Messi strelil dva góly, Barca vyhrala 4:0

(Autor: SITA/AP)
Sportnet|25. nov 2012 o 14:00

Barcelona má po výhre v Levante náskok pred Realom Madrid už 11 bodov.

MADRID. Po trinástom kole španielskej futbalovej ligy vedie Barcelona tabuľku o tri body pred Atléticom Madrid. Prekvapujúco výrazne zaostáva ďalší madridský klub - slávny Real. Ten stráca na lídra už 11 bodov a šanca na obhajobu titulu sa zmenšuje.

Výhru Barcelony nad levante zariadil Messi, ktorý na začiatku druhého polčasu otvoril skóre a krátko na to zvýšil na 2:0. Atlético strelilo tímu FC Sevilla už v prvom polčase tri góly, rovnako ako Barcelona vyhrali 4:0.

Futbalisti Getafe zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom stretnutí 13. kola najvyššej španielskej súťaže Primera División na pôde posledného Espanyolu Barcelona 2:0. Tri body pre klub z predmestia Madridu zabezpečili presnými zásahmi Pedro León a Mané.

Levante - FC Barcelona 0:4 (0:0)

Góly: 47. a 52. Messi, 57. A. Iniesta, 63. Fábregas

szólj hozzá: Levante vs Barcelona 0:4 GOALS HIGHLIGHTS

Atlético Madrid - FC Sevilla 4:0 (3:0)

Góly: 22. Falcao (z pok. kopu), 40. Spahič (vlastný gól), 44. Koke, 90. Miranda.

ČK: 21. Fazio, 80. Luna, 83. Rakitič.

szólj hozzá: Atletico Madrid vs Sevilla 4:0 GOALS HIGHLIGH

Espanyol Barcelona - Getafe 0:2 (0:1)

Góly: 17. Pedro León, 90. Mané

Atheltic Bilbao - La Coruňa 1:1 (1:0)

Góly: 24. Ó. De Marcos - 52. Aguilar

Domov»Futbal»Španielsko»Messi strelil dva góly, Barca vyhrala 4:0