SME
Nedeľa, 21. apríl , 2019

Športové výsledky (13.3.2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

(Zdroj: ilustračné - Fotolia)

Extraliga - viac v článku:

Štvrťfinále (hrá sa na 4 víťazstvá):

HK 36 Skalica - ŠHK 37 Piešťany 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) - stav série 2:2

Góly: 17. R. Školiak (Vyrůbalík, Holovič), 19. Holovič (Kutálek, Šátek), 31. Vyrůbalík (Pálffy, R. Školiak), 36. Pálffy (R. Školiak, L. Kozák)

Vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lokšík, T. Orolín - J. Tvrdoň, Výleta, 3366 divákov

Dukla Trenčín - HK Nitra 1:4 (0:2, 0:2, 1:0) - konečný výsledok série 0:4, Nitra postúpila do semifinále

Góly: 48. Lelkeš (Pozník, E. Bagin) - 10. Podstavek (Kadura, Kmeč), 11. Jokila (Hamrák, Mašlonka), 27. R. Tománek (T. Chrenko, Podstavek), 40. R. Tománek (z tr. strieľania)

Vylúčení: 5:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, Lauff - M. Smrek, Zvrškovec, 2750 divákov

Česká extraliga - štvrťfinále play off (hrá sa na štyri víťazstvá):

Verva Litvínov - Škoda Plzeň 3:4 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 2:2 - 0:0, 0:1) - stav série 2:2

Góly: 33. Kubát (MAJDAN), 47. Hübl (MAJDAN), 55. Lukeš - 35. N. Johnson, 51. J. Kovář, 52. Pletka, rozhodujúci sam. nájazd: N. Johnson

Sparta Praha - Oceláři Třinec 5:4 po sam. nájazdoch (2:2, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0) - stav série 2:2

Góly: 8. Forman, 14. K. Pilař, 30. K. Pilař, 60. Ton, rozhodujúci sam. nájazd Tenkrát - 5. Adamský, 6. Hrňa (ZAGRAPAN), 22. Adamský, 50. Adamský

Marcel Melicherčík (Sparta) odchytal celé stretnutie, Peter Hamerlík (Třinec) odchytal celý duel.

DEL - najvyššia nemecká súťaž - osemfinále play off (hrá sa na dve víťazstvá):

Augsburg - Straubing 2:3 po predĺžení (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1) - stav série: 0:1

Norimberg - Wolfsburg 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) - stav série: 1:0


Krasokorčuľovanie:

Športové dvojice - krátky program:

1. Tatiana Volosožarová, Maxim Trankov (Rus.) 75,84 b., 2. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 73,61, 3. Aľona Savčenková, Robin Szolkowy (Nem.) 73,47, 4. Juko Kavagutiová, Alexander Smirnov (Rus.) 69,98, 5. Kirsten Mooreová-Towersová, Dylan Moscovitch (Kan.) 69,25, 6. Pchang Čching, Tchung Ťien (Čína) 63,95


KHL - viac v článku:

Traktor Čeľabinsk - Avangard Omsk 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Góly: 52. Čistov - 24. Kalinin, 27. Siomin, 59. ZÁBORSKÝ

/Stav série 1:3/

Salavat Ufa Julajev - Bars Kazaň 3:5 (1:1, 2:2, 0:2)

Góly: 7. RUŽIČKA, 23. Pihlström, 38. Atjušov - 10. Obuchov, 33., 35. a 51. Kapanen, 42. Petrov

/Stav série 2:2/


Švédska Elitserien:

HV 71 - Linköping 6:0 /Stav série: 1:0/

Lulea - Frölunda 5:2 /Stav série: 1:0/ - v drese hostí J. Hudáček odchytal celé stretnutie a kryl 26 z 30 striel


Futbal:

Liga majstrov - viac v článku:

Bayern Mníchov (Nem.) - FC Arsenal (Angl.) 0:2 (0:1) - prvý zápas: 3:1, do štvrťfinále postúpil Bayern Mníchov

Góly: 3. Giroud, 86. Koscielny, rozhodoval: Královec (ČR)

FC Málaga (Šp.) - FC Porto (Portug.) 2:0 (1:0) - prvý zápas: 0:1, do štvrťfinále postúpil FC Málaga

Góly: 43. Isco, 77. R. Santa Cruz, ČK: 49. Defour (Porto) za faul po druhej ŽK, rozhodoval: Rizzoli (Tal.)

