Graňák prispel gólom k triumfu Dinama Moskva

TASR|14. sep 2012 o 17:43

Graňák bol s viac ako 26 minútami herného času druhým najvyťaženejším hráčom Dinama.

MOSKVA. Slovenský obranca Dominik Graňák zaznamenal v piatkovom programe Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) jeden z gólov Dinama Moskva, ktoré vyhralo na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg 4:3 po nájazdoch.

Graňák zvyšoval v tretej časti hry v presilovej hre už na 3:1 pre hostí, ale domáci si napokon vynútili predĺženie a prehrali až po rozhoduj†om nájazde Švéda Richarda Gyngeho.

Výsledky:

Avtomobilist Jekaterinburg - Dinamo Moskva 3:4 pp a sn (1:2, 0:0, 2:1 - 0:0, )

Góly: 16. Piroš, 50. V. Streľcov, 50. Juksejev - 4. Kasjančuk, 14. Derľuk, 44. GRAŇÁK

Torpedo Nižnyj Novgorod - Lokomotiv Jaroslavľ 6:3 (1:1, 4:2, 1:0)

Góly: 2. Ťuljapkin, 26. Sčastlivyj, 30. Malenkich, 33. Thornberg, 40. Zajnullin, 57. Ellison - 17. Trunjov, 33. Hagman, 38. Kalužnyj