SME
Nedeľa, 21. apríl , 2019

Športové výsledky (14. 3. 2013)

Už vám neujde nič. Celodenne aktualizovaný výsledkový servis zo všetkých športov.

NHL - viac v článku:

Montreal - Ottawa 4:3 po sam. nájazdoch (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 8. Eller (Dumont, Gorges), 27. Gallagher (Pacioretty, Subban), 38. Subban (Markov, Plekanec), rozhodujúci sam. nájazd Eller - 11. Zibanejad (Silfverberg, C. Neil), 40. Alfredsson (Turris, Gončar), 42. Wiercioch (Benoit, Z. Smith)

New Jersey - Philadelphia 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)

Góly: 3. Eliáš (Henrique, Bernier), 11. Henrique (Eliáš, Hedberg), 18. Kovaľčuk (S. Gionta), 27. Loktionov (Ponikarovskij), 42. Henrique (Loktionov, Židlický) - 10. Voráček (Simmonds, Hartnell), 57. Hartnell (Voráček)

Calgary - Detroit 5:2 (2:1, 0:1, 3:0)

Góly: 6. Tanguay (Cammalleri, Wideman), 10. Bouwmeester (Stempniak, Stajan), 46. Stempniak (Glencross, Stajan), 50. Glencross, 50. Comeau (Backlund) - 4. N. Kronwall (Daciuk), 37. Filppula (Quincey, Nyquist)

Hokej:

štvrťfinále play off českej extraligy - 3. zápasy:

Vítkovice - Zlín 4:3 (0:1, 0:2, 4:0)

Góly: 42. Roman, 49. HÚŽEVKA, 52. HUNA, 58. Roman (SLOBODA) - 12., 22. a 40. Veselý

/Stav série: 1:2/

Kladno - Slavia Praha 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Gól: 48. Dalecký

/Stav série: 1:2/


NBA - viac v článku:

Indiana - Minnesota 107:91 (35:28, 27:26, 20:15, 25:22)

Philadelphia - Miami 94:98 (22:21, 17:30, 27:20, 28:27)

Washington - Milwaukee 106:93 (30:21, 30:23, 15:34, 31:15)

Atlanta - Los Angeles Lakers 96:92 (26:19, 29:24, 21:31, 20:18)

Boston - Toronto 112:88 (21:22, 28:18, 32:22, 31:26)

Houston - Phoenix 111:81 (30:25, 28:20, 32:17, 21:19)

Oklahoma - Utah 110:87 (29:19, 21:9, 29:28, 31:31)

Sacramento - Chicago 121:79 (34:20, 31:16, 28:24, 28:19)

Denver - New York 117:94 (31:26, 33:16, 33:27, 20:25)

Golden State - Detroit 105:97 (28:20, 22:30, 30:23, 25:24)

Los Angeles Clippers - Memphis 85:96 (24:24, 28:30, 17:21, 16:21)

Basketbal:

MBK RUŽOMBEROK - HAT-AGRO UNI GYÖR 56:47 (33:24)

Finále EP FIBA žien - odveta:

Kayseri KSK - Dinamo Moskva 74:70 (41:37)

/prvý zápas 61:66, víťazom EP FIBA je Dinamo Moskva/

Výsledky štvrtkových stretnutí nadstavbovej fázy TOP 16 v basketbalovej Eurolige mužov 2012/2013:

E-skupina:

Anadolu Efes Istanbul (Tur.) - Brose Baskets Bamberg (Nem.) 89:86 po predĺžení (23:14, 21:23, 15:21, 17:18 - 13:10)

Anton Gavel (Bamberg) odohral 37:46 min a dosiahol 8 bodov a 4 obranné doskoky

F-skupina:

Maccabi Electra Tel Aviv (Izr.) - BC Chimki Moskovská oblasť (Rus.) 80:79 (19:18, 17:22, 24:16, 20:23)

Montepaschi Siena (Tal.) - Olympiakos Pireus (Gréc.) 67:68 (18:17, 19:19, 17:13, 13:19)

Caja Laboral Vitoria (Šp.) - Fenerbahce Istanbul (Tur.) 87:67 (16:10, 30:12, 21:17, 20:28)


Tenis:

Indian Wells

Dvojhra mužov - 4. kolo:

