Priebežný súhrn stavov stretnutí zápasov o svetovú skupinu Davis Cupu ročníka 2013 po sobote:
O svetovú skupinu 2013:
KAZACHSTAN - UZBEKISTAN 2:1
Piatok:
Jevgenij Koroľov - Denis Istomin 3:6, 6:4, 2:6, 6:0, 3:6
Michail Kukuškin - Farruch Dustov 6:2, 6:4, 3:6, 7:6 (5)
Sobota:
Andrej Golubev, Jurij Ščukin - Farruch Dustov, Denis Istomin 7:6 (3), 6:3, 6:4
Zostávajúci program:
Nedeľa (10.00 h SELČ):
Michail Kukuškin - Denis Istomin
Jevgenij Koroľov - Farruch Dustov
NEMECKO - AUSTRÁLIA 1:2
Piatok:
Cedrik-Marcel Stebe - Bernard Tomic 6:2, 3:6, 4:6, 6:7 (4)
Florian Mayer - Lleyton Hewitt 7:5, 6:3, 6:2
Sobota:
Benjamin Becker, Philipp Petzschner - Chris Guccione, Lleyton Hewitt 3:6, 2:6, 6:2, 6:7 (4)
Zostávajúci program:
Nedeľa (11.30 h SELČ):
Florian Mayer - Bernard Tomic
Cedrik-Marcel Stebe - Lleyton Hewitt
JAPONSKO - IZRAEL 1:2
Piatok:
Go Soeda - Dudi Sela 6:2, 6:4, 3:6, 6:4
Tacuma Ito - Amir Weintraub 3:6, 2:6, 4:6
Sobota:
Tacuma Ito, Juiči Sugita - Jonathan Erlich, Andy Ram 7:5, 3:6, 3:6, 1:6
Zostávajúci program:
Nedeľa (6.00 h SELČ):
Tacuma Ito - Dudi Sela
Go Soeda - Amir Weintraub
BELGICKO - ŠVÉDSKO 3:0 - Belgicko už má istotu víťazstva
Piatok:
Steve Darcis - Michael Ryderstedt 6:3, 7:6 (3), 6:0
David Goffin - Andreas Vinciguerra 6:4, 6:3, 7:5
Sobota:
Ruben Bemelmans, Olivier Rochus - Johan Brunström, Michael Ryderstedt 6:4, 4:6, 6:3, 6:2
Zostávajúci program:
Nedeľa (12.00 h SELČ):
David Goffin - Michael Ryderstedt
Steve Darcis - Andreas Vinciguerra
KANADA - JAR 2:0 po piatkových dvojhrách
Piatok:
Vasek Pospisil - Izak van der Merwe 6:3, 6:4, 6:4
Milos Raonic - Nicolaas Scholtz 7:5, 6:4, 7:5
Zostávajúci program:
Sobota (19.00 h SELČ):
Daniel Nestor, Vasek Pospisil - Raven Klaasen, Izak van der Merwe
Nedeľa (17.00 h SELČ):
Milos Raonic - Izak van der Merwe
Vasek Pospisil - Nicolaas Scholtz
BRAZÍLIA - RUSKO 2:0 po piatkových dvojhrách
Piatok:
Rogério Dutra Silva - Igor Andrejev 6:2, 6:1 - skreč, Andrejev odstúpil
Thomaz Bellucci - Teimuraz Gabašvili 6:3, 4:6, 6:0, 7:6 (4)
Zostávajúci program:
Sobota (20.00 h SELČ):
Marcelo Melo, Bruno Soares - Alex Bogomolov, Teimuraz Gabašvili
Nedeľa (20.00 h SELČ):
Thomaz Bellucci - Igor Andrejev
Rogério Dutra Silva - Teimuraz Gabašvili
TALIANSKO - ČILE 2:1
Piatok:
Andreas Seppi - Guillermo Hormazábal 7:5, 6:1, 6:2
Fabio Fognini - Paul Capdeville 2:6, 6:2, 6:7 (6), 6:1, 6:2 - v piatok prerušené pre tmu, dohrávali v sobotu od stavu 1:1 v piatom sete
Sobota:
Daniele Bracciali, Andreas Seppi - Jorge Aguilar, Paul Capdeville 4:6, 6:4, 4:6, 2:6
Zostávajúci program:
Nedeľa (11.15 h SELČ):
Andreas Seppi - Paul Capdeville
Fabio Fognini - Guillermo Hormazábal
HOLANDSKO - ŠVAJČIARSKO 1:2
Piatok:
Thiemo De Bakker - Roger Federer 3:6, 4:6, 4:6
Robin Haase - Stanislas Wawrinka 3:6, 6:3, 3:6, 6:7 (4)
Sobota:
Robin Haase, Jean-Julien Rojer - Roger Federer, Stanislas Wawrinka 6:4, 6:2, 5:7, 6:3
Zostávajúci program:
Nedeľa (11.45 h SELČ):
Robin Haase - Roger Federer
Thiemo De Bakker - Stanislas Wawrinka