SME
Nedeľa, 21. apríl , 2019

Športové výsledky (10.3.2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Tenis:

Indian Wells:

Dvojhra - 2. kolo:

Viktoria Azarenková (Biel.-1) - Daniela Hantuchová (SR) 6:4, 6:1

Magdaléna Rybáriková (SR) - Lucie Šafářová (ČR-16) 6:2, 4:6, 6:2

Angelique Kerberová (Nem.-4) - Irina-Camelia Begová (Rum.) 6:3, 6:2

Samantha Stosurová (Aus.-7) - Madison Keysová (USA) 6:3, 6:4

Caroline Wozniacka (Dán.-8) - Alizé Cornetová (Fr.) 6:4, 3:6, 6:3

Naďa Petrovová (Rus.-10) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:2, 6:3

Ana Ivanovičová (Srb.-11) - Taylor Townsendová (USA) 6:1, 6:2

Urszula Radwanská (Poľ.) - Sloane Stephensová (USA-15) 6:3, 6:4

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - Jekaterina Makarovová (Rus.-17) 6:3, 1:6, 6:4

Jamie Hamptonová (USA) - Chsieh Su-wej (Taiw.-20) 6:3, 6:3

Julia Goergesová (Nem.-21) - Sofia Arvidssonová (Švéd.) 6:3, 6:3

Mona Barthelová (Nem.-24) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:1, 6:4

Kirsten Flipkensová (Belg.-28) - Monica Niculescová (Rum.) 4:6, 6:4, 6:3

Jelena Vesninová (Rus.-29) - Kimiko Dateová-Krummová (Jap.) 3:6, 7:5, 6:1

Yanina Wickmayerová (Belg.-30) - Mirjana Lučičová-Baroniová (Chor.) 3:6, 6:3, 6:2

Šuaj Pcheng (Čína-32) - Alexandra Dulgherová (Rum.) 6:0, 4:6, 6:3

Dvojhra - 2. kolo:

Roger Federer (Švaj.-2) - Denis Istomin (Uzb.) 6:2, 6:3

Kevin Anderson (JAR) - David Ferrer (Šp.-4) 3:6, 6:4, 6:3

Rafael Nadal (Šp.-5) - Ryan Harrison (USA) 7:6 (3), 6:2

Tomáš Berdych (ČR-6) - Mischa Zverev (Nem.) 6:2, 6:4

Ernests Gulbis (Lot.) - Janko Tipsarevič (Srb.-9) 6:2, 6:0

Richard Gasquet (Fr.-10) - Bernard Tomic (Aus.) 7:6 (1), 6:2

Gilles Simon (Fr.-13) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:3, 3:6, 7:5

Lleyton Hewitt (Aus.) - John Isner (USA-15) 6:7 (6), 6:3, 6:4

Stanislas Wawrinka (Švaj.-18) - Wayne Odesnik (USA) 3:6, 6:2, 6:1

Andreas Seppi (Tal.-20) - Daniel Brands (Nem.) 7:5, 6:4

Benoit Paire (Fr.) - Philipp Kohlschreiber (Nem.-21) 6:4, 6:2

Jerzy Janowicz (Poľ.-24) - David Nalbandian (Arg.) 7:6 (4), 4:6, 6:3

Florian Mayer (Nem.-27) - David Goffin (Belg.) 6:4, 6:2

Ivan Dodig (Chor.) - Julien Benneteau (Fr.-28) 6:4, 6:2

Jarkko Nieminen (Fín.) - Fernando Verdasco (Šp.-29) 6:1, 6:0

Leonardo Mayer (Arg.) - Michail Južnyj (Rus.-30) 6:2, 6:3

Futbal:

Výsledky sobotňajších stretnutí zámorskej futbalovej ligy MLS:

Toronto FC - Kansas City Wizards 2:1

DC United - Real Salt Lake 1:0

Vancouver Whitecaps - Columbus Crew 2:1

Chicago Fire - New England Re'lution 0:1

Portland Timbers - Montreal Impact 1:2

Rakúsko:

Wacker Innsbruck - Red Bull Salzburg 2:3

/D. Švento (Salzburg) odohral celý zápas/

Švajčiarsko:

FC Bazilej - Young Boys Bern 3:0,

FC Sion - FC Lausanne-Sport 0:1,

Thun - FC Zürich 0:4

Turecko:

Karabükspor - Eskisehirspor 0:0

Sivasspor - Antalyaspor 2:1 - Štefan Senecký (Sivasspor) nefiguroval v zápise o stretnutí

Elazigspor - Orduspor 1:0

Fenerbahce Istanbul - Bursaspor 4:1 - Miroslav Stoch (Fenerbahce) nefiguroval v zápise o stretnutí. Stanislav Šesták (Bursaspor) hral do 78. min a v 2. min strelil gól

