Športové výsledky (9.3.2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

TENIS:

Indian Wells

dvojhra muži - 1. kolo:

Ivo Karlovič (Chorv.) - Jack Sock (USA) 3:6, 7:6 (8), 6:2,

Bobby Reynolds (USA) - Benjamin Becker (Nem.) 6:3, 3:6, 6:4,

Michael Llodra (Fr.) - Daniel Muňoz-De La Nava (Šp.) 7:5, 6:3,

James Blake (USA) - Robin Haase (Hol.) 6:3, 6:4,

Lu Yen-Hsun (Taiwan) - Tim Smyczek (USA) 2:6, 6:2, 6:2,

Jevgenij Donskoj (Rus.) - Tacuma Ito (Jap.) 6:2, 6:1,

Albert Ramos (Šp.) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:3, 6:3,

Carlos Berlocq (Arg.) - Santiago Giraldo (Kol.) 6:0, 2:6, 7:5,

Björn Phau (Nem.) - Alejandro Falla (Kol.) 7:6 (1), 6:2,

Nikolaj Davydenko (Rus.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 7:6 (1), 6:2,

Fabio Fognini (Tal.) - Aljaz Bedene (Slovin.) 6:4, 6:3

Lukáš LACKO (SR) - Daniel GimenoTraver (Šp.) 1:6, 4:6

Dvojhra - 2. kolo:

Kevin Anderson (JAR) - David Ferrer (Šp.-4) 3:6, 6:4, 6:3

Stanislas Wawrinka (Švaj.-18) - Wayne Odesnik (USA) 3:6, 6:2, 6:1

Benoit Paire (Fr.) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-21) 6:4, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.) - Fernando Verdasco (Šp.-29) 6:1, 6:0

dvojhra ženy - 2. kolo:

Petra Kvitová (ČR-5) - Oľga Govorcovová (Biel.) 6:4, 3:6, 6:3

Roberta Vinciová (Tal.-14) - Xenia Pervaková (Kaz.) 6:3, 6:4

Johanna Larssonová (Švéd.) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-26) 7:5, 6:1

Lesia Curenková (Ukr.) - Jaroslava Švedovová (Kaz.-31) 6:1, 3:6, 6:1

Maria Kirilenková (Rus.-13) - Christina McHalová (USA) 4:6, 6:4, 6:1

Sara Erraniová (Tal.-6) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) 6:2, 3:6, 6:3

Sorana Cirsteová (Rum.-27) - Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.) 4:6, 6:3, 6:1

Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Jelena Jankovičová (Srb.-18) 0:6, 6:2, 7:5

Dominika Cibulková (SR-12) - Simona Halepová (Rum.) 7:5, 7:6 (3)

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-25) - Silvia Solerová-Espinosová (Šp.) 6:1, 6:1

Maria Šarapovová (Rus.-2) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:2, 6:1

Marion Bartoliová (Fr.-9) - Chanelle Scheepersová (JAR) 6:3, 6:3

Lara Arruabarrenová-Vecinová (Šp.) - Varvara Lepčenková (USA-22) 6:1, 6:4

Mallory Burdettová (USA) - Tamira Paszeková (Rak.-23) 7:6 (0), 6:1

Klára Zakopalová (ČR-19) - Šahar Peerová (Izr.) 6:7 (2), 6:2, 6:3

Agnieszka Radwanská (Poľ.-3) - Maria Sanchezová (USA) 6:2, 6:1

Samantha Stosurová (7-Aust.) - Madison Keysová (USA) 6:3, 6:4,

Jamie Hamptonová (USA) - Hsieh Su-Wei (20-Taiwan) 6:3, 6:3

Agnieszka Radwaňská (3-Poľ.) - Maria Sanchezová (USA) 6:2, 6:1,

Yanina Wickmayerová (30-Belg.) - Mirjana Lučičová-Baroniová (Chorv.) 3:6, 6:3, 6:2,

Peng Šuaj (32-Čína) - Alexandra Dulgheruová (Rum.) 6:0, 4:6, 6-3

štvorhra - 1. kolo:

Daniela HANTUCHOVÁ, Anabel Medinová Garriguesová (SR/Šp.) - Liezel Huberová, Maria Jose Martinezová Sanchezová (5-USA/Šp.) 7:6 (2), 1:6, 10:5

Basketbal:

Maďarsko-slovenská basketbalová liga žien:

MBK Ružomberok Eurolasing UNIQUA Šoproň 62:76 (32:44)

Work Force DKSK Miškovec - ŠBK Šamorín 80:67 (47:23)

