Športové výsledky (9.3.2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

TENIS:

Indian Wells

dvojhra muži - 1. kolo:

Ivo Karlovič (Chorv.) - Jack Sock (USA) 3:6, 7:6 (8), 6:2,

Bobby Reynolds (USA) - Benjamin Becker (Nem.) 6:3, 3:6, 6:4,

Michael Llodra (Fr.) - Daniel Muňoz-De La Nava (Šp.) 7:5, 6:3,

James Blake (USA) - Robin Haase (Hol.) 6:3, 6:4,

Lu Yen-Hsun (Taiwan) - Tim Smyczek (USA) 2:6, 6:2, 6:2,

Jevgenij Donskoj (Rus.) - Tacuma Ito (Jap.) 6:2, 6:1,

Albert Ramos (Šp.) - Horacio Zeballos (Arg.) 6:3, 6:3,

Carlos Berlocq (Arg.) - Santiago Giraldo (Kol.) 6:0, 2:6, 7:5,

Článok pokračuje pod video reklamou

Björn Phau (Nem.) - Alejandro Falla (Kol.) 7:6 (1), 6:2,

Nikolaj Davydenko (Rus.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 7:6 (1), 6:2,

Fabio Fognini (Tal.) - Aljaz Bedene (Slovin.) 6:4, 6:3

Lukáš LACKO (SR) - Daniel GimenoTraver (Šp.) 1:6, 4:6

Dvojhra - 2. kolo:

Kevin Anderson (JAR) - David Ferrer (Šp.-4) 3:6, 6:4, 6:3

Stanislas Wawrinka (Švaj.-18) - Wayne Odesnik (USA) 3:6, 6:2, 6:1

Benoit Paire (Fr.) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-21) 6:4, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.) - Fernando Verdasco (Šp.-29) 6:1, 6:0

dvojhra ženy - 2. kolo:

Petra Kvitová (ČR-5) - Oľga Govorcovová (Biel.) 6:4, 3:6, 6:3

Roberta Vinciová (Tal.-14) - Xenia Pervaková (Kaz.) 6:3, 6:4

Johanna Larssonová (Švéd.) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.-26) 7:5, 6:1

Lesia Curenková (Ukr.) - Jaroslava Švedovová (Kaz.-31) 6:1, 3:6, 6:1

Maria Kirilenková (Rus.-13) - Christina McHalová (USA) 4:6, 6:4, 6:1

Sara Erraniová (Tal.-6) - Lourdes Domínguezová-Linová (Šp.) 6:2, 3:6, 6:3

Sorana Cirsteová (Rum.-27) - Anabel Medinová-Garriguesová (Šp.) 4:6, 6:3, 6:1

Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Jelena Jankovičová (Srb.-18) 0:6, 6:2, 7:5

Dominika Cibulková (SR-12) - Simona Halepová (Rum.) 7:5, 7:6 (3)

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-25) - Silvia Solerová-Espinosová (Šp.) 6:1, 6:1

Maria Šarapovová (Rus.-2) - Francesca Schiavoneová (Tal.) 6:2, 6:1

Marion Bartoliová (Fr.-9) - Chanelle Scheepersová (JAR) 6:3, 6:3

Lara Arruabarrenová-Vecinová (Šp.) - Varvara Lepčenková (USA-22) 6:1, 6:4

Mallory Burdettová (USA) - Tamira Paszeková (Rak.-23) 7:6 (0), 6:1

Klára Zakopalová (ČR-19) - Šahar Peerová (Izr.) 6:7 (2), 6:2, 6:3

Agnieszka Radwanská (Poľ.-3) - Maria Sanchezová (USA) 6:2, 6:1

Samantha Stosurová (7-Aust.) - Madison Keysová (USA) 6:3, 6:4,

Jamie Hamptonová (USA) - Hsieh Su-Wei (20-Taiwan) 6:3, 6:3

Agnieszka Radwaňská (3-Poľ.) - Maria Sanchezová (USA) 6:2, 6:1,

Yanina Wickmayerová (30-Belg.) - Mirjana Lučičová-Baroniová (Chorv.) 3:6, 6:3, 6:2,

Peng Šuaj (32-Čína) - Alexandra Dulgheruová (Rum.) 6:0, 4:6, 6-3

štvorhra - 1. kolo:

Daniela HANTUCHOVÁ, Anabel Medinová Garriguesová (SR/Šp.) - Liezel Huberová, Maria Jose Martinezová Sanchezová (5-USA/Šp.) 7:6 (2), 1:6, 10:5

Basketbal:

Maďarsko-slovenská basketbalová liga žien:

MBK Ružomberok Eurolasing UNIQUA Šoproň 62:76 (32:44)

Work Force DKSK Miškovec - ŠBK Šamorín 80:67 (47:23)

Basketbal - Extraliga žien - skupina o 5. - 9. miesto - 27. kolo:

BK SOUŽ Cassovia Košice - ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves 55:87 (15:26, 16:19, 14:21, 10:21)

Slovak Sport.TV Basket extraliga mužov:

BK Iskra Svit - BK Inter Bratislava 65:70 (21:18, 11:24, 18:13, 15:15)

Astrum Levice - MBK Rieker Komárno 82:77 (43:39)

BC Prievidza - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 95:75 (28:17, 23:17, 24:17, 20:24)

Volejbal:

Final Four, muži:

semifinále:

ACH Volley Ľubľana - VT UNICEF Bratislava 3:1 (18, -19, 13, 23)

Hypo Tirol Innsbruck - Posojilnica AICH/DOB 1:3 (-19, -17, 21, -18)

Extraliga mužov - štvrťfinále play-off - 1. zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

Legend Watches Slávia Svidník - VK Ekonóm SPU Nitra 3:1 (21, -17, 18, 20) - stav série 1:0

Chemes Humenné - ATC Trenčín COP 3:0 (14, 15, 19)

Spartak-VKP Myjava - VK MIRAD PU Prešov 2:3 (16, -23, 20, -20, -11)

Extraliga žien - štvrťfinále play-off - 1. zápas (hrá sa na dve víťazstvá):

VK Doprastav Bratislava - KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (15, 26, 12) - stav série: 1:0

VISTA real Pezinok - Volley project UKF Nitra 0:3 (-23, -17, -24) - stav série: 0:1

VŠK Paneurópa Bratislava - VK Spišská Nová Ves 3:0 (17, 13, 15) - stav série: 1:0

Final Four Stredoeurópskej ligy vo volejbale žien v Maribore - semifinále:

SVS Post Schwechat (Rak.) - Slávia Ekonomická univerzita Bratislava (SR) 3:0 (12, 18, 19)

Calcit Kamnik - Nova KBM Branik Maribor 1:3 (23, -22, -13, -18)

Výsledky sobotňajších zápasov semifinále Final Four Ligy majstrov volejbalistiek:

Rabita Baku (Azer.) - Unendo Yamamay Busto Arsizio (Tal.) 3:2 (14, 16, -27, -19, 6)

Galatasaray Daikin Istanbul (Tur.) - Vakifbank Istanbul (Tur.) 0:3 (-26, -17, -21)

Futbal:

Rusko - I. liga:

Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva 1:0 - Ján Ďurica (Lokomotiv) odohral celý zápas

Samara - CSKA Moskva 0:2

Alania Vladikavkaz - Rostov 0:0 - Kornel Saláta (Rostov) absolvoval celé stretnutie

Turecko:

Istanbul Büyüksehir Belediyesi - Kayserispor 0:0 - Róbert Vittek (Istanbul BB) nefiguroval v zápise o stretnutí pre zranenie

Gaziantepspor - Akhisar Belediye 2:2

Trabzonspor - Besiktas Istanbul 0:0 - Marek Sapara hral do 58. min, Marek Čech (obaja Trabzonspor) odohral celý duel, Filip Hološko (Besiktas) hral do 66. min.

Škótsko:

Aberdeen - Motherwell 0:0

FC Dundee - Inverness 1:1

Ross County - Celtic Glasgow 3:2

St. Johnstone - Kilmarnock 2:0

St. Mirren - Dundee United 0:0

Grécko:

Asteras - Panthrakikos 1:0,

Panathinaikos Atény - Kerkyra 1:0,

Platanias - PAOK Solún 1:2

Holandsko:

Heerenveen - PSV Eindhoven 2:1

Heracles Almelo - NEC Nijmegen 1:0,

Willem II Tilburg - VVV-Venlo 1:0

Portugalsko:

Braga - Maritimo 2:0

Hádzaná:

Hádzanárska interliga žien WHIL:

HC Zlín - Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď 34:27 (16:14)

