Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Jekaterina Makarovová (Rus.-17) 6:3, 1:6, 6:4
Jamie Hamptonová (USA) - Chsieh Su-wej (Taiw.-20) 6:3, 6:3
Julia Goergesová (Nem.-21) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:3, 6:3
Mona Barthelová (Nem.-24) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:1, 6:4
Kirsten Flipkensová (Belg.-28) - Monica Niculescová (Rum.) 4:6, 6:4, 6:3
Jelena Vesninová (Rus.-29) - Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) 3:6, 7:5, 6:1
Yanina Wickmayerová (Belg.-30) - Mirjana Lučičová-Baroniová (Chor.) 3:6, 6:3, 6:2
Šuaj Pcheng (Čína-32) - Alexandra Dulgherová (Rum.) 6:0, 4:6, 6:3
Dvojhra - 2. kolo:
Roger Federer (Švaj.-2) - Denis Istomin (Uzb.) 6:2, 6:3
Kevin Anderson (JAR) - David Ferrer (Šp.-4) 3:6, 6:4, 6:3
Rafael Nadal (Šp.-5) - Ryan Harrison (USA) 7:6 (3), 6:2
Tomáš Berdych (ČR-6) - Mischa Zverev (Nem.) 6:2, 6:4
Ernests Gulbis (Lot.) - Janko Tipsarevič (Srb.-9) 6:2, 6:0
Richard Gasquet (Fr.-10) - Bernard Tomic (Aus.) 7:6 (1), 6:2
Gilles Simon (Fr.-13) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:3, 3:6, 7:5
Lleyton Hewitt (Aus.) - John Isner (USA-15) 6:7 (6), 6:3, 6:4
Stanislas Wawrinka (Švaj.-18) - Wayne Odesnik (USA) 3:6, 6:2, 6:1
Andreas Seppi (Tal.-20) - Daniel Brands (Nem.) 7:5, 6:4
Benoit Paire (Fr.) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-21) 6:4, 6:2
Jerzy Janowicz (Poľ.-24) - David Nalbandian (Arg.) 7:6 (4), 4:6, 6:3
Florian Mayer (Nem.-27) - David Goffin (Belg.) 6:4, 6:2
Ivan Dodig (Chor.) - Julien Benneteau (Fr.-28) 6:4, 6:2
Jarkko Nieminen (Fín.) - Fernando Verdasco (Šp.-29) 6:1, 6:0
Leonardo Mayer (Arg.) - Michail Južnyj (Rus.-30) 6:2, 6:3
Futbal:
Výsledky sobotňajších stretnutí zámorskej futbalovej ligy MLS:
Toronto FC - Kansas City Wizards 2:1
DC United - Real Salt Lake 1:0
Vancouver Whitecaps - Columbus Crew 2:1
Chicago Fire - New England Re'lution 0:1
Portland Timbers - Montreal Impact 1:2
Rakúsko:
Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg 2:3
/D. Švento (Salzburg) odohral celý zápas/
Švajčiarsko:
FC Bazilej - Young Boys Bern 3:0,
FC Sion - FC Lausanne-Sport 0:1,
Thun - FC Zürich 0:4
Turecko:
Karabükspor - Eskisehirspor 0:0
Sivasspor - Antalyaspor 2:1 - Štefan Senecký (Sivasspor) nefiguroval v zápise o stretnutí
Elazigspor - Orduspor 1:0
Fenerbahce Istanbul - Bursaspor 4:1 - Miroslav Stoch (Fenerbahce) nefiguroval v zápise o stretnutí. Stanislav Šesták (Bursaspor) hral do 78. min a v 2. min strelil gól
Holandsko:
Roda Kerkrade - Feyenoord Rotterdam 0:1,
Utrecht - Waalwijk 1:0,
Ajax Amsterdam - PEC Zwolle 3:0
FC Twente Enschede - Vitesse Arnhem 0:1
Škótsko:
Hibernian - Heart of Midlothian 0:0
Česko:
Sparta Praha - FK Jablonec 2:2 (0:1)
Góly: 78. Přikryl, 88. Zápotočný - 44. a 53. Čížek
FK Teplice - 1. FC Slovácko 0:4 (0:2)
Góly: 19. a 67. Došek, 36. Valenta, 53. Trousil,
/Chovanec do 62. min. - Košút na lavičke náhradníkov/
Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
Góly: 45.+1 Kolář, 83. Horváth (z 11 m), ČK: 76. Magera - 66. Fillo
/Sloboda od 78. min. - Kozáčik celý zápas, Čišovský celý zápas, Bakoš od 64. min., Ďuriš iba na lavičke náhradníkov/
Rusko:
Spartak Moskva - Terek Groznyj 3:1
Rubin Kazaň - Zenit Petrohrad 1:0 - Tomáš Hubočan (Zenit) odohral celé stretnutie a v 37. min dostal žltú kartu.
