Hlohovčania vyhrali na pôde ŠKP 23:20

SITA|19. sep 2012 o 20:07

V stredajších zápasoch 4. kola najvyššej slovenskej hádzanárskej súťaže mužov sa darilo hosťujúcim tímom.

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí 4. kola najvyššej slovenskej hádzanárskej súťaže mužov - Tipos extraligy 2012/2013:

Hádzaná - TIPOS extraliga mužov 2012/2013 - 4. kolo:

1. MHK Košice - MŠK Považská Bystrica 26:28 (13:14)

Najviac gólov: Farkašovský 7, Hricišon 6/3, Maguška 5 - Zdráhala 7/4, Firit, Adamčík, Ďurajka, Kostelanský a Vallo po 4

Pok. hody: 4/3 - 4/4, vylúčení: 2 - 6, rozhodovali: Gabriš a Klimko, 120 divákov

V úvode Košičania odskočili na 4:1, ale Považania potom skóre vyrovnali a na prestávku odchádzali s jednogólovým náskokom 14:13. Stretnutie malo vyrovnaný priebeh až do konca. Hostia rozhodli o svojom víťazstve v nervóznom a rozháranom závere, keď hráči 1. MHK nezvládli ani dvojnásobnú presilovku.

ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec 20:23 (12:11)

Najviac gólov: Pupík a Kucharík po 6, B. Mikuš 5 - F. Zaťko 5, P. Dudáš a A. Mazúr po 4

Pok. hody: 3/2 - 0/0, vylúčení: 1 - 4, rozhodovali: Cipov a Pastierik, 150 divákov

Od začiatku do konca to bol vyrovnaný zápas. Prvý polčas vyhrali domáci o jediný gól (12:11). V druhom dejstve začali lepšie Bratislavčania a utvorili si trojgólový náskok (16:13). Následne sa im však prestalo dariť v útoku, keď nepremieňali šance, čo súper využil, otočil skóre vo svoj prospech a vedenie si udržal až do konca duelu.

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Hlohovčania vyhrali na pôde ŠKP 23:20