TJ Sokol Písek - TJ Jindřichov Hradec 32:23 (14:11)

HK Britterm Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 21:19 (10:6)

DHK Zora Olomouc - HK Duslo Šaľa 27:28 (10:12)

HK Danlog Partizánske - ŠKP Piccard Senec 35:23 (16:10)

Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba 35:28 (18:17)

TIPOS extraliga mužov - 25. kolo:

HC Sporta Hlohovec - 1. MHK Košice 39:24 (18:11)

B-skupina Pohára EHF:

Tatran Prešov - HC Motor Záporožie (Ukr.) 36:28 (19:17)

Volejbal:

Final Four Stredoeurópskej ligy vo volejbale mužov v Bratislave (Hant aréna) - semifinále:

ACH Volley Ľubľana (Slovin.) - Volley Team UNICEF Bratislava (SR) 3:1 (18, -19, 13, 23)

Final Four LM žien:

Rabita Baku - Yamamay Busto Arsizio 3:2 (14, 16, -27, -19, 6)

Galatasaray Istanbul - Vakifbank Istanbul 0:3 (-26, -17, -21)

Hokej:

Fínsko:

Ässät Pori - Kärpät Oulu 1:2 pp,

Hämeenlinna - Lukko Rauma 2:5 (za hostí M. Jurčina 0+1),

Ilves Tampere - Blues Espoo 5:2 (za hostí V. Dravecký 0+1),

KalPa Kuopio - Tappara Tampere 4:5,

SaiPa Lappeenranta - IFK Helsinki 1:3,

Jyväskylä - Jokerit Helsinki 1:3

Česko:

Plzeň Litvínov 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Góly: 7. Hanzlík, 49. Kratěna - 4. MAJDAN

/Stav série: 0:1/

Třinec Sparta Praha 3:4 pp a sn (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 30. Adamský, 44. Peterek, 56. Hrabal - 13. Broš (HOVORKA), 28. Tenkrát, 60. Jánský, rozhodujúci nájezd Ton.

/stav série: 1:1/

Bejzbal:

Výsledky piatkových stretnutí na podujatí World Baseball Classic v bejzbale (neoficiálne majstrovstvá sveta):

Druhá fáza:

TOKIO:

Japonsko - Taiwan 4:3

Prvá fáza:

C-skupina (SAN JUAN):

Portoriko - Španielsko 3:0

D-skupina (PHOENIX)

USA - Mexiko 2:5

Taliansko - Kanada 14:4

Zimné športy:

Snowboarding - snoubordkros:

muži:

1. Alex Pullin (Austr.), 2. Nate Holland (USA), 3. Lucas Eguibar (Šp.), 4. Emanuel Perathoner, 5. Tommaso Leoni, 6. Omar Visintin (všetci Tal.)

ženy:

1. Dominique Maltaisová (Kan.), 2. Michela Moioliová (Tal.), 3. Maelle Rickerová (Kan.), 4. Alexandra Jekovová (Bul.), 5. Nelly Moenneová Loccozová (Fr.), 6. Juka Fudžimoriová (Jap.)

Výsledky sobotňajších pretekov na finálovom podujatí Svetového pohára v rýchlokorčuľovaní v holandskom Heerenveene:

Muži:

1000 m: 1. Stefan Groothuis 1:08,91, 2. Mark Tuitert 1:09,22, 3. Kjeld Nuis (všetci Hol.) 1:09,24, 4. Shani Davis (USA) 1:09,24, 5. Michel Mulder (Hol.) 1:09,28, 6. Denis Kuzin (Kaz.) 1:09,34

Konečné poradie SP na 1000 m (po 9 pretekoch): 1. Kjeld Nuis (Hol.) 482, 2. Hein Otterspeer (Hol.) 479, 3. Shani Davis (USA) 456

5000 m: 1. Sven Kramer 6:10,78, 2. Jorrit Bergsma 6:15,74, 3. Bob de Jong (všetci Hol.) 6:18,26, 4. Lee Seung-Hoon (Kór. rep.) 6:18,32, 5. Jan Blokhuijsen (Hol.) 6:18,76, 6. Sverre Lunde Pedersen (Nór.) 6:19,50

Konečné poradie SP na 5000 m (po 6 pretekoch): 1. Jorrit Bergsma 520, 2. Bob de Jong 485, 3. Sven Kramer (všetci Hol.) 450