Mordovia Saransk - Anži Machačkala 2:0
Portugalsko:
Nacional Funchal - Rio Ave Vila de Conde 1:1,
FC Moreirense - SC Olhanense 1:1,
Pacos Ferreira - Beira Mar 1:1
Hokej:
KHL - Pohár nádejí:
Amur Chabarovsk - Avtomobilist Jekaterinburg 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Fínsko:
Pelicans Lahti - TPS Turku 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Česko:
Slavia Praha - Kladno 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Góly: 10. Krenželok, 37., 53. Skokan, 52. Alinč. 7083 divákov. Stav série 1:0.
Zlín - Vítkovice 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Góly: 30. Linhart, 34. Holík, 54. Hokejsek - 46. Svačina (BARTÁNUS). 6663 divákov. Stav série 1:0.
Výsledky - play out:
Karlovy Vary - Chomutov 5:6 (2:2, 2:1, 1:3)
Góly: 5. Košťál, 6., 44. Nosek, 21., 30. Kumstát - 16., 22. Procházka, 19., 51., 59. Káňa, 53. Hromas. 4053 divákov.
Liberec - Kometa Brno 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly: 38. Výtisk, 56. Nedvěd. 5560 divákov.
Basketbal:
Extraliga žien - skupina o 5. - 9. miesto - predohrávka 28. kola:
ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves - BKŽ Levice 100:54 (26:21, 34:15, 20:5, 20:13) - hralo sa v Leviciach
BK SOUŽ Cassovia Košice - ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves 55:87 (15:26, 16:19, 14:21, 10:21)
Maďarsko-slovenská liga žien - 7. kolo:
Hat-Agro Uni Györ - Good Angels Košice 57:84 (9:28, 15:23, 17:18, 16:15)
Hádzaná:
Súhrn výsledkov víkendových stretnutí 13. kola I. slovenskej ligy v hádzanej žien:
Senica - Bernolákova Košice 28:25 (13:12)
Močenok - Inter SC Bratislava 27:34 (15:18)
Zlatná na Ostrove - Nesvady 20:14 (10:6)
Banská Bystrica - Michalovce juniorky 27:26 (17:10)
Sereď - Bánovce 24:26 (12:10)
Pohár EHF mužov:
Rhein-Neckar Löwen - KIF Kolding 28:25 (16:10)
Volejbal:
Výsledky nedeľňajších zápasov o konečné umiestnenie vo Final Four Ligy majstrov volejbalistiek:
Zápas o 3. miesto:
Galatasaray Daikin Istanbul (Tur.) - Unendo Yamamay Busto Arsizio (Tal.) 2:3 (-21, -15, 23, 22, -11)
Finále:
Rabita Baku (Azer.) - Vakifbank Istanbul (Tur.) 0:3 (-17, -20, -23)
Final Four Stredoeurópskej ligy vo volejbale žien v Maribore - zápas o 3. miesto - výsledok:
Slávia Ekonomická univerzita Bratislava (SR) - Calcit Kamnik (Slovin.) 0:3 (-23, -17, -24)
80 minút, rozhodovali: Isajlovič (Rak.) a Ujháziová (Maď.)
