Lakers vyhrali tretíkrát v rade

(Autor: TASR/AP)
SITA|30. jan 2013 o 07:58

Dwight Howard dosiahol v zápase 24 bodov, Kobe Bryant mal bilanciu 14 bodov a 11 asistencií.

LOS ANGELES. Basketbalistom Los Angeles Lakers sa podarilo po ďalšom kolektívnom výkone vyhrať tretí zápas v NBA v rade, v utorok si poradili v Staples Centre s New Orleans 111:106.

Milwaukee uspelo v Detroite 117:90 najmä vďaka streleckej explózii Brandona Jenningsa v tretej štvrtine, v ktorej dal 20 z jeho 30 bodov.

Milwaukee prehrávalo v prvej štvrtine už o 15 bodov, aby v polčase vyhrávalo o 10. Golden State nastúpilo v Clevelande bez Stephena Curryho, Andrewa Boguta, Harrisona Barnesa i Carla Landryho, ale na jeho hre sa to neprejavilo a vyhralo 108:95. Portland doma prehrával v tretej časti hry s Dallasom už o 21 bodov, ale manko zlikvidoval a vyhral 106:104.

Cleveland - Golden State 95:108 (23:23, 21:32, 24:29, 27:24)

Detroit - Milwaukee 90:117 (28:19, 14:33, 26:39, 22:26)

Portland - Dallas 106:104 (28:32, 14:27, 32:21, 32:24)

Los Angeles Lakers - New Orleans 111:106 (25:24, 29:18, 29:31, 28:33)