Športové výsledky (10.3.2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Tenis:

Indian Wells:

Dvojhra - 2. kolo:

Viktoria Azarenková (Biel.-1) - Daniela Hantuchová (SR) 6:4, 6:1

Magdaléna Rybáriková (SR) - Lucie Šafářová (ČR-16) 6:2, 4:6, 6:2

Angelique Kerberová (Nem.-4) - Irina-Camelia Begová (Rum.) 6:3, 6:2

Samantha Stosurová (Aus.-7) - Madison Keysová (USA) 6:3, 6:4

Caroline Wozniacka (Dán.-8) - Alizé Cornetová (Fr.) 6:4, 3:6, 6:3

Naďa Petrovová (Rus.-10) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:2, 6:3

Ana Ivanovičová (Srb.-11) - Taylor Townsendová (USA) 6:1, 6:2

Urszula Radwanská (Poľ.) - Sloane Stephensová (USA-15) 6:3, 6:4

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Jekaterina Makarovová (Rus.-17) 6:3, 1:6, 6:4

Jamie Hamptonová (USA) - Chsieh Su-wej (Taiw.-20) 6:3, 6:3

Julia Goergesová (Nem.-21) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:3, 6:3

Mona Barthelová (Nem.-24) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:1, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-28) - Monica Niculescová (Rum.) 4:6, 6:4, 6:3

Jelena Vesninová (Rus.-29) - Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) 3:6, 7:5, 6:1

Yanina Wickmayerová (Belg.-30) - Mirjana Lučičová-Baroniová (Chor.) 3:6, 6:3, 6:2

Šuaj Pcheng (Čína-32) - Alexandra Dulgherová (Rum.) 6:0, 4:6, 6:3

Dvojhra - 2. kolo:

Roger Federer (Švaj.-2) - Denis Istomin (Uzb.) 6:2, 6:3

Kevin Anderson (JAR) - David Ferrer (Šp.-4) 3:6, 6:4, 6:3

Rafael Nadal (Šp.-5) - Ryan Harrison (USA) 7:6 (3), 6:2

Tomáš Berdych (ČR-6) - Mischa Zverev (Nem.) 6:2, 6:4

Ernests Gulbis (Lot.) - Janko Tipsarevič (Srb.-9) 6:2, 6:0

Richard Gasquet (Fr.-10) - Bernard Tomic (Aus.) 7:6 (1), 6:2

Gilles Simon (Fr.-13) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:3, 3:6, 7:5

Lleyton Hewitt (Aus.) - John Isner (USA-15) 6:7 (6), 6:3, 6:4

Stanislas Wawrinka (Švaj.-18) - Wayne Odesnik (USA) 3:6, 6:2, 6:1

Andreas Seppi (Tal.-20) - Daniel Brands (Nem.) 7:5, 6:4

Benoit Paire (Fr.) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-21) 6:4, 6:2

Jerzy Janowicz (Poľ.-24) - David Nalbandian (Arg.) 7:6 (4), 4:6, 6:3

Florian Mayer (Nem.-27) - David Goffin (Belg.) 6:4, 6:2

Ivan Dodig (Chor.) - Julien Benneteau (Fr.-28) 6:4, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.) - Fernando Verdasco (Šp.-29) 6:1, 6:0

Leonardo Mayer (Arg.) - Michail Južnyj (Rus.-30) 6:2, 6:3

Futbal:

Výsledky sobotňajších stretnutí zámorskej futbalovej ligy MLS:

Toronto FC - Kansas City Wizards 2:1

DC United - Real Salt Lake 1:0

Vancouver Whitecaps - Columbus Crew 2:1

Chicago Fire - New England Re'lution 0:1

Portland Timbers - Montreal Impact 1:2

Rakúsko:

Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg 2:3

/D. Švento (Salzburg) odohral celý zápas/

Švajčiarsko:

FC Bazilej - Young Boys Bern 3:0,

FC Sion - FC Lausanne-Sport 0:1,

Thun - FC Zürich 0:4

Turecko:

