Laco a Podhradský pomohli Donecku k výhre nad Čechovom

Ján Laco.
Ján Laco. (Autor: hcdonbass.com)
SITA|25. dec 2012 o 20:22

Donbass Doneck prehrával s Viťazom Čechov v druhej tretine 1:3, no nakoniec sa tešil z víťazstva 6:4.

DONECK. Hokejisti Donbassu Doneck zvíťazili v jedinom utorkovom stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy nad Viťazom Čechov 6:4.

Domáci prehrávali v druhej tretine 1:3, gól Petra Podhradského z 35. min zavelil k obratu. V tretej časti hry sa Donbass presadil štyrikrát, na jeden z presných zásahov asistoval aj Podhradský.

Opäť kvalitný výkon v bránke Donecka podal brankár Ján Laco, ktorý mal 25 úspešných zákrokov.

Donbass sa posunul na 7. miesto Západnej konferencie o bod pred Lev Praha a tri pred Nižnij Novgorod.

Výsledok:

Doneck - Čechov 6:4 (1:1, 1:2, 4:1) - Peter Podhradský 1+1, Ján Laco (obaja Doneck) mal 25 úspešných zákrokov