko

Stolný tenis

  • 11.00 M družstvá - štvrťfinále
  • 20.00 Ž družstvá - semifinále (1)

Synchronizované plávanie

  • 16.00 duá - kvalifikácia - technický program

Vodné pólo

Štvrťfinále Ž

  • 15.50 Maďarsko - Rusko
  • 17.10 Čína - Austrália
  • 20.00 USA - Taliansko
  • 21.20 Španielsko - V. Británia

Volejbal

A-skupina Ž

  • 09.30 Alžírsko - Dominikánska republika
  • 15.45 Veľká Británia - Japonsko
  • 17.45 Taliansko - Rusko

B-skupina Ž

  • 12.30 Čína - Kórejská republika
  • 21.00 USA - Turecko
  • 23.00 Brazília - Srbsko

Pondelok 6. augusta

Jachting

  • 13.00 M - 49er - 14.,15. jazda, M - 470er - 7.,8. jazda
  • 14.00 Ž - Laser Radial
  • 15.00 M - Laser

Streľba

  • 10.00 M - ĽM 3x40 - kvalifikácia /GÖNCI/, M - trap - kvalifikácia /VARGA/
  • 14.45 M - ĽM 3x40 - finále /GÖNCI?/
  • 17.00 M - trap - finále /VARGA?/

Jazdectvo

  • 15.00 skoky - jednotlivci - 3. kvalifikácia, skoky - družstvá

Športová gymnastika

  • 15.00 M - kruhy
  • 15.50 Ž - bradlá /HOMOLOVÁ?/
  • 16.41 M - preskok

Dráhová cyklistika

  • 17.00 M - šprint - semifinále
  • 17.00 Ž - Omnium - letmé kolo, bodovacie preteky - kvalifikácia, Ž - šprint, štvrťfinále, o 5.-8. miesto
  • 18.40 M - šprint finále

Zápasenie - gréckorímsky štýl

  • 14.00 M do 60 kg , do 84 kg, do 120 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 18.45 M do 60 kg , do 84 kg, do 120 kg o 3. miesto, finále

Vzpieranie

  • 16.30 M do 105 kg - B /TEŠOVIČ/
  • 20.00 M do 105 kg - A /TEŠOVIČ/

Atletika

  • 11.00 M - disk - kvalifikácia A/B
  • 11.05 Ž - 100 m prek.- rozbehy
  • 11.45 Ž - guľa - kvalifikácia
  • 11.50 M - 800 m - rozbehy
  • 12.45 Ž - 1500 m - rozbehy /KLOCOVÁ/
  • 20.00 Ž - žrď
  • 20.15 Ž - guľa
  • 20.20 Ž - 200 m - rozbehy
  • 21.15 Ž - 400 m prek. - semifinále
  • 21.45 M - 400 m prek.
  • 22.05 Ž - 3000 m prek.
  • 22.30 M - 400 m

Basketbal

A-skupina M

  • 12.15 Tunisko - Litva
  • 15.30 Francúzsko - Nigéria
  • 23.15 Argentína - USA

B-skupina M

  • 10.00 Austrália - Rusko
  • 17.45 Veľká Británia - Čína
  • 21.00 Španielsko - Brazília

Box

  • 14.30 Ž - štvrťfinále do 51 kg, do 60 kg, do 75 kg
  • 21.30 M - štvrťfinále do 60 kg, do 75 kg, nad 91 kg

Futbal

Semifinále Ž

  • 18.00 víťaz F1/G2 - víťaz E2/F2
  • 20.45 víťaz E1/F/G3 - víťaz G1/E/F3

Hádzaná

A-skupina M

  • 12.15 Argentína - Tunisko
  • 17.15 Island - Veľká Británia
  • 22.15 Francúzsko - Švédsko

B-skupina M

  • 10.30 Maďarsko - Srbsko
  • 15.30 Dánsko - Kórejská republika
  • 20.30 Španielsko - Chorvátsko

Plážový volejbal

  • 19.00 dva zápasy M - štvrťfinále
  • 23.00 dva zápasy M - štvrťfinále

Pozemný hokej

A-skupina Ž

  • 14.45 Japonsko - Čína
  • 17.00 Kórejská republika - Belgicko
  • 20.00 Veľká Británia - Holandsko

B-skupina Ž

  • 09.30 Nový Zéland - Nemecko
  • 11.45 USA - JAR
  • 22.15 Argentína - Austrália

