Kazaň porazila Nižnekamsk 4:2, Cibák s gólom a nahrávkou

TASR|29. dec 2012 o 18:26

Doneck prehral v Čerepovci 3:4. Ján Laco v bráne hostí kryl 21 striel, Podhradský strelil jeden gól.

MOSKVA. V sobotňajšom zápase hokejovej KHL prehral Neftechimik Nižnekamsk v Kazani 2:4.

Na oboch góloch hostí sa podieľal slovenský útočník Martin Cibák. Najprv v 37. minúte asistoval Maximovi Pestuškovi a o tri minúty neskôr sám skóroval.

V ďalšom stretnutí prehrali zverenci Júliusa Šuplera z Donecka v Čerepovci 3:4, Ján Laco v bráne hostí kryl 21 striel.

Posledný z trojice presných zásahov Donbassu si pripísal slovenský obranca Peter Podhradský.

Výsledky:

Ak Bars Kazaň - Neftechimik Nižnekamsk 4:2 (1:0, 3:2, 0:0)

Góly: 12. Kornejev, 24. Tereščenko, 31. Tereščenko, 35. Lukojanov - 37. Pestuško (CIBÁK), 40. CIBÁK.

Severstaľ Čerepovec - Donbass Doneck 4:3 (3:2, 1:0, 0:1)

Góly: 4. Kazjonov, 9. Fedosejev, 16. Šipačov, 32. Medvedev - 5. Varlamov, 7. Kašpar, 51. PODHRADSKÝ.

Víťaz Čechov - Dinamo Riga 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Góly: 4. Panarin, 17. Chafizulin, 39. Timkin - 9. Giroux.

Dinamo Minsk - Spartak Moskva 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Góly: 18. Platt (tr. strieľ.), 34. Irgl, 44. Niskala.

Domov»Hokej»KHL»Kazaň porazila Nižnekamsk 4:2, Cibák s gólom a nahrávkou