Karabükspor - Eskisehirspor 0:0

Sivasspor - Antalyaspor 2:1 - Štefan Senecký (Sivasspor) nefiguroval v zápise o stretnutí

Elazigspor - Orduspor 1:0

Fenerbahce Istanbul - Bursaspor 4:1 - Miroslav Stoch (Fenerbahce) nefiguroval v zápise o stretnutí. Stanislav Šesták (Bursaspor) hral do 78. min a v 2. min strelil gól

Holandsko:

Roda Kerkrade - Feyenoord Rotterdam 0:1,

Utrecht - Waalwijk 1:0,

Ajax Amsterdam - PEC Zwolle 3:0

FC Twente Enschede - Vitesse Arnhem 0:1

Škótsko:

Hibernian - Heart of Midlothian 0:0

Česko:

Sparta Praha - FK Jablonec 2:2 (0:1)

Góly: 78. Přikryl, 88. Zápotočný - 44. a 53. Čížek

FK Teplice - 1. FC Slovácko 0:4 (0:2)

Góly: 19. a 67. Došek, 36. Valenta, 53. Trousil,

/Chovanec do 62. min. - Košút na lavičke náhradníkov/

Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)

Góly: 45.+1 Kolář, 83. Horváth (z 11 m), ČK: 76. Magera - 66. Fillo

/Sloboda od 78. min. - Kozáčik celý zápas, Čišovský celý zápas, Bakoš od 64. min., Ďuriš iba na lavičke náhradníkov/

Rusko:

Spartak Moskva - Terek Groznyj 3:1

Rubin Kazaň - Zenit Petrohrad 1:0 - Tomáš Hubočan (Zenit) odohral celé stretnutie a v 37. min dostal žltú kartu.

Mordovia Saransk - Anži Machačkala 2:0

Portugalsko:

Nacional Funchal - Rio Ave Vila de Conde 1:1,

FC Moreirense - SC Olhanense 1:1,

Pacos Ferreira - Beira Mar 1:1

Hokej:

KHL - Pohár nádejí:

Amur Chabarovsk - Avtomobilist Jekaterinburg 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Fínsko:

Pelicans Lahti - TPS Turku 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

Česko:

Slavia Praha - Kladno 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Góly: 10. Krenželok, 37., 53. Skokan, 52. Alinč. 7083 divákov. Stav série 1:0.

Zlín - Vítkovice 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Góly: 30. Linhart, 34. Holík, 54. Hokejsek - 46. Svačina (BARTÁNUS). 6663 divákov. Stav série 1:0.

Výsledky - play out:

Karlovy Vary - Chomutov 5:6 (2:2, 2:1, 1:3)

Góly: 5. Košťál, 6., 44. Nosek, 21., 30. Kumstát - 16., 22. Procházka, 19., 51., 59. Káňa, 53. Hromas. 4053 divákov.

Liberec - Kometa Brno 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 38. Výtisk, 56. Nedvěd. 5560 divákov.

Basketbal:

Extraliga žien - skupina o 5. - 9. miesto - predohrávka 28. kola:

ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves - BKŽ Levice 100:54 (26:21, 34:15, 20:5, 20:13) - hralo sa v Leviciach

BK SOUŽ Cassovia Košice - ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves 55:87 (15:26, 16:19, 14:21, 10:21)

Maďarsko-slovenská liga žien - 7. kolo:

Hat-Agro Uni Györ - Good Angels Košice 57:84 (9:28, 15:23, 17:18, 16:15)

Hádzaná:

Súhrn výsledkov víkendových stretnutí 13. kola I. slovenskej ligy v hádzanej žien:

Senica - Bernolákova Košice 28:25 (13:12)

Močenok - Inter SC Bratislava 27:34 (15:18)

Zlatná na Ostrove - Nesvady 20:14 (10:6)

Banská Bystrica - Michalovce juniorky 27:26 (17:10)

Sereď - Bánovce 24:26 (12:10)

