V stredu padli v Lige majstrov dva ukážkové góly

Benzema a Marcelo.
Benzema a Marcelo. (Autor: SITA/AP)
Peter Filin|4. okt 2012 o 16:50

Hráči dvoch španielskych tímov - Realu Madrid a Malagy - strelili v stredu dva výstavné góly.

BRATISLAVA. Realu Madrid aj Malage sa v Lige majstrov zatiaľ darí, po dvoch zápasoch majú šesť gólov. V stredajšom druhom kole sa ich hráči postarali o krásne futbalové momenty.

Hráč Realu Karim Benzema v druhom polčase predviedol nožničky, ktoré znamenali Realu vedenie 2:0. Francúz tak dokazuje, že 30 miliónov libier, ktoré zaňho klub pred tromi rokmi zaplatil, sa oplatili.

V zápase na ihrisku Anderlechtu Brusel sa domácim darilo udržať bezgólový stav so španielskou Malagou až do poslednej minúty prvého polčasu. Vtedy sa do odrazenej lopty niekoľko metrov pred šestnáskou oprel Portugalčan Eliseu a bombou otvoril skóre.