Výsledky:
ARGENTÍNA - ČESKO 1:2 po sobotňajšej štvorhre
Carlos Berlocq, Eduardo Schwank - Tomáš Berdych, Radek Štěpánek 3:6, 4:6, 3:6
Piatok:
Juan Martín Del Potro - Radek Štěpánek 6:4, 6:4, 6:2
Juan Monaco - Tomáš Berdych 1:6, 6:4, 6:1, 4:6, 4:6
Zostávajúci program:
Nedeľa (15.45 h SELČ):
Juan Martín Del Potro - Tomáš Berdych
Juan Monaco - Radek Štěpánek
ŠPANIELSKO - USA 2:1 po sobotňajšej štvorhre
Marcel Granollers-Pujol, Marc López - Bob Bryan, Mike Bryan 3:6, 6:3, 5:7, 5:7
Piatok:
David Ferrer - Sam Querrey 4:6, 6:2, 6:2, 6:4
Nicolás Almagro - John Isner 6:4, 4:6, 6:4, 3:6, 7:5
Zostávajúci program:
Nedeľa (12.00 h SELČ):
David Ferrer - John Isner
Nicolás Almagro - Sam Querrey
Výsledky baráže o svetovú skupinu:
Nemecko - Austrália 1:2
Cedrik-Marcel Stebe - Bernard Tomic 6:2, 3:6, 4:6, 6:7 (4)
Florian Mayer - Lleyton Hewitt 7:5, 6:3, 6:2
Benjamin Becker, Philipp Petzschner - Chris Guccione, Lleyton Hewitt 3:6, 2:6, 6:2, 6:7 (4)
Holandsko - Švajčiarsko 1:2
Thiemo de Bakker - Roger Federer 3:6, 4:6, 4:6
Robin Haase - Stanislas Wawrinka 3:6, 6:3, 3:6, 6:7 (4)
Robin Haase, Jean-Julien Rojer - Roger Federer, Stanislas Wawrinka 6:4, 6:2, 5:7, 6:3
Kazachstan - Uzbekistan 2:1
Jevgenij Korolev - Denis Istomin 3:6, 6:4, 2:6, 6:0, 3:6,
Michail Kukuškin - Farruch Dustov 6:2, 6:4, 3:6, 7:6 (5)
Andrej Golubjev, Jurij Šukin - Farruch Dustov, Denis Istomin 7:6 (3), 6:3, 6:4
Taliansko - Chile 2:1
Andreas Seppi - Guillermo Hormazabal 7:5, 6:1, 6:2
Fabio Fognini - Paul Capdeville 2:6, 6:2, 6:7 (6), 6:1, 6:2
Daniele Bracciali, Andreas Seppi - Jorge Aguilar, Paul Capdeville 4:6, 6:4, 4:6, 2:6
Kanada - JAR 2:1
Vasek Pospisil - Izak van der Merwe 6:3, 6:4, 6:4
Milos Raonic - Nikala Scholtz 7:5, 6:4, 7:5
Daniel Nestor, Vasek Pospisil - Raven Klaasen, Izak van der Merwe 4:6, 6:7 (3), 6:7 (5)
Belgicko - Švédsko 3:0
Steve Darcis - Michael Ryderstedt 6:3, 7:6 (3), 6:0
David Goffin - Andreas Vinciguerra 6:4, 6:3, 7:5
Ruben Bemelmans, Olivier Rochus - Johan Brunstrom, Michael Ryderstedt 6:4, 4:6, 6:3, 6:2
Brazília - Rusko 3:0
Rogerio Dutra Silva - Igor Andrejev 6:2, 6:1, Andrejev pre zranenie vzdal
Thomaz Bellucci - Tejmuraz Gabašvili 6:3, 4:6, 6:0, 7:6 (4)
Marcelo Melo, Bruno Soares - Alex Bogomolov Jr., Tejmuraz Gabašvili 7:5, 6:2, 7:6 (7)