Basketbal - Extraliga žien - skupina o 5. - 9. miesto - 27. kolo:

BK SOUŽ Cassovia Košice - ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves 55:87 (15:26, 16:19, 14:21, 10:21)

Slovak Sport.TV Basket extraliga mužov:

BK Iskra Svit - BK Inter Bratislava 65:70 (21:18, 11:24, 18:13, 15:15)

Astrum Levice - MBK Rieker Komárno 82:77 (43:39)

BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 95:75 (28:17, 23:17, 24:17, 20:24)

Volejbal:

Final Four, muži:

semifinále:

ACH Volley Ľubľana - VT UNICEF Bratislava 3:1 (18, -19, 13, 23)

Hypo Tirol Innsbruck - Posojilnica AICH/DOB 1:3 (-19, -17, 21, -18)

Extraliga mužov - štvrťfinále play-off - 1. zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

Legend Watches Slávia Svidník - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (21, -17, 18, 20) - stav série 1:0

Chemes Humenné - ATC Trenčín COP 3:0 (14, 15, 19)

Spartak-VKP Myjava - VK MIRAD PU Prešov 2:3 (16, -23, 20, -20, -11)

Extraliga žien - štvrťfinále play-off - 1. zápas (hrá sa na dve víťazstvá):

VK Doprastav Bratislava - KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (15, 26, 12) - stav série: 1:0

VISTA real Pezinok - Volley project UKF Nitra 0:3 (-23, -17, -24) - stav série: 0:1

VŠK Paneurópa Bratislava - VK Spišská Nová Ves 3:0 (17, 13, 15) - stav série: 1:0

Final Four Stredoeurópskej ligy vo volejbale žien v Maribore - semifinále:

SVS Post Schwechat (Rak.) - Slávia Ekonomická univerzita Bratislava (SR) 3:0 (12, 18, 19)

Calcit Kamnik - Nova KBM Branik Maribor 1:3 (23, -22, -13, -18)

Výsledky sobotňajších zápasov semifinále Final Four Ligy majstrov volejbalistiek:

Rabita Baku (Azer.) - Unendo Yamamay Busto Arsizio (Tal.) 3:2 (14, 16, -27, -19, 6)

Galatasaray Daikin Istanbul (Tur.) - Vakifbank Istanbul (Tur.) 0:3 (-26, -17, -21)

Futbal:

Rusko - I. liga:

Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva 1:0 - Ján Ďurica (Lokomotiv) odohral celý zápas

Samara - CSKA Moskva 0:2

Alania Vladikavkaz - Rostov 0:0 - Kornel Saláta (Rostov) absolvoval celé stretnutie

Turecko:

Istanbul Büyüksehir Belediyesi - Kayserispor 0:0 - Róbert Vittek (Istanbul BB) nefiguroval v zápise o stretnutí pre zranenie

Gaziantepspor - Akhisar Belediye 2:2

Trabzonspor - Besiktas Istanbul 0:0 - Marek Sapara hral do 58. min, Marek Čech (obaja Trabzonspor) odohral celý duel, Filip Hološko (Besiktas) hral do 66. min.

Škótsko:

Aberdeen - Motherwell 0:0

FC Dundee - Inverness 1:1

Ross County - Celtic Glasgow 3:2

St. Johnstone - Kilmarnock 2:0

St. Mirren - Dundee United 0:0

Grécko:

Asteras - Panthrakikos 1:0,

Panathinaikos Atény - Kerkyra 1:0,

Platanias - PAOK Solún 1:2

Holandsko:

Heerenveen - PSV Eindhoven 2:1

Heracles Almelo - NEC Nijmegen 1:0,

Willem II Tilburg - VVV-Venlo 1:0

Portugalsko:

Braga - Maritimo 2:0

Hádzaná:

Hádzanárska interliga žien WHIL:

HC Zlín - Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď 34:27 (16:14)

TJ Sokol Písek - TJ Jindřichov Hradec 32:23 (14:11)

HK Britterm Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 21:19 (10:6)

DHK Zora Olomouc - HK Duslo Šaľa 27:28 (10:12)

HK Danlog Partizánske - ŠKP Piccard Senec 35:23 (16:10)

Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba 35:28 (18:17)

TIPOS extraliga mužov - 25. kolo:

HC Sporta Hlohovec - 1. MHK Košice 39:24 (18:11)

B-skupina Pohára EHF:

Tatran Prešov - HC Motor Záporožie (Ukr.) 36:28 (19:17)

Volejbal:

Final Four Stredoeurópskej ligy vo volejbale mužov v Bratislave (Hant aréna) - semifinále:

ACH Volley Ľubľana (Slovin.) - Volley Team UNICEF Bratislava (SR) 3:1 (18, -19, 13, 23)

Final Four LM žien:

Rabita Baku - Yamamay Busto Arsizio 3:2 (14, 16, -27, -19, 6)

Galatasaray Istanbul - Vakifbank Istanbul 0:3 (-26, -17, -21)

Hokej:

Fínsko:

Ässät Pori - Kärpät Oulu 1:2 pp,

Hämeenlinna - Lukko Rauma 2:5 (za hostí M. Jurčina 0+1),

Ilves Tampere - Blues Espoo 5:2 (za hostí V. Dravecký 0+1),

KalPa Kuopio - Tappara Tampere 4:5,

SaiPa Lappeenranta - IFK Helsinki 1:3,

Jyväskylä - Jokerit Helsinki 1:3

Česko:

Plzeň Litvínov 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Góly: 7. Hanzlík, 49. Kratěna - 4. MAJDAN

/Stav série: 0:1/

Třinec Sparta Praha 3:4 pp a sn (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 30. Adamský, 44. Peterek, 56. Hrabal - 13. Broš (HOVORKA), 28. Tenkrát, 60. Jánský, rozhodujúci nájezd Ton.

/stav série: 1:1/

Bejzbal:

Výsledky piatkových stretnutí na podujatí World Baseball Classic v bejzbale (neoficiálne majstrovstvá sveta):

Druhá fáza:

TOKIO:

Japonsko - Taiwan 4:3

Prvá fáza:

C-skupina (SAN JUAN):

Portoriko - Španielsko 3:0

D-skupina (PHOENIX)

USA - Mexiko 2:5

Taliansko - Kanada 14:4

Zimné športy:

Snowboarding - snoubordkros:

muži:

1. Alex Pullin (Austr.), 2. Nate Holland (USA), 3. Lucas Eguibar (Šp.), 4. Emanuel Perathoner, 5. Tommaso Leoni, 6. Omar Visintin (všetci Tal.)

ženy:

1. Dominique Maltaisová (Kan.), 2. Michela Moioliová (Tal.), 3. Maelle Rickerová (Kan.), 4. Alexandra Jekovová (Bul.), 5. Nelly Moenneová Loccozová (Fr.), 6. Juka Fudžimoriová (Jap.)

Výsledky sobotňajších pretekov na finálovom podujatí Svetového pohára v rýchlokorčuľovaní v holandskom Heerenveene:

Muži:

1000 m: 1. Stefan Groothuis 1:08,91, 2. Mark Tuitert 1:09,22, 3. Kjeld Nuis (všetci Hol.) 1:09,24, 4. Shani Davis (USA) 1:09,24, 5. Michel Mulder (Hol.) 1:09,28, 6. Denis Kuzin (Kaz.) 1:09,34

Konečné poradie SP na 1000 m (po 9 pretekoch): 1. Kjeld Nuis (Hol.) 482, 2. Hein Otterspeer (Hol.) 479, 3. Shani Davis (USA) 456

5000 m: 1. Sven Kramer 6:10,78, 2. Jorrit Bergsma 6:15,74, 3. Bob de Jong (všetci Hol.) 6:18,26, 4. Lee Seung-Hoon (Kór. rep.) 6:18,32, 5. Jan Blokhuijsen (Hol.) 6:18,76, 6. Sverre Lunde Pedersen (Nór.) 6:19,50

Konečné poradie SP na 5000 m (po 6 pretekoch): 1. Jorrit Bergsma 520, 2. Bob de Jong 485, 3. Sven Kramer (všetci Hol.) 450

Ženy:

1000 m: 1. Christine Nesbittová (Kan.) 1:15,48, 2. Chong Čang (Čína) 1:15,50, 3. Laurine van Riessenová (Hol.) 1:15,95, 4. Brittany Bowová (USA) 1:16,03, 5. Lotte van Beeková (Hol.) 1:16,04, 6. Jekaterina Ajdovová (Kaz.) 1:16,18

Konečné poradie SP na 1000 m (po 9 pretekoch): 1. Heather Richardsonová (USA) 525, 2. Brittany Bowová (obe USA) 480, 3. Karolína Erbanová (ČR) 465

3000 m: 1. Ireen Wüstová 3:58,68, 2. Diane Valkenburgová 4:04,75, 3. Linda de Vriesová (všetky Hol.) 4:04,87, 4. Claudia Pechsteinová (Nem.) 4:05,82, 5. Marije Jolingová (Hol.) 4:06,30, 6. Martina Sáblíková (ČR) 4:07,44

