Takto si Slovan minútu pred koncom vynútil predĺženie

Nájazdy rozhodol Miklík.
Nájazdy rozhodol Miklík. (Autor: SITA)
Sportnet|12. okt 2012 o 09:35

Slovan vyhral v Nižnekamsku až po trestných strieľaniach. Bratislavský tím väčšinu zápasu prehrával, na 4:4 vyrovnal minútu pred koncom.

Bratislavský Slovan začal svoj druhý trip po Rusku víťazne. V prvom zápase na ľade Nižnekamsku bodoval vďaka vyrovnávajúcemu gólu Mária Bližnáka, ktorý padol minútu pred koncom. Vtedy už Slovan stavil všetko do útoku a odvolal brankára.

Slovan je priebežne po 14 zápasoch na deviatom mieste Západnej konferencie.

Neftechimik Nižnekamsk - Slovan Bratislava 4:5 (1:1,2:1, 1:2) po nájazdoch

Góly: 11. Mamašev (Jakupov, Koukal), 21. Jakupov (Mamašev), 29. Netík (Selujanov, Mamašev), 54. Osala (Blochin, Milovzorov) - 14. Miklík (Lipiansky), 24. Šatan (Vondrka), 46. Ölvecký (Šťastný), 60. Bližňák

Víťazný nájazd: Michel Miklík

[content type="video" source="youtube" id="Bz9B4121H84?list=UUwJ3S2Ix7aI1BhHexDJlmEg&hl=sk_SK" width="490" height="276"][/content]