Holandsko:

Roda Kerkrade - Feyenoord Rotterdam 0:1,

Utrecht - Waalwijk 1:0,

Ajax Amsterdam - PEC Zwolle 3:0

FC Twente Enschede - Vitesse Arnhem 0:1

Škótsko:

Hibernian - Heart of Midlothian 0:0

Česko:

Sparta Praha - FK Jablonec 2:2 (0:1)

Góly: 78. Přikryl, 88. Zápotočný - 44. a 53. Čížek

FK Teplice - 1. FC Slovácko 0:4 (0:2)

Góly: 19. a 67. Došek, 36. Valenta, 53. Trousil,

/Chovanec do 62. min. - Košút na lavičke náhradníkov/

Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)

Góly: 45.+1 Kolář, 83. Horváth (z 11 m), ČK: 76. Magera - 66. Fillo

/Sloboda od 78. min. - Kozáčik celý zápas, Čišovský celý zápas, Bakoš od 64. min., Ďuriš iba na lavičke náhradníkov/

Rusko:

Spartak Moskva - Terek Groznyj 3:1

Rubin Kazaň - Zenit Petrohrad 1:0 - Tomáš Hubočan (Zenit) odohral celé stretnutie a v 37. min dostal žltú kartu.

Mordovia Saransk - Anži Machačkala 2:0

Portugalsko:

Nacional Funchal - Rio Ave Vila de Conde 1:1,

FC Moreirense - SC Olhanense 1:1,

Pacos Ferreira - Beira Mar 1:1

Hokej:

KHL - Pohár nádejí:

Amur Chabarovsk - Avtomobilist Jekaterinburg 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Fínsko:

Pelicans Lahti - TPS Turku 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

Česko:

Slavia Praha - Kladno 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Góly: 10. Krenželok, 37., 53. Skokan, 52. Alinč. 7083 divákov. Stav série 1:0.

Zlín - Vítkovice 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Góly: 30. Linhart, 34. Holík, 54. Hokejsek - 46. Svačina (BARTÁNUS). 6663 divákov. Stav série 1:0.

Výsledky - play out:

Karlovy Vary - Chomutov 5:6 (2:2, 2:1, 1:3)

Góly: 5. Košťál, 6., 44. Nosek, 21., 30. Kumstát - 16., 22. Procházka, 19., 51., 59. Káňa, 53. Hromas. 4053 divákov.

Liberec - Kometa Brno 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 38. Výtisk, 56. Nedvěd. 5560 divákov.

Basketbal:

Extraliga žien - skupina o 5. - 9. miesto - predohrávka 28. kola:

ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves - BKŽ Levice 100:54 (26:21, 34:15, 20:5, 20:13) - hralo sa v Leviciach

BK SOUŽ Cassovia Košice - ŠKBD Rücon Spišská Nová Ves 55:87 (15:26, 16:19, 14:21, 10:21)

Maďarsko-slovenská liga žien - 7. kolo:

Hat-Agro Uni Györ - Good Angels Košice 57:84 (9:28, 15:23, 17:18, 16:15)

Hádzaná:

Súhrn výsledkov víkendových stretnutí 13. kola I. slovenskej ligy v hádzanej žien:

Senica - Bernolákova Košice 28:25 (13:12)

Močenok - Inter SC Bratislava 27:34 (15:18)

Zlatná na Ostrove - Nesvady 20:14 (10:6)

Banská Bystrica - Michalovce juniorky 27:26 (17:10)

Sereď - Bánovce 24:26 (12:10)

Pohár EHF mužov:

Rhein-Neckar Löwen - KIF Kolding 28:25 (16:10)

Volejbal:

Výsledky nedeľňajších zápasov o konečné umiestnenie vo Final Four Ligy majstrov volejbalistiek:

Zápas o 3. miesto:

Galatasaray Daikin Istanbul (Tur.) - Unendo Yamamay Busto Arsizio (Tal.) 2:3 (-21, -15, 23, 22, -11)

Finále:

Rabita Baku (Azer.) - Vakifbank Istanbul (Tur.) 0:3 (-17, -20, -23)

Final Four Stredoeurópskej ligy vo volejbale žien v Maribore - zápas o 3. miesto - výsledok:

Slávia Ekonomická univerzita Bratislava (SR) - Calcit Kamnik (Slovin.) 0:3 (-23, -17, -24)

80 minút, rozhodovali: Isajlovič (Rak.) a Ujháziová (Maď.)

