Miami natiahlo domácu sériu na šesť víťazstiev

TASR|25. nov 2012 o 10:01

Basketbalisti Miami Heat zvíťazili v noci na nedeľu na vlastnej palubovke nad Clevelandom Cavaliers 110:108 a domácu víťaznú sériu natiahli už na šesť duelov.

WASHINGTON.

Miami pritom po prvom polčase prehrávali o jedenásť a necelé dve minúty pred koncom stretnutia o sedem bodov. No najmä zásluhou rozohrávača Raya Allena, ktorý strelil posledných sedem bodov, otočili skóre. V prebiehajúcej sezóne tak majú na konte desať triumfov a tri prehry. Darilo sa aj LeBronovi Jamesovi, ktorý zaznamenal proti svojmu bývalému tímu 30 bodov.

Washington opäť prehral, tentokrát doma s Charlotte 106:108 po dvojnásobnom predĺžení. Hráči Wizards tak v tejto sezóne ešte neokúsili chuť víťazstva a prehrali všetkých jedenásť duelov.

Washington - Charlotte 106:108 pp, Philadelphia - Oklahoma 109:116 pp, Atlanta - LA Clippers 104:93, Miami - Cleveland 110:108, Dallas - LA Lakers 89:115, Milwaukee - Chicago 86:93, Sacramento - Utah 108:97, Golden State - Minnesota 96:85