Dubnica remizovala v druhej lige s Dunajskou Stredou 0:0

V zápase mužstiev so skúsenosťami z Corgoň ligy gól nepadol.

BRATISLAVA. V sobotňajších stretnutiach 7. kola druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže sa nedarilo domácim mužstvám. Duel tímov so skúsenosťami z Corgoň ligy Dubnica - Dunajská Streda skončil remízou 0:0.

MŠK Rimavská Sobota - MFK Dolný Kubín 2:2 (0:0)

Góly: 55. J. Zvara, 61. Migaľa - 66. A. Brčák, 74. T. Chovanec, ŽK: 35. Balát, 86. Kamenčík - 44. Kliment, rozhodovali: Perašín - Benko, Ferenc, 385 divákov

V prvom polčase videli diváci šance na oboch stranách, ale góly padli až v druhom dejstve. Domáci od 55. min viedli vďaka Zvarovej hlavičke a krátko po ňom využil prečíslenie Migaľa - 2:0. Hostia sa však nevzdali, otvorili hru a dvoma gólovými hlavičkami vyrovnali. V poslednej desaťminútovke si domáci utvorili tlak, ale nič z neho nevyťažili.

MFK Dubnica nad Váhom - FK DAC 1904 Dunajská Streda 0:0

ŽK: 30. Augustíni - 31. Velický, rozhodovali: Vlk - Jankovič, Hancko, 680 divákov

Obaja súperi sa zaslúžili o dobrú hru, vypracovali si viacero vyložených gólových šancí. V druhom polčase sa najskôr "odmietli" ujať vedenia domáci, keď svoje šance zahodili Vaško a Augustíni. Potom sa nevydarilo sólo hosťujúcemu Hošekovi.

TJ Baník Ružiná - Partizán Bardejov 1:2 (1:0)

Góly: 38. Teixeira - 59. Grohoľ, 75. Kuhajdík, ŽK: 3. M. Líška, 44. Kurák, 64. Balaško - 35. Kundra, 64. M. Seman, 84. Kuhajdík, 89. Dupkala, rozhodovali: Hracho - Ádám, Roszbeck, 350 divákov

V bojovnom stretnutí sa vedenia ujali domáci krátko pred koncom prvého polčasu, keď sa v 38. min presadil Teixeira. Hostia po obrátke otočili skóre gólmi Grohoľa a Kuhajdíka. Keďže domáci kapitán T. Boháčik zahodil dve obrovské šance, Bardejovčanom sa podarilo dotiahnuť duel do víťazného konca.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FK Slovan Duslo Šaľa 0:1 (0:0)

Gól: 53. L. Szabo, ŽK: 50. Kubena, 90.+ Janec - 89. Charizopulos, rozhodovali: R. Weiss - Brendza, Špivák, 300 divákov

Úvod zápasu patril domácim, no väčšinu času mali viac z hry hostia. Dlhé nakopávané lopty nevedel Liptovský Mikuláš zužitkovať. V 53. min strelil jediný gól zápasu hosťujúci útočník Szabo a na tento "úder" domáci až do konca duelu nenašli odpoveď.

MFK Zemplín Michalovce - ŽP Šport Podbrezová 0:1 (0:0)

Gól: 70. Tubonemi, ŽK: 54. Harvilko, 85. Kupčík (obaja Podbrezová), rozhodovali: Šuniar - Vindiš, Borsányi, 2230 divákov

Bolo to iba priemerné stretnutie. O výsledku rozhodol moment zo 70. minúty, keď domáci Regáli nepremenil svoju šancu a hosťujúci Tubonemi sa presadil z následného protiútoku.