Benitez: Ak tím vytvorí šance, Torres skóruje kedykoľvek

(Autor: SITA/AP)
TASR|9. dec 2012 o 09:30

Fernando Torres otvoril skóre stretnutia po 11 minútach.

LONDÝN. Aj napriek plnému bodovému zisku Chelsea Londýn v sobotňajšom ligovom zápase proti Sunderlandu (3:1) niektorí fanúšikovia stále nie sú spokojní s výkonmi tímu a angažovaním trénera Rafaela Beniteza.

Slovami chvály však po stretnutí nešetrili na adresu Fernanda Torresa, ktorý sa blysol dvoma presnými zásahmi. Jeho výkon ocenil aj španielsky kormidelník Benitez.

"Už predtým som povedal, že ak tento tím dokáže hrať dobre a vytvoriť si šance, Torres môže kedykoľvek skórovať," cituje agentúra Reuters Beniteza, ktorý na lavičke Chelsea zaznamenal prvé ligové víťazstvo. "Myslím si, že je spravodlivé, keď poviem, že Fernando hral s väčšou istotou a dôverou. Podal presvedčivý výkon."

Španielsky útočník otvoril skóre stretnutia po úvodných 11 minútach, druhý presný zásah zaznamenal po pokutovom kope v nadstavenom čase prvého polčasu. "The Blues" momentálne patrí s 29 bodmi tretia priečka v tabuľke Premier League.

Domov»Futbal»Anglicko»Benitez: Ak tím vytvorí šance, Torres skóruje kedykoľvek