Ženy:

1000 m: 1. Christine Nesbittová (Kan.) 1:15,48, 2. Chong Čang (Čína) 1:15,50, 3. Laurine van Riessenová (Hol.) 1:15,95, 4. Brittany Bowová (USA) 1:16,03, 5. Lotte van Beeková (Hol.) 1:16,04, 6. Jekaterina Ajdovová (Kaz.) 1:16,18

Konečné poradie SP na 1000 m (po 9 pretekoch): 1. Heather Richardsonová (USA) 525, 2. Brittany Bowová (obe USA) 480, 3. Karolína Erbanová (ČR) 465

3000 m: 1. Ireen Wüstová 3:58,68, 2. Diane Valkenburgová 4:04,75, 3. Linda de Vriesová (všetky Hol.) 4:04,87, 4. Claudia Pechsteinová (Nem.) 4:05,82, 5. Marije Jolingová (Hol.) 4:06,30, 6. Martina Sáblíková (ČR) 4:07,44

Konečné poradie SP na 3000 m (po 6 pretekoch): 1. Martina Sáblíková (ČR) 475, 2. Claudia Pechsteinová (Nem.) 421, 3. Diane Valkenburgová (Hol.) 410

Výsledky - súťaž dvojíc v severskej kombinácii (skoky na mostíku HS-130 a beh na 2x7,5 km):

1. Nemecko I (Johannes Rydzek, Eric Frenzel) 24:53,0 min, 2. Francúzsko I (Francois Braud, Jason Lamy-Chappuis) +21,8 s, 3. Nemecko II (Tino Edelmann, Fabian Riessle) +22,7, 4. Nórsko I (Haavard Klemetsen, Mikko Kokslien) +24,0, 5. Rakúsko I (Christoph Bieler, Wilhelm Denifl) +24,4, 6. Japonsko I (Taihei Kato, Akito Watabe) +24,4

MS v akrobatickom lyžovaní v nórskom Voss-Myrkdalene:

SLOPESTYLE

Ženy: 1. Kaya Turská 89,6, 2. Dara Howellová (obe Kan.) 85,6, 3. Grete Eliassenová (USA) 81,2,4. Katie Summerhayesová (V. Brit.) 72,2, 5. Yuki Tsubotová (Kan.) 70,4, 6. Alexi Micinská (USA) 64,6, ... 8. Natália Šlepecká 56,8, v kvalifikácii: 16. Zuzana Stromková (obe SR)

Muži: 1. Thomas Wallisch (USA) 94,8, 2. James Woods (V. Brit.) 91,2, 3. Nicholas Goepper (USA) 89,2, 4. Andreas Haatveit (Nór.) 88,2, 5. Antoine Adelisse (Fr.) 63,0, 6. Gus Kenworthy (USA) 61,6, ... v kvalifikácii: 48. Viliam Tomo (SR)

Šortrek:

MS - výsledky - 500 m:

muži: 1. Liang Wenchao (Čína) 41,905, 2. Viktor An (Rus.) 41,995, 3. Freek van der Wart (Hol.) 42,027

ženy: 1. Meng Wang (Čína) 43,718, 2. Seung-Hi Park (Kór.rep.) 43,852, 3. Fan Kche-sin (Čína) 44,202, ... 23. Tatiana BODOVÁ (SR) v rozjazde

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  2. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  5. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  6. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  7. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  1. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  2. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  5. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  6. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  7. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  8. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?
  9. Rekonštrukcia interiéru v zime?
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 24 344
  2. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 14 812
  3. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 9 548
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 499
  5. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 8 910
  6. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 573
  7. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 265
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 4 268
  9. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní 3 561
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 3 364

Téma: Tenis


Hlavné správy zo Sme.sk

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Voľby vyhrali všetci. Hľadajú sa porazení

K víťazstvu sa hlásia skoro všetci.

DOMOV

Najsilnejší primátori budú v Bratislave a na východe

Smeru najbližšia zostane Bystrica.

Neprehliadnite tiež

Šéf biatlonistov: Od právnika Fialkových viem, že zmluvu nepodpíšu

Sestry Fialkové odmietli podpísať zmluvu so zväzom.

Trvalo mu, kým sa upokojil. Brankár Chicaga nastúpil proti bývalému tímu

Pozrite si výsledky zápasov z noci na utorok 13. novembra.