Rýchlostná kanoistika

  • 10.30 M - 1000 m - K1 /KRAJČOVIČ/, K2 /GELLE, VLČEK/, C1 - rozjazdy, semifinále, Ž - 500 m - K4 - rozjazdy, semifinále

Skoky do vody

  • 20.00 M - 3 m doska - kvalifikácie

Stolný tenis

  • 11.00 Ž družstvá - semifinále
  • 15.30 M družstvá - semifinále

Synchronizované plávanie

  • 16.00 duá - kvalifikácia, voľné zostavy

Vodné pólo

A-skupina M

  • 11.00 Kazachstan - Chorvátsko
  • 12.20 Španielsko - Taliansko
  • 15.10 Grécko - Austrália

B-skupina M

  • 16.30 Rumunsko - Srbsko
  • 19.20 Veľká Británia - Čierna Hora
  • 20.40 Maďarsko - USA

Volejbal

A-skupina M

  • 09.30 Austrália - Poľsko
  • 15.45 Taliansko - Bulharsko
  • 17.45 Veľká Británia - Argentína

B-skupina

  • 12.30 Rusko - Srbsko
  • 21.00 Tunisko - USA
  • 23.00 Brazília - Nemecko

Utorok 7. augusta

Triatlon

  • 12.30 M /VARGA/

Jachting

  • 13.00 M - 470er - 9.,10. jazda, ženy - 470er - 7.,8. jazda, Ž - Elliott 6m - štvrťfinále
  • 14.00 M - RS:X
  • 15.00 Ž - RS:X

Jazdectvo

  • 11.00 drezúra - družstvá, jednotlivci - Grand Prix Special

Športová gymnastika

  • 15.00 M - bradlá /PIASECKÝ?/
  • 15.47 Ž - kladina /HOMOLOVÁ?/
  • 16.37 M - hrazda /PIASECKÝ?/
  • 17.23 Ž - prostné /HOMOLOVÁ?/

Synchronizované plávanie

  • 16.00 duá - voľné zostavy

Stolný tenis

  • 12.00 Ž - družstvá o 3. miesto
  • 16.30 Ž - družstvá finále

Vzpieranie

  • 16.30 M nad 105 kg B-skupina
  • 20.00 M nad 105 kg A-skupina

Dráhová cyklistika

  • 11.00 Ž - Omnium - stíhacie preteky jednotlivcov na 3000 m, M - keirin - 1. kolo, ženy - šprint
  • 17.10 Ž - Omnium scratch 10 km
  • 17.35 M - keirin - 2. kolo
  • 17.50 Ž - Omnium časovka na 500 m
  • 18.25 Ž - šprint finále
  • 19.00 M - keirin finále

Zápasenie - gréckorímsky štýl

  • 14.00 M do 66 kg, do 96 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 18.45 M do 66 kg, do 96 kg - o 3. miesto, finále

Atletika

  • 11.00 Ž - oštep - kvalifikácia A/B
  • 11.10 M - 110 m prek. - rozbehy
  • 11.45 M - trojskok - kvalifikácia
  • 11.55 Ž - 5000 m - rozbehy
  • 12.50 M - 200 m - rozbehy
  • 20.00 M - výška
  • 20.05 Ž - diaľka - kvalifikácia /J. VELĎÁKOVÁ/
  • 20.15 Ž - 100 m prek. - semifinále
  • 20.45 M - disk
  • 20.55 M - 800 m - semifinále
  • 21.25 Ž - 200 m - semifinále
  • 22.00 Ž - 100 m prek.
  • 22.15 M - 1500 m

Skoky do vody

  • 11.00 M - 3 m doska - semifinále
  • 20.00 M - 3 m doska

Basketbal

Štvrťfinále Ž

  • 15.00 2B - 3A
  • 17.15 1A - 4B
  • 21.00 2A - 3B
  • 23.15 1B - 4A

Box

  • 21.30 M štvrťfinále do 52 kg
  • 22.30 M štvrťfinále do 69 kg

Futbal

Semifinále M

  • 18.00 víťaz B1/A2 - víťaz D1/C2
  • 20.45 víťaz A1/B2 - víťaz C1/D2

Hádzaná

Štvrťfinále Ž

  • 11.00 1A - 4B
  • 14.30 2A - 3B
  • 18.00 3A - 2B
  • 21.30 4A - 1B

Plážový volejbal

  • 18.00 M, Ž - 1/1 zápasy
  • 22.00 M, Ž - 1/1 zápasy

Pozemný hokej

A-skupina M

  • 11.45 Austrália - Pakistan
  • 14.45 Argentína - JAR
  • 20.00 Španielsko - Veľká Británia

