Washington nečakane zdolal Miami

SITA|5. dec 2012 o 08:15

Basketbalisti Washington Wizards dosiahli len druhé víťazstvo v tejto sezóne NBA, keď v utorok nečakane zdolali obhajcov titulu z Miami Heat 105:101.

WASHINGTON. Wizards sa proti Heat v poslednom čase darí, proti tomuto súperovi vyhrali tretí zápas v rade.

Sériu začali ešte v minulom ročníku. Miami tentoraz nepomohlo ani triple-double LeBrona Jamesa, ktorý zaznamenal 26 bodov, 13 doskokov a 11 asistencií. Vo štvrtej štvrtine však minul dva trojbodové pokusy.

Oklahoma City uspela na palubovke Brooklynu 117:111, čo bolo pre Thunder šieste víťazstvo v rade. Houston v dramatickom dueli zdolal Los Angeles Lakers 107:105. Hostia z LA viedli necelých 10 minút pred koncom o 13 bodov, ale náskok neudržali.

Memphis - Phoenix 108:98 po predĺžení (18:25, 27:27, 23:20, 26:22 - 14:4)

Houston - Los Angeles Lakers 107:105 (22:30, 23:28, 28:25, 34:22)

Washington - Miami 105:101 (30:25, 30:29, 22:24, 23:23)

Chicago - Indiana 76:80 (18:20, 19:15, 18:25, 21:20)

Philadelphia - Minnesota 88:105 (21:34, 26:31, 20:22, 21:18)

Brooklyn - Oklahoma 111:117 (28:31, 20:30, 38:29, 25:27)