Pohár EHF mužov:

Rhein-Neckar Löwen - KIF Kolding 28:25 (16:10)

Volejbal:

Výsledky nedeľňajších zápasov o konečné umiestnenie vo Final Four Ligy majstrov volejbalistiek:

Zápas o 3. miesto:

Galatasaray Daikin Istanbul (Tur.) - Unendo Yamamay Busto Arsizio (Tal.) 2:3 (-21, -15, 23, 22, -11)

Finále:

Rabita Baku (Azer.) - Vakifbank Istanbul (Tur.) 0:3 (-17, -20, -23)

Final Four Stredoeurópskej ligy vo volejbale žien v Maribore - zápas o 3. miesto - výsledok:

Slávia Ekonomická univerzita Bratislava (SR) - Calcit Kamnik (Slovin.) 0:3 (-23, -17, -24)

80 minút, rozhodovali: Isajlovič (Rak.) a Ujháziová (Maď.)

Bejzbal:

Výsledky piatkových stretnutí na podujatí World Baseball Classic v bejzbale (neoficiálne majstrovstvá sveta):

Druhá fáza:

1. skupina (TOKIO):

Kuba - Taiwan 14:0

Prvá fáza:

C-skupina (SAN JUAN):

Dominikánska republika - Španielsko 6:3

Portoriko - Venezuela 6:3

D-skupina (PHOENIX):

Kanada - Mexiko 10:3

Taliansko - USA 2:6

Softbal:

Výsledky nedeľňajších stretnutí play-off na majstrovstvách sveta v softbale mužov v novozélandskom Aucklande (1. - 10. marca):

Finále: Nový Zéland - Venezuela 4:1

Semifinále: Austrália - Venezuela 0:2

Konečné poradie: 1. Nový Zéland, 2. Venezuela, 3. Austrália, 4. Argenína, 5. Japonsko, 6. Kanada

Atletika:

Výsledky nedeľňajšieho ženského maratónu v japonskej Nagoji:

1. Rjoko Kizakiová (Jap.) 2:23:34 h, 2. Berhane Dibabaová (Et.) 2:23:51, 3. Mizuki Nogučiová (Jap.) 2:24:05, 4. Jelena Prokopcuková (Lot.) 2:25:46, 5. Eri Hajakawová (Jap.) 2:26:17, 6. Mestawet Tufová (Et.) 2:26:20

Stolný tenis:

Liga majstrov žien 2012/2013 - finále - prvý zápas (odveta 23. 3. o 20.15 h):

Budaörsi 2i SC (Maď.) - Linz AG Froschberg (Rak.) 1:3

Pergelová - Liu Jia 2:3 (9, 8, -5, -12, -11)

Madarászová - Vacenovská 3:1 (-7, 8, 10, 3)

Molnárová-Vaidová - P. Soljová 0:3 (-6, -7, -11)

Pergelová - Vacenovská 2:3 (9, -9, -6, 7, -7)

Zimné športy:

Výsledky nedeľňajšieho paralelného obrovského slalomu Svetového pohára v snoubordingu vo švajčiarskej Arose:

Muži: 1. Zan Košir (Slovin.), 2. Roland Haldi (Švaj.), 3. Ingemar Walder, 4. Andreas Prommegger (obaja Rak.), 5. Justin Reiter (USA), 6. Matthew Morison (Kan.)

Ženy: 1. Caroline Calvová (Kan.), 2. Aľona Zavarzinová, 3. Jekaterina Tudegeševová (obe Rus.), 4. Patrizia Kummerová (Rak.), 5. Claudia Rieglerová (Rak.), 6. Marianne Leesonová (Kan.)