Bejzbal:

Výsledky piatkových stretnutí na podujatí World Baseball Classic v bejzbale (neoficiálne majstrovstvá sveta):

Druhá fáza:

1. skupina (TOKIO):

Kuba - Taiwan 14:0

Prvá fáza:

C-skupina (SAN JUAN):

Dominikánska republika - Španielsko 6:3

Portoriko - Venezuela 6:3

D-skupina (PHOENIX):

Kanada - Mexiko 10:3

Taliansko - USA 2:6

Softbal:

Výsledky nedeľňajších stretnutí play-off na majstrovstvách sveta v softbale mužov v novozélandskom Aucklande (1. - 10. marca):

Finále: Nový Zéland - Venezuela 4:1

Semifinále: Austrália - Venezuela 0:2

Konečné poradie: 1. Nový Zéland, 2. Venezuela, 3. Austrália, 4. Argenína, 5. Japonsko, 6. Kanada

Atletika:

Výsledky nedeľňajšieho ženského maratónu v japonskej Nagoji:

1. Rjoko Kizakiová (Jap.) 2:23:34 h, 2. Berhane Dibabaová (Et.) 2:23:51, 3. Mizuki Nogučiová (Jap.) 2:24:05, 4. Jelena Prokopcuková (Lot.) 2:25:46, 5. Eri Hajakawová (Jap.) 2:26:17, 6. Mestawet Tufová (Et.) 2:26:20

Stolný tenis:

Liga majstrov žien 2012/2013 - finále - prvý zápas (odveta 23. 3. o 20.15 h):

Budaörsi 2i SC (Maď.) - Linz AG Froschberg (Rak.) 1:3

Pergelová - Liu Jia 2:3 (9, 8, -5, -12, -11)

Madarászová - Vacenovská 3:1 (-7, 8, 10, 3)

Molnárová-Vaidová - P. Soljová 0:3 (-6, -7, -11)

Pergelová - Vacenovská 2:3 (9, -9, -6, 7, -7)

Zimné športy:

Výsledky nedeľňajšieho paralelného obrovského slalomu Svetového pohára v snoubordingu vo švajčiarskej Arose:

Muži: 1. Zan Košir (Slovin.), 2. Roland Haldi (Švaj.), 3. Ingemar Walder, 4. Andreas Prommegger (obaja Rak.), 5. Justin Reiter (USA), 6. Matthew Morison (Kan.)

Ženy: 1. Caroline Calvová (Kan.), 2. Aľona Zavarzinová, 3. Jekaterina Tudegeševová (obe Rus.), 4. Patrizia Kummerová (Rak.), 5. Claudia Rieglerová (Rak.), 6. Marianne Leesonová (Kan.)

Výsledky - majstrovstvá sveta v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe v Debrecíne:

Muži:

1000 m: 1. Sin Da Woon (Kór. rep.) 1:30,374, 2. Sjinkie Knegt (Hol.) 1:30,406, 3. Charles Hamelin (Kan.) 1:40,094

3000 m: 1. Kim Jun-Ťae 4:54,178, 2. Sin Da Woon (obaja Kór. rep.) 4:54,252, 3. Charles Hamelin (Kan.) 4:54,333

Viacboj: 1. Sin Da Woon 89, 2. Kim Jun-Ťae (obaja Kór. rep.) 55, 3. Charles Hamelin (Kan.) 39

Štafety na 5000 m: 1. Kanada 6:51,379, 2. Rusko 6:51,953, 3. Holandsko 6:52,187

Ženy:

1000 m: 1. Wang Meng (Čína) 1:31,549, 2. Jorien Terová-Morsová (Hol.) 1:31,609, 3. Elise Christieová (V. Brit.) 1:32,281, ... v rozjazdách: 29. Tatiana Bodová (SR)

3000 m: 1. Šim Suk Hee (Kór. rep.) 5:15,118, 2. Marianne St. Gelaisová (Kan.) 5:15,762, 3. Jorien Terová-Morsová (Hol.) 5:16,200

Viacboj: 1. Wang Meng (Čína) 68, 2. Park Seung-Hi (Kór. rep.) 58, 3. Šim Suk Hee (Kór. rep.) 55, ... 28. Tatiana Bodová (SR) (82)

Štafety na 3000 m: 1. Čína 4:14,104, 2. Kanada 4:15,106, 3. Japonsko 4:15,680

Akrobatické lyžovanie-MS:

ski cross:

muži: 1. Jean Frederic Chapuis, 2. Bastien Midol (obaja Fr.), 3. John Teller (USA), 4. Jouni Pellinen (Fín.)

ženy: 1. Fanny Smithová (Švaj.), 2. Marielle Thompsonová (Kan.), 3. Ophelie Davidová (Fr.), 4. Jorinde Müllerová (Švaj.)

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  4. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  9. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 15 784
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 15 439
  3. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 799
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 8 594
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 848
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 5 087
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 333
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 543
  9. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 3 499
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 304