Novak Djokovič (Srb.-1) - Sam Querrey (USA-23) 6:0, 7:6 (6)

Roger Federer (Švaj.-2) - Stanislas Wawrinka (Švaj.-18) 6:3, 6:7 (4), 7:5

Andy Murray (V. Brit.-3) - Carlos Berlocq (Arg.) 7:6 (4), 6:4

Rafael Nadal (Šp.-5) - Ernests Gulbis (Lot.) 4:6, 6:4, 7:5

Tomáš Berdych (ČR-6) - Richard Gasquet (Fr.-10) 6:1, 7:5

Juan Martín Del Potro (Arg.-7) - Tommy Haas (Nem.-19) 6:1, 6:2

Jo-Wilfried Tsonga (Fr.-8) - Milos Raonic (Kan.-17) 4:6, 7:5, 6:4

Kevin Anderson (JAR) - Gilles Simon (Fr.-13) 6:3, 1:6, 6:4

Dvojhra žien - štvrťfinále:

Maria Kirilenková (13-Rus.) - Petra Kvitová (5-ČR) 4:6, 6:4, 6:3

Maria Šarapovová (2-Rus.) - Sara Erraniová (6-Tal.) 7:6 (6), 6:2

Štvorhra žien - štvrťfinále - viac v článku:

Chsieh Su-wej, Šuaj Pcheng (Taiwan/Čína) - Daniela Hantuchová, Anabel Medinová-Garriguesová (SR/Šp.) 6:2, 6:7 (6), 10:4 (zápasový tajbrejk)

Turnaj ATP v Sarajeve:

Dvojhra - 2. kolo:

Karol Beck (SR-8) - Fabrice Martin (Fr.) 6:2, 7:6 (3) za 78 minút

Turnaj ITF v Antalyi:

Dvojhra - 2. kolo:

Lenka Juríková (SR) - Diana Buzeanová (Rum.-8) 1:1 skreč, Buzeanová odstúpila

Štvrťfinále:

Lenka Juríková (SR) - Sofia Šapatavová (Gruz.-2) 6:2, 6:1

Turnaj ITF kategórie Futures v japonskom meste Niši-Tama:

Dvojhra - 2. kolo:

Adrian Sikora (SR-3) - Hjun-wu Nam (Kór. rep.) 6:2, 6:1

Štvorhra - štvrťfinále:

Adrian Sikora, Šuiči Sekiguči (SR/Jap.) - Hirojasu Ehara, Masato Šiga (Jap.) 4:6, 6:1, 12:10 (zápasový tajbrejk)

Turnaj ITF kategórie Futures v chorvátskom Poreči:

Dvojhra - 1. kolo:

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Kristijan Mesaroš (Chor.) 6:2, 7:5

Filip Horanský (SR) - Petru-Alexandru Luncanu (Rum.) 6:4, 4:6, 6:4

Adrian Partl (SR) - Facundo Mena (Arg.) 6:3, 3:6, 6:4

2. kolo:

Miloslav Mečíř ml. (SR) - Janez Semrajc (Slovin.) 7:5, 7:6 (8)

Filip Horanský (SR) - Alberto Brizzi (Tal.-6) 3:6, 6:3, 7:5

Attila Balázs (Maď.-2) - Adrian Partl (SR) 6:2, 6:3

Štvorhra - 1. kolo:

Miloslav Mečíř ml., Jaroslav Pospíšil (SR/ČR) - Marco Crugnola, Nikolaus Moser (Tal./Rak.-2) 6:2, 6:2

Turnaj ITF kategórie Futures v britskom Bathe:

Štvorhra - štvrťfinále:

Jan Minář, Marek Semjan (ČR/SR) - Richard Bloomfield, Neal Skupski (V. Brit.) 7:6 (6), 6:3


Box:

Medzinárodný turnaj Veľká cena Ústí nad Labem - stredajšie výsledky Slovákov:

Štvrťfinále:

kategória do 75 kg: Nikolas Hoang (SR) - Čou Jün-fej (Čína) 5:13 na body

do 91 kg: Sandro Dirnfeld (SR) - Jan Eliáš (ČR) 14:4 na body

Hádzaná:

Výsledky štvrtkových prvých zápasov osemfinále Ligy majstrov v hádzanej mužov 2012/2013:

Čechovskí Medvedi (Rus.) - THW Kiel (Nem.) 37:35 (19:17)

Slovenský brankár Richard Štochl chytal za domácich.