Výsledky - majstrovstvá sveta v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe v Debrecíne:

Muži:

1000 m: 1. Sin Da Woon (Kór. rep.) 1:30,374, 2. Sjinkie Knegt (Hol.) 1:30,406, 3. Charles Hamelin (Kan.) 1:40,094

3000 m: 1. Kim Jun-Ťae 4:54,178, 2. Sin Da Woon (obaja Kór. rep.) 4:54,252, 3. Charles Hamelin (Kan.) 4:54,333

Viacboj: 1. Sin Da Woon 89, 2. Kim Jun-Ťae (obaja Kór. rep.) 55, 3. Charles Hamelin (Kan.) 39

Štafety na 5000 m: 1. Kanada 6:51,379, 2. Rusko 6:51,953, 3. Holandsko 6:52,187

Ženy:

1000 m: 1. Wang Meng (Čína) 1:31,549, 2. Jorien Terová-Morsová (Hol.) 1:31,609, 3. Elise Christieová (V. Brit.) 1:32,281, ... v rozjazdách: 29. Tatiana Bodová (SR)

3000 m: 1. Šim Suk Hee (Kór. rep.) 5:15,118, 2. Marianne St. Gelaisová (Kan.) 5:15,762, 3. Jorien Terová-Morsová (Hol.) 5:16,200

Viacboj: 1. Wang Meng (Čína) 68, 2. Park Seung-Hi (Kór. rep.) 58, 3. Šim Suk Hee (Kór. rep.) 55, ... 28. Tatiana Bodová (SR) (82)

Štafety na 3000 m: 1. Čína 4:14,104, 2. Kanada 4:15,106, 3. Japonsko 4:15,680

Akrobatické lyžovanie-MS:

ski cross:

muži: 1. Jean Frederic Chapuis, 2. Bastien Midol (obaja Fr.), 3. John Teller (USA), 4. Jouni Pellinen (Fín.)

ženy: 1. Fanny Smithová (Švaj.), 2. Marielle Thompsonová (Kan.), 3. Ophelie Davidová (Fr.), 4. Jorinde Müllerová (Švaj.)

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  2. Návod, ako získať maximum pri nákupoch s kreditkou
  3. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  4. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  5. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  6. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  7. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  8. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  9. I cez prázdniny testujte elektrobicykle
  10. 5 dôvodov, prečo sa prihlásiť na konferenciu ENERGOFÓRUM®
  1. Nenaleťte pochybným predajcom jazdeniek
  2. Cíťte sa v priestore príjemne
  3. Ktorý odšťavovač má najvyššiu výťažnosť?
  4. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  5. Ako si vybrať wc a umývadlo?
  6. Poslanec M. Borguľa bojuje proti netransparentnému tendru
  7. Grantová výzva na vykonávanie činností informačných centier
  8. Návod, ako získať maximum pri nákupoch s kreditkou
  9. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  10. Funguje predaj realít aj bez maklérov?
  1. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade 5 646
  2. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky 4 937
  3. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku 3 612
  4. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami 3 475
  5. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou 3 095
  6. Návod, ako získať maximum pri nákupoch s kreditkou 2 477
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 2 212
  8. I cez prázdniny testujte elektrobicykle 2 009
  9. Máte už vybranú dovolenku na júl? 1 123
  10. Chcete vedieť všetko o vašej krvi? Čaká vás 6000 typov vyšetrení 1 004

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Vášáryová: Poľská vláda chce zahodiť európsky úspech, musíme sa odlíšiť

Slovensko musí ukázať, že je iné ako susedné krajiny, hovorí bývalá veľvyslankyňa v Poľsku MAGDA VÁŠÁRYOVÁ.

Neprehliadnite tiež

Ružomberok v Trnave hrať nebude. Nebolo by to férové, tvrdí Tittel

Ak by sme mali štadión s kapacitou desať či pätnásťtisíc, tak by sme ho bez problémov vypredali, tvrdí Dušan Tittel.

Real a AS Monako sa dohodli na rekordnom prestupe, tvrdí Marca

Francúzsky klub zarobí 180 miliónov eur.

Sagan nebude jedinou hviezdou na Okolo Poľska, štartujú i Majka či Nibali

Zo Slovákov sa okrem Petra Sagana predstaví v pelotóne aj Erik Baška.