Pohár FA - štvrťfinále:

Blackburn - Millwall 0:1

/postúpil Millwall/


Volejbal:

Extraliga žien:

Štvrťfinále play-off - 2. zápas (hrá sa na dve víťazstvá):

COP Nitra - Slávia EU Bratislava 0:3 (-14, -16, -19) - konečný výsledok série 0:2, do semifinále postúpila Slávia EU Bratislava

68 min, rozhodovali: Královič a Schimpl, 150 divákov

KV MŠK Oktan Kežmarok - VK Doprastav Bratislava 0:3 (-16, -15, -20) - konečný výsledok série: 0:2, do semifinále postúpil VK Doprastav Bratislava

65 min, rozhodovali: Hnát a Horváth, 350 divákov

VK Spišská Nová Ves - VŠK Paneurópa Bratislava 1:3 (-23, 23, -16, -20) - konečný výsledok série: 0:2, do semifinále postúpil VŠK Paneurópa Bratislava

104 min, rozhodovali: Drobňák a Porvazník, 500 divákov

Volley project UKF Nitra - VISTA real Pezinok 3:2 (22, -20, 19, -18, 9) - konečný výsledok série: 2:0, do semifinále postúpil Volley project UKF Nitra

134 min, rozhodovali: Juráček a Sarka, 350 divákov

Extraliga mužov:

Štvrťfinále play-off - 2. zápas (hrá sa na tri víťazstvá):

COP Trenčín - ŠK Chemes Humenné 0:3 (-12, -19, -24) - stav série: 0:2

71 min, rozhodovali: Daruľa a Čuntala, 100 divákov

VK Mirad PU Prešov - Spartak VKP Myjava 1:3 (19, -17, -19, -16) - stav série: 1:1

108 min, rozhodovali: Sluk a Savka, 500 divákov


Hádzaná:

SEHA League - 16. kolo:

RK Sloga Doboj (Bosna a Herceg.) - Tatran Prešov (SR) 29:31 (14:16)


Basketbal:

Extraliga mužov - 8. kolo:

ŠKP Banská Bystrica - MBK Rieker Komárno 89:64 (25:14, 19:19, 19:20, 26:11)

Najviac bodov: Ahmetbašič 21, Hughes 14, Smajlagič 11 - Stevens 17, Stojanov 10, Lowe a Dubovský po 8

TH: 19/11 - 24/17, fauly: 25 - 24, trojky: 8 - 7, rozhodovali: Lukáč, Fuska a Šarišský, 800 divákov

BK Inter Bratislava - MBK Handlová 100:64 (23:12, 28:27, 27:10, 22:15)

Najviac bodov: M. Rančík 20, Sedmák 19, Miloševič 14 - Bridgewaters 16, Vido 15, Boor 9

TH: 31/24 - 16/12, fauly: 22 - 22, trojky: 6 - 6, rozhodovali: Tomašovič, Doušek a Kurpaš, 1500 divákov

Edymax SPU Nitra - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 108:99 (20:31, 27:25, 35:20, 26:23)

Najviac bodov: Geiger 19, McClain 18, Kosa 17 - Frost 25, Acker 23, Mandič 19

TH: 30/23 - 10/10, fauly: 17 - 20, trojky: 11 - 7, rozhodovali: Gabara, Lamoš a Margala, 500 divákov


Zimné športy:

Šprint klasickou technikou - Drammen:

MUŽI:

1. Petter Northug (Nór.) 2:45,0 min. 2. Alexej Poltoranin (Kaz.) +2,1 s, 3. Nikita Kriukov (Rus.) +4,9, 4. John Kristian Dahl (Nór.) +6,2, 5. Öystein Pettersen (Nór.) +7,7, 6. Gianluca Cologna (Švaj.) +11,9

ŽENY:

1. Justyna Kowalczyková (Poľ.) 3:14,3 min, 2. Heidi Wengová (Nór.) +0,9 s, 3. Ingvild Flugstad Östbergová (Nór.) +2,0, 4. Jevgenia Šapovalovová (Rus.) +4,5, 5. Kikkan Randallová (USA) +4,7, 6. Mona-Lisa Malvalehtová (Fín.) 8,8


Bejzbal:

Súhrn výsledkov utorkových stretnutí na podujatí World Baseball Classic v bejzbale (neoficiálne majstrovstvá sveta):

Druhá fáza:

1. skupina (TOKIO):

Japonsko - Holandsko 10:6

Do semifinále (17. a 18. marca v San Franciscu) postúpili zo skupiny Holandsko a Japonsko

2. skupina (MIAMI):

Dominikánska republika - Taliansko 5:4

USA - Portoriko 7:1


Hokej na sánkách:

Slovenskí zdravotne hendikepovaní hokejisti na sánkach prehrali aj vo svojom druhom zápase v základnej skupine B-divízie majstrovstiev sveta v japonskom Nagane, v stredu podľahli Estóncom 0:2. O výsledku sa rozhodlo v druhej tretine, keď Slováci inkasovali oba góly. Za najlepšieho hráča slovenského tímu vyhlásili Mariána Ligdu.

Táto prehra znamená, že do semifinále z B-skupiny postupujú Nemecko a Estónsko, Slováci budú pri svojej premiére na MS hrať o konečné 5. miesto so zdolaným zo súboja A-skupiny medzi Veľkou Britániou a Poľskom.