Konečné poradie SP na 3000 m (po 6 pretekoch): 1. Martina Sáblíková (ČR) 475, 2. Claudia Pechsteinová (Nem.) 421, 3. Diane Valkenburgová (Hol.) 410

Výsledky - súťaž dvojíc v severskej kombinácii (skoky na mostíku HS-130 a beh na 2x7,5 km):

1. Nemecko I (Johannes Rydzek, Eric Frenzel) 24:53,0 min, 2. Francúzsko I (Francois Braud, Jason Lamy-Chappuis) +21,8 s, 3. Nemecko II (Tino Edelmann, Fabian Riessle) +22,7, 4. Nórsko I (Haavard Klemetsen, Mikko Kokslien) +24,0, 5. Rakúsko I (Christoph Bieler, Wilhelm Denifl) +24,4, 6. Japonsko I (Taihei Kato, Akito Watabe) +24,4

MS v akrobatickom lyžovaní v nórskom Voss-Myrkdalene:

SLOPESTYLE

Ženy: 1. Kaya Turská 89,6, 2. Dara Howellová (obe Kan.) 85,6, 3. Grete Eliassenová (USA) 81,2,4. Katie Summerhayesová (V. Brit.) 72,2, 5. Yuki Tsubotová (Kan.) 70,4, 6. Alexi Micinská (USA) 64,6, ... 8. Natália Šlepecká 56,8, v kvalifikácii: 16. Zuzana Stromková (obe SR)

Muži: 1. Thomas Wallisch (USA) 94,8, 2. James Woods (V. Brit.) 91,2, 3. Nicholas Goepper (USA) 89,2, 4. Andreas Haatveit (Nór.) 88,2, 5. Antoine Adelisse (Fr.) 63,0, 6. Gus Kenworthy (USA) 61,6, ... v kvalifikácii: 48. Viliam Tomo (SR)

Šortrek:

MS - výsledky - 500 m:

muži: 1. Liang Wenchao (Čína) 41,905, 2. Viktor An (Rus.) 41,995, 3. Freek van der Wart (Hol.) 42,027

ženy: 1. Meng Wang (Čína) 43,718, 2. Seung-Hi Park (Kór.rep.) 43,852, 3. Fan Kche-sin (Čína) 44,202, ... 23. Tatiana BODOVÁ (SR) v rozjazde

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  2. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  3. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  4. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  5. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  6. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  7. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur
  8. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii
  9. Audi Q3 druhej generácie: akcia na úvod
  10. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac
  1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  2. Pozvánka na udeľovanie ceny – ABF Slovakia Bakalár 2018
  3. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  4. Deň otvorených dverí Stavebnej fakulty STU
  5. Hlas Schwarzeneggera v autokameře Mio MiVue J85 WiFi vás ochrání
  6. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  7. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  8. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  9. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  10. Rozhodujú činy!
  1. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny 13 413
  2. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur 11 757
  3. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii 11 311
  4. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac 9 328
  5. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Ománe? 5 761
  6. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom 5 627
  7. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne 3 846
  8. Zrážka s lyžiarom na svahu Vás môže vyjsť poriadne draho 3 244
  9. Jedli ste už ružovú čokoládu? 3 097
  10. Audi Q3 druhej generácie: akcia na úvod 3 065

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Šefčovič prijal ponuku Smeru, ohlásil kandidatúru na prezidenta

Ponuku kandidovať na prezidenta dostal od predsedu Smeru Roberta Fica.

Dnes píše Jaroslav Rumpli

Kočnerovi kamaráti sa pretekajú v jeho zapieraní

Pre čo iné než pre prachy by niekto za takýchto okolností zotrvával vo funkcii.

SVET

Nová anexia? Putina hnevá Lukašenko, pozýva aj Američanov

Putin by mohol byť opäť prezidentom.

Neprehliadnite tiež

Nová aréna je výzvou. Slovan sa chce dostať na európsku úroveň

Slovan sa chce presadiť v Európe, aréna má byť začiatkom novej éry.

Federer suverénne postúpil do osemfinále, Berdych vyradil nasadeného hráča

Súhrn piatkových výsledkov mužov na Australian Open.

Viktor zachytil svet MMA, boxu a Tomiho Kida na emotívnych fotkách

Ako sa človek cíti pár centimetrov od mlátiacich sa chlapov?

Cehlárik s Chárom asistovali, Rask vyrovnal klubový rekord Bostonu

Všetci traja hokejisti výrazne prispeli k výhre Bostonu.