Dobrá práca, hovorili o bitke komentátori. Thornton utrpel otras mozgu

(Autor: SITA/AP)
SITA|2. feb 2013 o 09:24

Hráč Bostonu Shawn Thornton utrpel zranenie v zápase s Buffalom. Zbil ho John Scott.

[content type="video" source="youtube" id="bAJcnDsu4nE?rel=0" width="600" height="338"][/content]

BOSTON. Tréneri hokejového Boston Bruins nemôže nasledujúcich sedem až desať dní počítať s útočníkom Shawnom Thorntonom, ktorý utrpel otras mogu.

Kanaďan sa zranil vo štvrtkovom zápase NHL s Buffalom (4:7), keď sa pobil s Johnom Scottom.

Za incident v prvej tretine dostal päťminútový trest, ktorý si odpykal na trestnej lavici a následne zamieril do šatní.

Scott po stretnutí povedal zámorským novinárom, že má obavy o zdravotný stav Thorntona, ktorý v zápase strávil na ľade celkovo len 16 sekúnd.

"Pýtal som sa našich trénerov, či nevedia o ňom niečo. Nikdy nechcete súpera zraniť. Po prvej tretine som ho nikde nevidel, bol som znepokojený,“ priznal pre masslive.com Scott.

Thornton v tejto sezóne v siedmich stretnutiach strelil jeden gól a na jeho konte je aj 25 trestných minút.

Domov»Hokej»NHL»Dobrá práca, hovorili o bitke komentátori. Thornton utrpel otras mozgu