Bejzbal:
Výsledky piatkových stretnutí na podujatí World Baseball Classic v bejzbale (neoficiálne majstrovstvá sveta):
Druhá fáza:
1. skupina (TOKIO):
Kuba - Taiwan 14:0
Prvá fáza:
C-skupina (SAN JUAN):
Dominikánska republika - Španielsko 6:3
Portoriko - Venezuela 6:3
D-skupina (PHOENIX):
Kanada - Mexiko 10:3
Taliansko - USA 2:6
Softbal:
Výsledky nedeľňajších stretnutí play-off na majstrovstvách sveta v softbale mužov v novozélandskom Aucklande (1. - 10. marca):
Finále: Nový Zéland - Venezuela 4:1
Semifinále: Austrália - Venezuela 0:2
Konečné poradie: 1. Nový Zéland, 2. Venezuela, 3. Austrália, 4. Argenína, 5. Japonsko, 6. Kanada
Atletika:
Výsledky nedeľňajšieho ženského maratónu v japonskej Nagoji:
1. Rjoko Kizakiová (Jap.) 2:23:34 h, 2. Berhane Dibabaová (Et.) 2:23:51, 3. Mizuki Nogučiová (Jap.) 2:24:05, 4. Jelena Prokopcuková (Lot.) 2:25:46, 5. Eri Hajakawová (Jap.) 2:26:17, 6. Mestawet Tufová (Et.) 2:26:20
Stolný tenis:
Liga majstrov žien 2012/2013 - finále - prvý zápas (odveta 23. 3. o 20.15 h):
Budaörsi 2i SC (Maď.) - Linz AG Froschberg (Rak.) 1:3
Pergelová - Liu Jia 2:3 (9, 8, -5, -12, -11)
Madarászová - Vacenovská 3:1 (-7, 8, 10, 3)
Molnárová-Vaidová - P. Soljová 0:3 (-6, -7, -11)
Pergelová - Vacenovská 2:3 (9, -9, -6, 7, -7)
Zimné športy:
Výsledky nedeľňajšieho paralelného obrovského slalomu Svetového pohára v snoubordingu vo švajčiarskej Arose:
Muži: 1. Zan Košir (Slovin.), 2. Roland Haldi (Švaj.), 3. Ingemar Walder, 4. Andreas Prommegger (obaja Rak.), 5. Justin Reiter (USA), 6. Matthew Morison (Kan.)
Ženy: 1. Caroline Calvová (Kan.), 2. Aľona Zavarzinová, 3. Jekaterina Tudegeševová (obe Rus.), 4. Patrizia Kummerová (Rak.), 5. Claudia Rieglerová (Rak.), 6. Marianne Leesonová (Kan.)
Výsledky - majstrovstvá sveta v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe v Debrecíne:
Muži:
1000 m: 1. Sin Da Woon (Kór. rep.) 1:30,374, 2. Sjinkie Knegt (Hol.) 1:30,406, 3. Charles Hamelin (Kan.) 1:40,094
3000 m: 1. Kim Jun-Ťae 4:54,178, 2. Sin Da Woon (obaja Kór. rep.) 4:54,252, 3. Charles Hamelin (Kan.) 4:54,333
Viacboj: 1. Sin Da Woon 89, 2. Kim Jun-Ťae (obaja Kór. rep.) 55, 3. Charles Hamelin (Kan.) 39
Štafety na 5000 m: 1. Kanada 6:51,379, 2. Rusko 6:51,953, 3. Holandsko 6:52,187
Ženy:
1000 m: 1. Wang Meng (Čína) 1:31,549, 2. Jorien Terová-Morsová (Hol.) 1:31,609, 3. Elise Christieová (V. Brit.) 1:32,281, ... v rozjazdách: 29. Tatiana Bodová (SR)
3000 m: 1. Šim Suk Hee (Kór. rep.) 5:15,118, 2. Marianne St. Gelaisová (Kan.) 5:15,762, 3. Jorien Terová-Morsová (Hol.) 5:16,200
Viacboj: 1. Wang Meng (Čína) 68, 2. Park Seung-Hi (Kór. rep.) 58, 3. Šim Suk Hee (Kór. rep.) 55, ... 28. Tatiana Bodová (SR) (82)
Štafety na 3000 m: 1. Čína 4:14,104, 2. Kanada 4:15,106, 3. Japonsko 4:15,680
Akrobatické lyžovanie-MS:
ski cross:
muži: 1. Jean Frederic Chapuis, 2. Bastien Midol (obaja Fr.), 3. John Teller (USA), 4. Jouni Pellinen (Fín.)
ženy: 1. Fanny Smithová (Švaj.), 2. Marielle Thompsonová (Kan.), 3. Ophelie Davidová (Fr.), 4. Jorinde Müllerová (Švaj.)