Výsledok - B-skupina:

Slovensko - Estónsko 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

Konečná tabuľka B-skupiny:

1. Nemecko 2 2 0 14:2 6 - postup do semifinále

2. Estónsko 2 1 1 4:7 3 - postup do semifinále

--------------------------------------------------------------------------------------

3. Slovensko 2 0 2 0:9 0 - zápas o konečné 5. miesto


Tenis:

Turnaj v Sarajeve

Štvorhra - 1. kolo:

Karol Beck, Igor Zelenay (SR-2) - Antun Pehar, Franjo Raspudič (Chor./Bosna a Herceg.) 6:1, 6:2

Indian Wells

dvojhra - muži - 4. kolo:

Kevin Anderson (JAR) - Gilles Simon (13-Fr.) 6:3, 1:6, 6:4

Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-8) - Milos Raonic (Kan.-17) 4:6, 7:5, 6:4


Stolný tenis:

Súhrn výsledkov stretnutí záverečného 5. kola kvalifikácie v stolnom tenise družstiev o postup na majstrovstvá Európy 2013 v rakúskom Schwechate (4. - 13. 10. 2013):

MUŽI

Championships Division

A-skupina:

Nemecko - Francúzsko 1:3

Švédsko - Portugalsko 3:1

Španielsko - Srbsko 3:0

Konečné poradie: 1. Portugalsko 9 bodov, 2. Francúzsko 9, 3. Nemecko 8, 4. Španielsko 7, 5. Švédsko 7, 6. Srbsko 5

B-skupina:

Rusko - Chorvátsko 3:0

Bielorusko - Rakúsko 3:0

Grécko - Maďarsko 3:1

Konečné poradie: 1. Rusko 9, 2. Chorvátsko 8, 3. Bielorusko 8, 4. Rakúsko 7, 5. Grécko 7, 6. Maďarsko 6

Challenge Division

A-skupina:

Rumunsko - Slovensko 3:2

Ovidiu Ionescu - Peter Šereda 3:0 (7, 10, 6)

Hunor Szőcs - Ľubomír Pištej 2:3 (-8, -6, 11, 10, -7)

Adrian Dodean - Jakub Figeľ 1:3 (-8, -12, 12, -11)

Ionescu - Pištej 3:0 (5, 5, 8)

Szőcs - P. Šereda 3:1 (10, -9, 10, 7)

Česko - Anglicko 3:0

Bulharsko - Holandsko 3:2

Konečné poradie: 1. Česko 10 bodov (5 víťazstiev / 0 prehier), 2. Rumunsko 9 (4/1), 3. Anglicko 8 (3/2), 4. Slovensko 7 (2/3), 5. Bulharsko 6 (1/4), 6. Holandsko 5 (0/5)

B-skupina:

Slovinsko - Poľsko 0:3

Dánsko - Taliansko 3:1

Turecko - Estónsko 3:0

Konečné poradie: 1. Poľsko 10, 2. Slovinsko 8, 3. Turecko 8, 4. Dánsko 7, 5. Taliansko 7, 6. Estónsko 5

ŽENY

Championships Division

A-skupina:

Holandsko - Bielorusko 2:3

Poľsko - Maďarsko 3:0

Francúzsko - Chorvátsko 3:1

Konečné poradie: 1. Maďarsko 9, 2. Bielorusko 8, 3. Poľsko 8, 4. Francúzsko 8, 5. Holandsko 7, 6. Chorvátsko 5

B-skupina:

Nemecko - Rusko 3:1

Španielsko - Rumunsko 3:2

Česko - Anglicko 3:1

Konečné poradie: 1. Nemecko 10, 2. Rusko 8, 3. Česko 8, 4. Španielsko 7, 5. Rumunsko 7, 6. Anglicko 5

Challenge Division

A-skupina:

Srbsko - Švédsko 1:3

Litva - Ukrajina 2:3

Taliansko - Grécko 1:3

Konečné poradie: 1. Ukrajina 10, 2. Švédsko 9, 3. Srbsko 8, 4. Litva 7, 5. Grécko 6, 6. Taliansko 5

B-skupina:

Luxembursko - Slovensko 3:0

Ni Sia-lian - Barbora Balážová 3:1 (-9, 5, 8, 6)

Tessy Gonderingerová - Lucia Truksová 3:1 (8, -6, 5, 8)

Sarah De Nutteová - Eva Jurková 3:0 (12, 7, 2)

Turecko - Portugalsko 3:1

Bulharsko - Estónsko 3:0

Konečné poradie: 1. Turecko 10 bodov (5/0), 2. Luxembursko 9 (4/1), 3. Portugalsko 7 (2/3), 4. Slovensko 7 (2/3), 5. Bulharsko 7 (2/3), 6. Estónsko 5 (0/5)

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  4. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  9. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 15 957
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 15 270
  3. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 819
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 8 620
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 848
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 5 095
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 343
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 547
  9. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 3 461
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 296