B-skupina M

  • 09.30 Kórejská republika - Holandsko
  • 17.00 India - Belgicko
  • 22.15 Nemecko - Nový Zéland

Rýchlostná kanoistika

  • 10.30 M - 1000 m - K4 /GELLE, JANKOVEC, VLČEK, TARR/, C2 - rozjazdy, semifinále, Ž - 500 m - K1, K2 /KMEŤOVÁ, KOHLOVÁ/ - rozjazdy, semifinále

Vodné pólo

Ženy o 5.-8. miesto

  • 15.10 zdolaní A2/B3 - zdolaní A4/B1
  • 19.20 zdolaní A3/B2 - zdolaní A1/B4

Semifinále Ž

  • 16.30 víťaz A2/B3 - víťaz A4/B1
  • 20.40 víťaz A3/B2 - víťaz A1/B4

Volejbal

Štvrťfinále Ž

  • 14.00 1A - 4B
  • 16.00 2A - 3B
  • 20.00 3A - 2B
  • 22.00 4A - 1B

Streda 8. augusta

Rýchlostná kanoistika

  • 10.30 M - 1000 m K1
  • 10.48 M - 1000 m C1
  • 11.16 M - 1000 m K2 /VLČEK, GELLE/
  • 11.44 Ž - 500 m K4

Stolný tenis

  • 12.00 M družstvá - o 3. miesto: Nemecko - Hongkong
  • 16.30 M družstvá - finále: Čína - Kórejská rep.

Jazdectvo

  • 13.00/15.55 skoky - jednotlivci

Jachting

  • 13.00 Ž - 470er - 9.,10. jazda, Ž - Elliott 6m - štvrťfinále
  • 14.00 M - 49er

Zápasenie - voľný štýl

  • 14.00 Ž do 48 kg, do 63 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 18.45 Ž do 48 kg, do 63 kg - o 3. miesto, finále

Plážový volejbal

  • 20.00 Ž - o 3. miesto: Larissa Franca, Juliana Silva (Brazília) vs Čang Si, Süe Čchen (Čína)
  • 22.00 Ž - finále: Rossová - Kessyová (USA) vs Mayová-Treanorová, Kerri Walshová (USA)

Taekwondo

  • 10.00 Ž do 49 kg, M do 58 kg kvalifikácia
  • 16.00 Ž do 49 kg, M do 58 kg štvrťfinále, semifinále
  • 21.00 Ž do 49 kg o 3. miesto
  • 21.15 M do 58 kg o 3. miesto
  • 23.15 Ž do 49 kg finále
  • 23.30 M do 58 kg finále

Atletika

  • 11.00 M - žrď - kvalifikácia
  • 11.00 Ž - kladivo - kvalifikácia A/B /HRAŠNOVÁ/
  • 11.10 M - desaťboj - 100 m
  • 11.45 M - 5000 m - rozbehy
  • 12.10 M - desaťboj - diaľka
  • 12.35 Ž - 800 m - rozbehy /KLOCOVÁ/
  • 13.50 M - desaťboj - guľa
  • 19.00 M - desaťboj - výška
  • 20.05 M - oštep - kvalifikácia A/B
  • 20.15 M - 110 m prek. - semifinále
  • 20.45 Ž - 1500 m - semifinále /KLOCOVÁ/
  • 21.05 Ž - diaľka
  • 21.10 M - 200 m - semifinále
  • 21.45 Ž - 400 m prek.
  • 22.00 Ž - 200 m
  • 22.15 M - 110 m prek.
  • 22.30 M - desaťboj - 400 m

Basketbal

Štvrťfinále M

  • 15.00 Rusko - Litva
  • 17.15 Francúzsko - Španielsko
  • 21.00 Brazília - Argentína
  • 23.15 USA - Austrália

Box

  • 14.30 Ž do 51 kg, do 60 kg, do 75 kg - semifinále
  • 21.30 M do 49 kg, do 64kg, do 81 kg - štvrťfinále

Cyklistika - BMX

  • 16.00 M, Ž - kvalifikácia

Hádzaná

Štvrťfinále M

  • 12.00 Island - Maďarsko
  • 15.30 Španielsko - Francúzsko
  • 19.00 Švédsko - Dánsko
  • 22.30 Chorvátsko - Tunisko

