Nagy v Berlíne na 1500 m v.sp. tretí v slovenskom rekorde

TASR|21. okt 2012 o 15:38

Slovenský plavec Richard Nagy obsadil na 1500 m v.sp. na podujatí Svetového pohára v krátkom bazéne v Berlíne tretie miesto časom 14:58,91.

BERLÍN. Zverenec trénera Gabriela Barana v rozplavbách o takmer 16 sekúnd prekonal svoj vlastný slovenský rekord.

Z triumfu v najdlhšej disciplíne sa tešil Maďar David Verrasztó, ktorý dosiahol čas 14:51,29. Druhý skončil Poliak Mateusz Sawrymowicz (14:55,02).

Klobučník vo finále na 100 m prsia siedmy

Slovenský plavec Tomáš Klobučník obsadil vo finále na 100 m prsia na podujatí Svetového pohára v krátkom bazéne v Berlíne siedme miesto časom 1:00,24.

Slovenský reprezentant dosiahol o 59 stotín rýchlejší čas ako v rozplavbách. Z víťazstva na prsiarskej stovke sa tešil Talian Fabio Scozzoli časom 57,61.