Dinamo Minsk (Biel.) - HC Metalurg Skopje (Mac.) 23:26 (12:14)


Krasokorčuľovanie:

MS - viac v článku:

Muži - po krátkom programe: 1. Patrick Chan (Kan.) 98,37 bodu, 2. Denis Ten (Kaz.) 91,56, 3. Kevin Reynolds (Kan.) 85,16, 4. Daisuke Takahaši (Jap.) 84,67, 5. Brian Joubert (Fr.) 84,17, 6. Michal Březina (ČR) 83,09

Športové dvojice - po krátkom programe: 1. Tatiana Volosožarová, Maxim Trankov (Rus.) 75,84 bodu, 2. Meagan Duhamelová, Eric Radford (Kan.) 73,61, 3. Aľona Savčenková, Robin Szolkowy (Nem.) 73,47, 4. Juko Kavagutiová, Alexander Smirnov (Rus.) 69,98, 5. Kirsten Moorová-Towersová, Dylan Moscovitch (Kan.) 69,25, 6. Čching Pchang, Ťien Tchung (Čína) 63,95


Futbal:

Pohár osloboditeľov:

1. skupina:

Barcelona - Toluca 0:0

3. skupina:

The Strongest - Atletico Mineiro 1:2 (1:1)

Góly: 44. Reina - 10. Tardelli, 83. Mendez (vlastný)

5. skupina:

Corinthians - Tijuana 3:0 (2:0)

Góly: 27. Pato, 36. Guerrero, 82. Paulinho

7. skupina:

Deportivo Lara - Olimpia 1:5 (0:3)

Góly: 52. Mosquera - 41. a 47. Pittoni, 8. Bareiro, 25. Miranda, 80. Aranda

Turnaj žien Algarve Cup:

Finále: USA - Nemecko 2:0 (2:0)

O 3. miesto: Nórsko - Švédsko 2:2 po predĺžení, 3:2 v rozstrele zo značky 11 m

Turnaj žien do 19 rokov Kuban Spring 2013 v Soči:

Skupina o 5. - 8. miesto:

Slovensko "19" - KĽDR "19" 0:3 (0:2)


Zimné športy:

Rýchlostné preteky žien - Chanty-Mansijsk:

1. Gabriela Soukalová (ČR) 21:25,6 min (0 trestných okruhov), 2. Andrea Henkelová (Nem.) +17,2 s (0), 3. Miriam Gössnerová (Nem.) +23,6 (1), 4. Oľga Viluchinová (Rus.) +30,4 (1), 5. Anastasia Kuzminová (SR) +30,9 (2), 6. Kaisa Mäkäräinenová (Fín.) +34,6 (2), ... 46. Janka Gereková +2:33,5 (3), 73. Terézia Poliaková (obe SR) +4:10,0 (4)

Cena Malej Fatry v obrovskom slalome, preteky FIS v zjazdovom lyžovaní vo Vrátnej:

Obrovský slalom:

Muži: 1. Krištaps Zvejnieks (Lot.) 2:06,24, 2. Vladimír Siráň (SR) 2:06,58, 3. Michal Klusak (Poľ.) 2:07,34, ... 12. Heikko Pedan 2:09,86, 18. Martin Hyška (obaja SR) 2:11,87

Ženy: 1. Bára Straková 2:13,86, 2. Gabriela Čápová 2:14,08, 3. Anna Kárová (všetky ČR) 2:15,81, ... 5. Simona Sobeková 2:16,23, 9. Katarína Miklošová 2:17,50, 10. Daniela Kamenická (všetky SR) 2:19,56

Basketbal:

Basketbalisti Astrum Levice prehrali v 8. kole skupiny A2 Mattoni NBL s domácim BK Opava rozdielom 20 bodov 46:66.

BK Opava - Astrum Levice 66:46 (40:15)

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  4. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  5. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 15 663
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 15 592
  3. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 806
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 8 589
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 848
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 5 076
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 330
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 538
  9. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 3 527
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 306