Pozemný hokej

  • 09.30 Ž o 9. miesto
  • 12.30 Ž o 7. miesto

Semifinále Ž

  • 16.30 Holandsko - N. Zéland
  • 21.00 Argentína - V. Británia

Skoky do vody

  • 20.00 Ž - 10 m veža - kvalifikácia

Vodné pólo

Štvrťfinále M

  • 15.30 Španielsko - Čierna Hora
  • 16.50 Austrália - Srbsko
  • 19.40 Taliansko - Maďarsko
  • 21.00 Chorvátsko - USA

Volejbal

Štvrťfinále M

  • 15.00 Argentína - Brazília
  • 17.00 USA - Taliansko
  • 20.30 Poľsko - Rusko
  • 22.30 Bulharsko - Nemecko

Štvrtok 9. augusta

Rýchlostná kanoistika

  • 10.30 M - 1000 m C2
  • 10.48 M - 1000 m K4 /TARR, JANKOVEC, GELLE, VLČEK?/
  • 11.08 Ž - 500 m K1
  • 11.35 Ž - 500 m K2 /KOHLOVÁ, KMEŤOVÁ?/

Diaľkové plávanie

  • 13.00 Ž - 10 km

Jachting

  • 13.00 M - 470er, Ž - Elliott 6m - semifinále

Jazdectvo

  • 13.30 drezúra - jednotlivci - Grand Prix

Futbal

  • 14.00 Ž - o 3. miesto
  • 20.45 Ž - finále

Vodné pólo

  • 15.30 Ž - o 7. miesto
  • 16.50 Ž - o 5. miesto
  • 19.40 Ž - o 3. miesto
  • 21.00 Ž - finále

Box

  • 17.30 Ž do 51 kg - finále
  • 17.45 Ž do 60 kg - finále
  • 18.15 Ž do 75 kg - finále

Zápasenie - voľný štýl

  • 14.00 Ž do 55 kg, do 72 kg - kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 18.45 Ž do 55 kg, do 72 kg - o 3. miesto, finále

Plážový volejbal

  • 20.00 M - o 3. miesto
  • 22.00 M - finále

Skoky do vody

  • 11.00 Ž - 10 m veža - semifinále
  • 20.00

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  2. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  3. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  7. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  8. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  9. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  10. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  1. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  2. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  3. Jakub Mankovecký z SPU v Nitre bol opäť úspešný v reze viniča
  4. Hitparáda štiav
  5. 14. ročník AmCham „Job Fair“ v Košiciach
  6. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  7. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  8. Malé knedličky, veľké dojmy
  9. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  10. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  1. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 11 021
  2. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 7 218
  3. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 6 021
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 5 398
  5. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 5 146
  6. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 4 899
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 160
  8. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo 3 000
  9. Trenkwalder má nového generálneho riaditeľa 2 195
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 029

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Najnebezpečnejší text na facebooku napísal jeho zakladateľ

Mark Zuckerberg chce použiť silu firmy na to, aby zmenil podobu našej spoločnosti. Bol by veľmi nebezpečným spasiteľom.

BLOG TRANSPARENCY

Ombudsmanka: Lajčák opakovane porušoval ústavu

V zdôvodnení vysvetľuje, čo ministerstvo nespravilo.

EKONOMIKA

Dodávateľ nemocníc dostal pokutu za biele kone z Cypru

Prvý postih za neprehľadnú vlastnícku štruktúru je právoplatný.

KULTÚRA

V Prahe nedokážu pochopiť, čo za reláciu o folklóre máme

Šou Zem spieva hodnotí Marína Mrázková zo súboru Limbora.

Neprehliadnite tiež

Schválili nový model Fortuna ligy, súčasný je nespravodlivý

Ak tento návrh odsúhlasí aj výkonný výbor Slovenského futbalového zväzu, Fortuna liga sa od sezóny 2017/2018 bude hrať podľa nového systému.

Tour de France odštartuje v roku 2018 na nevšednom mieste

Organizátori odhalili prvé tri etapy.

Ibrahimovič prekvapil anglickú legendu: Dorazil do Anglicka ako Cantona

Švédsky 35-ročný urastený zakončovateľ je s 15 gólmi v hre o korunu kráľa strelcov Premier League.

Budaj prijal pozíciu dvojky tímu: Chcem pomôcť Vasilevskému

O sklamaní hovoriť nechce. Budaj priznal, že zmenu nečakal.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop