Pepe je po zranení hlavy v nemocnici na pozorovaní

TASR|20. aug 2012 o 09:55

Lekári obrancu pre istotu ponechali v nemocnici na pozorovaní najmenej na 24 hodín.

MADRID. Portugalský futbalový stopér Pepe z Realu Madrid strávil noc na pondelok v nemocnici na pozorovaní potom, ako si zranil hlavu v úvodnom ligovom zápase "bieleho baletu" v novej sezóne.

Úradujúci španielsky majster v ňom remizoval na Santiago Bernabeu s FC Valencia 1:1.

Pepe sa v 42. minúte zrazil vo vlastnej šestnástke s brankárom Ikerom Casillasom a v polčase ho vystriedal Raul Albiol.

Pepeho okamžite transportovali do nemocnice, kde sa ale nepreukázali žiadne vážne zranenia hlavy.

"Pepe je v nemocnici a uvidíme, ako sa bude zotavovať. Je to náš dôležitý hráč a jeho zdravie je samozrejme tiež veľmi dôležité," povedal po zápase útočník Realu a Pepeho krajan Cristiano Ronaldo.