Nechcel čakať v United, je hviezdou Juve. A dáva krásne góly

Francúzsky hráč Juventusu Paul Pogba oslavuje nádherný gól.
Francúzsky hráč Juventusu Paul Pogba oslavuje nádherný gól. (Autor: SITA/AP)
TASR|19. jan 2013 o 20:18

Juventus Turín rozdrvil na svojom štadióne Udinese 4:0. Paul Pogba dal dva góly, ktoré treba vidieť.

RÍM. V prvom sobotňajšom zápase talianskej futbalovej Serie A druhý tím tabuľky Lazio Rím iba remizoval na ihrisku predposledného Palerma 2:2, hoci už od 10. minúty viedol gólom Floccariho.

Domáci však v 2. polčase Arevalom a Dybalom skóre otočili. Rimanov zachránil od prehry premenený pokutový kop Hernanesa päť minút pred koncom zápasu.

V druhom sobotňajšom stretnutí vedúci tím ligy Juventus Turín rozdrvil na svojom štadióne Udinese 4:0. Obhajca titulu tak na čele tabuľky zvýšil náskok pred druhým Laziom na päť bodov.

Najväčší podiel na výhre mal Francúz Pogba, ktorý strelil dva góly a oba naozaj stáli za to.

Tento mladý hráč minulý rok odmietol podpísať zmluvu v Manchestri United, kde bol oporou rezervného mužstva.

V "áčku" však už priestor nedostal, a preto sa rozhodol odísť do Talianska. Zatiaľ mu tento krok vyšiel.

Taliansko - liga - 21. kolo:

Palermo - Lazio Rím 2:2 (0:1)

Góly: 70. Arevalo, 71. Dybala - 10. Floccari, 85. z pok. kopu Hernanes

Juventus Turín - Udinese 4:0 (1:0)

Góly: 41. a 66. Pogba, 72. Vučinič, 80. Matri, 38.000 divákov

Juventus 4-0 Udinese by 2013fasthighlights

Domov»Futbal»Taliansko»Nechcel čakať v United, je hviezdou Juve. A dáva krásne góly