Bastia pripravila Bordeaux prvú ligovú prehru v sezóne

TASR|28. okt 2012 o 18:00

V úvodnom nedeľňajšom zápase 10. kola francúzskej futbalovej ligy remizoval Lorient s AJ Ajaccio 4:4.

PARÍŽ. Futbalisti Girondins Bordeaux prehrali v nedeľu prvýkrát v tejto sezóne francúzskej ligy, keď v dueli 10. kola na ihrisku Bastie podľahli 1:3. Domáci sa posunuli na 11. miesto tabuľky, Bordeaux figuruje na ôsmej priečke.

Hostia viedli po prvom polčase už 4:1, ale domáci napokon po zmene strán vyrovnali, keď gól znamenajúci ich šiestu remízu v sezóne strelil vo štvrtej minúte nadstaveného času Traore.

Nepriaznivé počasie a silný vietor znemožnili odohrať v nedeľu šláger 10. kola, v ktorom mal tretí Olympique Marseille večer hostiť štvrtý Olympique Lyon. "Zápas preložili na neskorší termín, ktorý zatiaľ nebol stanovený," píše sa v stanovisku Olympique Marseille na jeho oficiálnej webovej stránke.

FC Lorient - AJ Ajaccio 4:4 (1:4)

Góly: 46. a 79. Aliadiere, 33. Lautoa, 90.+4 Traore - 40. a 45. Eduardo, 1. Belghazouani, 11. Mutu, 15.000 divákov.

Bastia - Bordeaux 3:1 (2:1)

Góly: 6. Thauvin, 17. Thauvin, 56. Khazri - 30. Gouffran